KENZO Amour Florale

Širín 19.05.09 15:14

KENZO Amour Florale

""http://img528­.imageshack.us/im­g528/1043/10124932l­.jpg:http://img528.imageshack.us/…0124932l.jpg

V databázi: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Někdo slyšel mé volání po liliové vůni…

Reklama

viky 19.05.09 15:20

Ta vypadá krásně :heart:.

Sára 19.05.09 20:32

mě nevoní, dusivá vůně, vlhká (to Anais Anais třeba miluju), cítím konvalinky nebo gardénii, no já nevím, pro mne ze všech Amorů nejhorší

Violette 21.05.09 09:19

To se parfémoví návrháři z Kenza tedy moc nevytáhli. Řekla bych, že je to adept na jejich nejhorší vůni. Včera jsem zkoušela v Marionnaudu a hned jsem litovala, že jsem ji stříkla rovnou na ruku. Nejdřív to bylo jako pěstí mezi oči - kytice těch nejsmradlavějších květin, co znám, že mi to zkroutilo nejen nos, ale celý obličej :vomit: Pak se rozležela do vůně identické s JPG MaDame, kterou taky nemusím :roll: . A za 2 hodiny po ní (naštěstí) nezbyla ani stopa.

Širín 21.05.09 15:55

Mě tedy voněla čistě liliově a flakón se mi moc líbí.
MaDame je hrozně sladká… to mi tedy tahle od Kenza nepřijde.
Ovšem adekvátní liliová náhrada je Flower od Avonu…

viky 23.05.09 12:26

Já cítím něco jako kombinaci lilie a jasmínu (ale vypadá to na gardénii :) ). No.. není to moje krevní skupina, ale ani žádný odpudivý zabiják. Hlava je trochu dusivá, ale po hodince je vůně vcelku příjemná. Trochu se podobá vůni jasmínového čaje..

pichjit 08.06.09 13:23

Mě voněla, začátek tedy síla, ale později pěkná, ne sladká, hodně květinová, taková probírací.

Arome evka 20.06.09 14:21

Mne sa celkom páči. Skúšala som ju dvakrát a je celkom zaujímavá. Na začiatku mi pripadala taká sviežo ľahučká, akoby som cítila citrusy aj konvalinky a potom troška vôňa prešla do tažšia, ako keď kvety vo váze troška dlhšie zostanú vo vode stáť a prešla do podtónu Pleasures od Este Lauder. Aj po dlhšej dobe bola nositeľná.

elisen3 20.06.09 17:05

První stříknutí na ruku mi okamžitě připomělo OMNII AMETHYSTE, cítím šeřík, který ale rychle ustupuje bílým květům a dokonce z toho cítím oslazenou vařenou bílou rýži :shock: . Každopádně jsem dnes neodoala a koupila ji v DOUGLASU ve Weidenu za 52 EUR (EDT 40ml). Jen tak mimochodem, když jsem porovnávala ceny s naším Douglasem, tak u všeho tak o 300-500,– Kč levnější! A z prodavačky jsem neměla pocit, že ji obtěžuji…

Barbarra 20.06.09 17:41

Není špatná. Já cítila hlavně šeřík.

Kopretina 28.06.09 22:12

Mně přijde až příliš květinová, první dojem to byla vyloženě šílená květinová pecka. Cítím hlavně šeřík a konvalinky. Po delší době se mi i začala líbit, ale mám obavy, že by dopadla stejně jako Flower, na kterou musím mít vyloženě náladu, abych s ní vydržela celý den. S původním Amoure má společný jen tvar flakonu.

katerinka 28.06.09 23:02

Je moc krásná, asi ji budu potřebovat, květinová pecka podle mého gusta :wink:

daniela 29.06.09 10:54

Je krásná, ale myslím, že na každodenní nošení to není. Po pár dnech by se mi určitě převoněla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama