Kdy vám něco opravdu silně rozbušilo srdce?

WildOrchid 27.11.09 21:12

Kdy vám něco opravdu silně rozbušilo srdce?

A teď nemyslím jen obrazně! běda jak tu budete psát každý nákup parfému či odstřiku, nebo podobné radosti! :twisted:

Takže kdy, při jaké příležitosti, se vám opravdu silně rozbušilo srdce, roztřásly ruce, a měly jste pocit že vám snad proskočí hrudí a dostanete infarkt?
Mohl to být šok, strach, nadšení, zamilování, nervozita.. cokoliv, a proto to dávám do neparfémového tématu.

Sama začnu ale vůní :) díky níž mě napadlo toto vlákno založit.

Často hledam na eBay nějaký ty lahvičky Magie Noire, jen tak - kdyby náhodou.. ale ve středu jsem náhodou zkusila zadat do vyhledávače Magii i na Aukru, a když mi tam vyskočil čistý parfém, jen jsem vyvalila oči. Pak jsem koukla na cenu, rozklikla aukci, znova koukala na tu cenu, a začal náběh. Nevěřila jsem tomu co vidím. Aukce byla na 9 dní, otevřena půnoc před tím než jsem se k ní dostala, zatím žádný příhoz. Věděla jsem, že jakmile se o tom dozví někdo odsud, cena se vyšplhá do nebeských výšin. Tak jsem začala jednat. Napsala jsem prodejkyni mail, vysvětlila jí, že Magii Noire sbírám, popsala svoji skromnou sbírečku, a napsala, že po tom parfémku moc toužím, a bojím se, že za těch 9 dní mě někdo na poslední chvíli přehodí o korunu, a budu mít smůlu. Zeptala jsem se, na kolik si myslí, že se ta aukce vyšplhá, a jestli by ji nemohla vystavit s cenou kup teď, že bych si pro ni dojela třeba hned osobně, a platila na ruku. Pak jsem nervózně prohlížela mail jestli neodpovídá, a když jsem pak objevila že už mi odpověděla, psala, že by se aukce mohla dostat na 500kč, a že jestli můj zájem trvá, že dala v aukci cenu kup teď. Mrkla jsem kdy mi zprávu posílala - byla 20min stará! a v tu ránu se mi tak rozbušilo srdce, že to fatk bylo na infarkt. Rychlostí blesku jsem otevřela aukro, musela znova naklepat přezdívku a heslo, otevřít aukci a odkliknout to kup teď.. než jsem to odklikla, měla jsem hroznej strach, že někdo bude rychlejší :D třepala jsem se jak osika ještě minimálně půl hodiny po tom, a vstřebávala tu informaci, že parfém Magie Noire bude můj.. stále jsem se ještě bála,a by si to paní nerozmyslela nebo tak něco, ve čtvrtek už jsem ji držela v ruce, ale než jsem si ji postavila večer v pokoji na poličku, pořád jsem se bála, že o ni přijdu, že mi ji někdo ukradne, že ji ztratím, rozbiju.. jako bych nesla v tašce milion :lol:

Jen jeste pro upresnění, paní, nebo možná ještě slečna? dala cenu kup teď na 480kč, napsala jsem jí, že jí dám 600 a taky dala. Přišlo mi to fér, za to, že mi vyšla vstříc :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

janas 27.11.09 21:21

Tak Juli - zasloužíš si ho!!! :D Udělala jsi pro to všechno. Naprosto chápu tvé pocity a gratuluji ti!
Ještě popiš, jak ti voní, hezky se to čte. :D

klubko 27.11.09 21:24

Zní to naprosto úžasně, to se nestává každý den, užij si ji, Juli :wink:

domenica 27.11.09 21:33

Gratuluju 8) … ten parádní kousek ve sbírce bude navždy spojený s takou napínavou a(u)kcí :wink:

Mitzi 27.11.09 21:35

Mně se takhle rozbušilo, když jsem objevila na ebay Une Fleur De Chanel. Aukce končila za pár hodin, cena byla Kup teď, prodejce měl napsáno, že neposílá do zahraničí… asi dvě hodiny jsem si s tím lámala hlavu, Oleka mi psla překlady… a když došel balíček, byla jsem úplně zoufalá, protože místo nadšení přišlo hrozné zklamání z padělku.

A ještě jednou jsem měla málem infarkt, měla jsem ve sledování vintage parfém Jicky, dala bych za ni… no, cekem dost :wink: … a prodala se mi před nosem za nějakých 22 Eur.
(Byla jsem u našich a zapla počítač pár minut po aukci :hyster:)

Johanka doteď vzpomíná na můj tehdejší záchvat, popisuje, že jsem vypadala „jako když želvu nebo chrobáka obrátíš nohama nahoru“ :lol: :lol:

janas 27.11.09 21:39

Sběratelství je vášeň! :D

Mitzi 27.11.09 21:41

Abyste neřekly, že jen pláču, taky se pochlubím. Čistý parfém No. 5 (7,5 ml) mám za 350 (Kč) z mimibazaru :P Nebyl nový, ale plný :D

janas 27.11.09 21:42

Taky dobrý úlovek!
Můj nejlepší úlovek je Armani Classick 100 ml, který jsem viděla na netu za 300 dol., tak mi ho Hafík sehnala za polovic.(Tak si ho šetřím, aby mi vydržel do smrti :D )

Dalia 27.11.09 21:45

Mě se zastavovalo srdce strachy letos v létě o prázdninách. Byla jsem v práci a moji dva puberťáci měli úkolem hlídat malého Pepína jelikož školka byla zavřená. A aby měli od malého otravy pokoj, šupli ho ven. Pepíno se ztratil, tak začalo pátrání. Jeden mi volal do práce, druhý lítal po dědině a hledal. Měla jsem infarktové stavy. Nemohla jsem z práce odejít a ta bezmoc a děsné představy, že ho někdo unesl … děs a hrůza. Třepala jsem se jako osika. Nakonec Pepík přišel, prý celý vysmátý, a že šel se sousedem do lesa vyvézt starou trávu. :roll: No, dostali všichni a pro mě to byla asi nejhorší hodina nervového vypětí v životě.

janas 27.11.09 21:47

No Dalio - to je z úplně jiného soudku! (Ale jsme v neparfémové kecárně.)

Dalia 27.11.09 22:04

Však Orchidka psala v úvodu, že to může být cokoli od šoku až po zamilovanost. :wink: :P

WildOrchid 27.11.09 22:24

ano, a s tema parfemama jste off topic! :evil: :twisted:

hermiona9 28.11.09 14:48

WIldOrchid, díky za odpověď, úlovek si zasloužíš, ty pracující nervy cítím, i když o tom jen čtu. A vlastně je to úplně prozaické, žádná (černá) magie, kletby, které se nepromíjejí a tak…
Ještě jednou blahopřeji, je u Tebe v dobrých rukou.

evixx 28.11.09 15:31

já mám dost aktuální zážitek … jsem sama doma,… a takhle si tu střízlivím, po letech, po proflámované noci a v tom mi zabuší na dveře sousedka ( 25 ), že jí zemřel otec ( 45 ) … nemůžu říct, že by mě to nějak moc překvapilo, měl rakovinu a pustili ho z nemocnice jak se říká „na dožití“ … byla také sama doma a přišla s tím, že neví co má dělat … tak jsem šla do vedlejšího domu, zavolala na informace, pak pohřebáky a pak sousedčinu mámu, která s nimi nežije … zatlačila mrtvému vytřeštěné oči, ovázala kolem obličeje šátek a otevřela okno … nalila jsem nám panáka a nechala jí s tátou, s tím, že když se bude bát, ať příjde … snad jsem udělala, dobře,… nevím co se má dělat, ale snažila jsem se jednat prostě přirozeně … s tím šátkem si to pamatuji si z dětství, když zemřel dědeček, … že mu tak máma posloužila - aby se mrtvému po smrti neotevřela ústa a vypadal „hezky“ …a okno se otevírá duši … je jedno, co si kdo o těch rituálech myslí, sama nevím, jen jsem cítila kvůli té vyklepané holce potřebu nějak jednat - jakkoli, … přirozeně a rozhodně … uf, ale srdce mi teda bušilo

Fleur 28.11.09 15:55

Evixx, to jsi zvládla na jedničku, máš můj obdiv! A počítám, že si tento zážitek ještě nějakého dalšího panáka vyžádá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama