Kokosový olej

Širín 10.3.10 11:43

Kokosový olej

I když nejsem vehementní zastánce věcí BIO, ještě mi žádný krém nevyhovoval jako BIO oleje od Saloosu a teď je to kokosový olej!
Dostala jsem od janas kdysi dva vzorky a byl to balzám na kůži a teď už nemažu ničím jiným a dokonce mi to lehce redukuje vrásky.
Jaké máte zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Majla 10.3.10 11:50

Já mám pocit, že mě kokosový olej kůži spíš vysušoval.Zkoušela jsme ho používat na suchá místa, na rty, ale nepomáhal. Takže já mám zkušenosti spíš negativní.

melisaa 10.3.10 11:55
Širín píše: … a dokonce mi to lehce redukuje vrásky …

Ač je to s podivem, asi bych už taky potřebovala.. Ty tři rýhy na čele mě začínají děsit :speechless:

Jinak oleje od Saloosu mi nevyhovují, taky mě vysušují, ale konkrétně kokosový neznám..

Širín 10.3.10 12:45

Pravou je, že já nemám přímo suchou kůži… spíš citlivou. Mastí se mi taky. Když jsem si koupila třeba krém od Dermacolu, tak ta pleť byla v „chemickém šoku“… nevím jinak, jak to popsat.

Nejlepší zkušenost s oleji mám, když je dám na ještě vlhkou kůži, to potom nevysušují. Stejně tak, když je chci dát na vlasy. Kokosový olej je fajn, ale kdesi jsem četla, že může způsobovat komedony, stejně jako olivový. Ale jednou za čas to přece nevadí a vrásečky kolem očí mi vyhlazuje docela šikovně.

Nejlepší zkušenost ale mám s meruňkovým od nobilis.

bianca9 10.3.10 13:23

také se přidávám k zastáncům kokosového oleje,pleť jak miminko,na obličej i na vlasy skvělý…akorát ze začátku mi trochu vadil ten čuch

a používáte ho na vlasy mokré nebo suché,jak je to lepší?

LuciaG 10.3.10 13:34

Kokosový olej + jemný hnedý cukor = vynikajúci peeling :wink:

na vlasy ho používám zásadné když jsou vlhké, jinak mi je vysušovat, případně, že už byly suché, ale alespoň jsem si vydatně navhlčila ruce nebo vlasy jemně postříkala vodou.

ano, s hnědým cukrem to je svělý peeling. Pure fiji prodávají takovou směsku za šílené peníze, přičemž toto je daleko levnější a stejně efektivní metoda.

Lalaith 11.3.10 10:11

Já si kokosovým olejem mažu spíš tělo než obličej… Na obličeji to byla hrůza - ucpával mi póry a dvě namazání jsme dávala dohromady strašně dlouho… (na obličej jojobový a regenerační obličejový s ylang-ylang) Na tělo je fajn, nevadí ani atrop.ekzému… Mám bio Tropicai.

Širín 11.3.10 12:41
LuciaG píše:
Kokosový olej + jemný hnedý cukor = vynikajúci peeling :wink:

To by asi snědla :mrgreen: .

Širín 11.3.10 12:44

Já mažu tělo i obličej…
Póry mi ucpává úplně vše, nebo nic… prostě, nepozoruji rozdíl.

dracatko 11.3.10 13:38

Kokosový olej, to je moje láska :-) Odličuju s ním, dávám si ho jako masku na vlasy, na kůži, na zuby… A na exotické papu :-)

LuciaG 11.3.10 14:20
Širín píše:
LuciaG píše:
Kokosový olej + jemný hnedý cukor = vynikajúci peeling :wink:
To by asi snědla :mrgreen: .

Vždy, keď som otvorila dózičku, som z toho aj ochutnala :mrgreen:

jerry 12.3.10 09:06
simča001 píše:
myslíte tenhle kokosový olej? http://www.krasa.cz/…vy-olej.html já jsem na něj nedávno narazila a dost mě překvapilo, jak je multifunkční :) a za tu cenu… asi si ho taky koupím..

Během 30 minut 5 reklamních odkazů na jedinou firmu - slušný výkon!!! Akorát tady to nikdo neocení :evil:, neboť je to trapné, velmi trapné!!!

Juana 12.3.10 09:42

nechápu proč si slečna simča nezaloží vlákno krása.cz a nevkládá novinky a zajímavosti rovnou tam - když si dám vypsat příspěvky uživatele tak v 90% případů je tam odkaz na tyto stránky a ve zbytku je obvykle upozornění na slevu apod. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek