Kolínská na osvěžení

Lady A 28.05.10 09:27

Kolínská na osvěžení

Poradil byste někdo Kolínskou na osvěžení - ne moc pánskou, která se dá u nás koupit?
Začala jsem chodit do fitka a docela by nějaká polejvačka bodla.
Předem díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Juana 28.05.10 09:33

Hermes Eau D´orange Douce

Jediný důvod proč ji nemám je, že chci celodenní vůně a né polévačky.

viky 28.05.10 11:45

Fraîcheur végétale - Cédre Bleu nebo Verveine.

ledifia 28.05.10 13:15

Všechny Escale od Diora.

derad 28.05.10 15:39

nevím jestli se o nové Cologne du Parfumeur dá říct, že není moc pánská (nejspíš dá), ale rozhodně je ze všech Guerlainových kolínských ta nejjemnější.

z trojky Hermesovic kolínských bych klidně viděl na ženě Eau de Gentiane Blanche (to je ostatně jedna z nejpozoruhod­nějších kolínských vůbec - hořec, bílé pižmo, kosatec) a Eau de Pamplemousse Rose (růžový grep, růže, vetiver). s oběma zaujmeš. na netu se při troše snahy dají sehnat za slušný peníz.

http://www.nstperfume.com/…mes-eaux.jpg

Mirka 28.05.10 16:03

když jsme u Hermese - Amazone Light by se dala dobře využít (prodává RoSa). Z toho, co máme doma, bych klidně nosila Pour Monsieur od Chanel.

Derade, složení jsem nehledala, ale v Eau de Pamplemousse Rose prý růže není (zaujala mě kolínská s růží :) ) má to být odkaz na růžový grep ve složení.

Lady A 28.05.10 18:30

Zkopírováno z webu drogerie Diamant:

Eau de Pamplemousse Rose má klasickou strukturu s cistrusy, které hrají hlavní roli a jsou kombinovány s růží. Za touto moderní a sofitikovanou interpretací citrusů propletených s jiskřivou molekulou Rhubofix stojí výzkum ve Firmenichu. Tato směs dělá z této vůně velmi svěží, dřevito, kořeněno, květinové potěšení.

Ještě by mě zajímalo, co je Rhubofix… :?:

Leisha 28.05.10 19:17

Aqua Aromatica Regia od Florascentu. Používám na osvěžení při polních pracech, pro tyhle účely je božská (nedovedu si představit nic lepšího, nádherně svěží a dělá takovej ten pocit čistoty, i když jsem zpocená a obalená ornicí). Akorát je příšerně drahá, na to, že je to vlastně kolínská. Ale kdybys měla kliku a narazila na levnej tester, tak rozhodně doporučuju :-)

Mirka 28.05.10 20:37

Eau de Pamplemousse Rose - ano, růže ve složení jsou i na stránkách Hermes, Ale cítit z ní prý nejsou :mrgreen:

derad 28.05.10 21:30
Alča píše:
Ještě by mě zajímalo, co je Rhubofix… :?:
aldehyd (přesně hexahydrodimethyl 3',7'-spiromethanonap­hthalene oxirane) patentovaný výrobcem Firmenich (největší výrobce parfémových složek, nakupují od něj všichni tvůrci parfémů). Rhubofix voní komplexně dřevito-kořeněno-květinovo-ovocně s rebarborovým efektem (podle charakteristiky ze stránek Firmenichu).

a tu růži jsem v Pamplemousse vyčichal, ale je tam stopově na zlidštění těch hesperidických tó­nů.

Incognita 28.05.10 22:25

Éterické bylinkovky od Hermes jsou příjemné: Kelly Caleche, Eau des merveilles, Les jardins…; a též výraznější (pánštější) hořcová Eau de Gentiane Blanche.

Lady A 11.07.10 08:52

Tak mám už odstříček Eau de Pamplemousse Rose. A je suprovej. Akorát, že rychle ubývá. V těchto vedrech krásně osvěží.
Ještě uvažuji o Ninfeo Mio od Goutalky…
Pěkný den :)

tapuz 11.07.10 15:34

Aktuálně mám na sobě Iced Green Tea od E. Arden. Je sice značená jako EdP, ale s klidem bych ji doporučila jako osvěžující kolínskou, protože kdo znáte ardenky Green Tea, víte, že jejich síla se rovná právě tak akorát kolínské. V téhle je máta, mentol a eukalyptus a působí skutečně chladivým dojmem. Nosím ji teď do vedra a do fitka bych si ji klidně vzala taky.
(Mmch, byla to koupě naslepo a ani trochu se mi nelíbila. Ale nikdo ji nechtěl, tak jsem se jala ji spotřebovávat a po dvou dnech se mi začala vážně líbit. Spotřebovat ji nebude problém, ještě pár dní veder a bude na dně.)

Barbarra 11.07.10 19:19
Alča píše:
Tak mám už odstříček Eau de Pamplemousse Rose. A je suprovej. Akorát, že rychle ubývá. V těchto vedrech krásně osvěží.
Ještě uvažuji o Ninfeo Mio od Goutalky…
Pěkný den :)

Ta je fakt povedená! Na příští léto si ji pořídím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama