Kolik máte doma flakonů?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Samantha 11.3.14 11:11
@coconut píše:
@Samantha Tady se myslí ty plný :)

Aha, tak to mi z toho úvodního příspěvku nevyplývalo. :nevim:

coconut 11.3.14 11:49

@Samantha To máš pravdu, že by to mohlo být jednoznačnější, ale je tam zmínka o objemu.

Daňule89 13.3.14 10:11

Tak jsem se dnes přemohla a všechny flakony spočítala. No, nevím, jestli to byl dobrý nápad. 8o Tolik jsem nečekala. 306
Ale je fakt, že velkou část z toho tvoří malé CPO arabek, ty se vypotřebují rychle. :andel:

blebleska 13.3.14 10:42
@Daňule89 píše:
Tak jsem se dnes přemohla a všechny flakony spočítala. No, nevím, jestli to byl dobrý nápad. 8o Tolik jsem nečekala. 306
Ale je fakt, že velkou část z toho tvoří malé CPO arabek, ty se vypotřebují rychle. :andel:

To se v tom muzes koupat :-)… Chtelo by to hromadne foto, to by se snad ani nevlezlo do zaberu;-).

Daňule89 13.3.14 11:04

@blebleska
Ono na objem toho zas tolik nebude (doufám). :D
Nad fotkou jsem už taky přemýšlela, ale nevím, jak to šikovně naaranžovat, aby tam bylo vůbec něco k poznání. Ať z toho není jen hromada haraburdí. :think:

coconut 13.3.14 11:16

@Daňule89 Ty jo, pěkná zásoba :) Tak to nafoť po částech a třeba jednu společnou.

Daňule89 13.3.14 11:43

Tak jo. Přítel má teď nový foťák, tak třeba mi ho půjčí. :D

blebleska 13.3.14 12:19

@Daňule89 Ja si takove mnozstvi ani nedokazu predstavit. To ja mam 55-60 flakonu (u nektere vune mam vice flakonu do zasoby) a uz tak mi to prijde hrozna kupa…

Daňule89 13.3.14 12:24

@blebleska
No taky že jo, mám to na několika místech a nejednou se mi už stalo, že jsem se ráno něčím navoněla a za chvíli jsem si prostě nemohla vzpomenout, co to je! :oops: Ale to bylo jen u nějakých nevyrázných vůní.
Zatím tedy popřemýšlím, jak to nafotit a příští týden bych to spáchala.

chavah 13.3.14 22:46

Tak jsem se konečně odhodlala k součtu - s tím, co je na cestě je to 60 :zed:

chavah 13.3.14 22:47
@blebleska píše:
@Daňule89 Ja si takove mnozstvi ani nedokazu predstavit. To ja mam 55-60 flakonu (u nektere vune mam vice flakonu do zasoby) a uz tak mi to prijde hrozna kupa…

Jé, to jsme na tom stejně :dance: :dance: :dance:

Daňule89 14.3.14 17:14

Tak mám fotky, jak jsem slíbila. Jen si uvědomuji, že na jednu krabici s flakony jsem stejně zapomněla. :oops:
Původně jsem si myslela, že to rozdělím aspoň trochu podle značek, pak jsem ale na něco zapomněla a už se mi k tomu nechtělo vracet. Takže je to opravdu jen pro představu, kolik toho je. Společná není, to by byla opravdu jen nepřehledná hromada (stejně tak jako už teď některé fotky). Dnes na to nebylo ani moc času, ale někdy bych si s tím chtěla pohrát a nějak hezky to roztřídit a nafotit.
Ono toho ve finále na objem pravdu není tolik, což je vidět na fotkách. Většinou jsou to už poloprázdné flakony.

chavah 14.3.14 19:01
@Daňule89 píše:
Tak mám fotky, jak jsem slíbila. Jen si uvědomuji, že na jednu krabici s flakony jsem stejně zapomněla. :oops:
Původně jsem si myslela, že to rozdělím aspoň trochu podle značek, pak jsem ale na něco zapomněla a už se mi k tomu nechtělo vracet. Takže je to opravdu jen pro představu, kolik toho je. Společná není, to by byla opravdu jen nepřehledná hromada (stejně tak jako už teď některé fotky). Dnes na to nebylo ani moc času, ale někdy bych si s tím chtěla pohrát a nějak hezky to roztřídit a nafotit.
Ono toho ve finále na objem pravdu není tolik, což je vidět na fotkách. Většinou jsou to už poloprázdné flakony.

To je krásný :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Daňule89 14.3.14 19:03

@chavah
Děkuji :) Ono se mi to na těch fotkách nelíbí, ale až bude chvilku čas, tak si s tím pohraju, aby to trochu vypadalo.

chavah 14.3.14 19:08
@Daňule89 píše:
@chavah
Děkuji :) Ono se mi to na těch fotkách nelíbí, ale až bude chvilku čas, tak si s tím pohraju, aby to trochu vypadalo.

mě už se to líbí teď! :palec: :srdce: :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek