Kenzo Amour Indian Holi

dias 18.05.08 11:35

Kenzo Amour Indian Holi

Měla jste ji některá možnost vyzkoušet? Na zahraničních webech jsou reakce rozporuplné, milovníky „klasického“ Amouru (mezi něž se počítám) údajně spíš zklamala. Nejvíc mě zaujala formulace, že je to „pinked up“ variace … :?


Reklama

chaantal 18.05.08 12:36

myslim ze ji maji v Douglasu ze? Zda se mi, ze jsem ji zkousela a ze byla jemnejsi nez klasicky Amour… uz si to ale moc nepamatuji :(

Barbarra 18.05.08 12:40

Mě taky láká k vyzkoušení, ale zatím jsem na ni nikde nenarazila. Kdyby ubylo trochu kadidla, tak bych se nezlobila :). Ikdyž klasický Kenzoamour se mi líbí, dokonce se mi po něm nedávno dost zastesklo.

scarlet 18.05.08 14:19

Já jsem ji očichala v Douglasu ve Vaňkovce v Brně. Pak jsem šla tím zoufalým podchodem pod nádražím na tramvaj a pořád jsem si čichala k ruce, což mě záchránilo, jinak bych tam zhynula od smradu a špíny a celkového hnusu té díry. Ted už nemám vůbec chuť tudy chodit a dle mého soudu by tu díru měli zazdít včetně mafie majitelů obchodů v podchodu a mafie na magistrátu Brno, protože to je opravdu odporná vizitka Brna , Takže teď k té vůni, neznám moc Amour, takže nemohu srovnávat. Když jsem čichala k ruce, cítila jsem višňové květy , takže se mi okamžitě vybavily sakury, pak byl trochu cítit pepř. Víc si ted nevybavuji, než , že na druhý den jsem z rukávu svetru cítila kadidlo , naštěstí ne moc) na ruce jsem ho necítila a v základu je velice pěkný vanilkový santal. Pořád o této vůni uvažuji pro dceru, ale obávám se toho kadidla, našla jsem složení na netu: rýže, poupata višní, kadidlo, růže, lesní ovoce, květy plumérie, pivoňka, pižmo, santal dřevo, vanilka, nepatrně se liší od složení v databázi, tam je uveden právě ten pepř.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama