Komplimenty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Chandler 18.11.09 15:46

Dolce & Gabbana pour homme
Drakkar Noir :D

MS61 19.3.12 13:46

Včera jsem byl příjemně překvapen a potěšen nečekaným komplimentem. Když jsem se srazil s maminkou, byl jsem obdarován na fleku velkou pochvalou parfémovou:
Van Cleef and Arpels pour Homme. A to není nějaká prvoplánovka… Už jsem skoro zapomněl, že nějaká komplimenty vůbec existují. ;)

Michal

Dagmarr 19.3.12 16:21
… Už jsem skoro zapomněl, že nějaká komplimenty vůbec existují. ;)

Tak to já chlapy chválím moc ráda a často. V podstatě je mi jedno čím voní, ale hlavně že něčím.

E.Evulenka 19.3.12 16:58
Dagmarr píše:
… Už jsem skoro zapomněl, že nějaká komplimenty vůbec existují. ;)
Tak to já chlapy chválím moc ráda a často. V podstatě je mi jedno čím voní, ale hlavně že něčím.

Jj protože už čímkoliv navoněný chlap je výjmečný  :*

Dagmarr 19.3.12 17:15

Přesně tak :mrgreen: . Opravdu mě (natož zajímavě) navoněný chlap zaujme 100%. Nenavoněný se musí vnutit 8)

LVXifer 19.3.12 21:23

moja skusensot je jednoznacna.cim starsi rocnik voni,tym lepsie.este okolo roku 2009 som pouzival 1 million,Versace pour homme,alebo Chanel allure home sport(dnes uz vobec),co su vseobecne zberace komplimentov,ale ziadne nadsene reakcie som nezaznamenal.po zmene do ineho levelu to islo rapidne hore,napr. Azzaro pour homme,Salvador dali pour homme,alebo B*men komentovalo mnozstvo ludi a dost casto.naposledy som nechtiac pritahoval pozornost s mojim novym oblubencom Grey flannel v kniznici.a to nie je prave vona,ktora by nadchla mlade dievcata asi okolo 15 v cukrikovych uboroch:)a stalo sa.a kedze nie som typ cloveka,ktory by sa zgrupoval na miestach mainstreamoveho obyvatelstva(napr. diskoteky-grc)o to viac to potesi.ale v podstate je mi to jedno.mam rad vone,ktore ludi rozdeluju ako spajaju.este hadam dodam,ze mam 32 rokov.

filmagor 11.6.12 19:54

Najlepšie reakcie od mladších ročníkov (16r) som mal na Gucci by Gucci Sport a Boss Bottled Night, čiže také lepšie deodoranty. Ženy potom chvália Opium edt, Azzaro pour Homme a len tá najlepšia mi chváli M7.

McCarry 3.8.12 14:52

Nejvíce pochval jsem obdržel na vůně vesměs sladší a agresivněji kořeněnější : Joop Homme, 1 million, Opium, Idole, Le Séducteur.

FlirtBoy 4.8.12 08:32
@LVXifer píše:
moja skusensot je jednoznacna.cim starsi rocnik voni,tym lepsie.este okolo roku 2009 som pouzival 1 million,Versace pour homme,alebo Chanel allure home sport(dnes uz vobec),co su vseobecne zberace komplimentov,ale ziadne nadsene reakcie som nezaznamenal.po zmene do ineho levelu to islo rapidne hore,napr. Azzaro pour homme,Salvador dali pour homme,alebo B*men komentovalo mnozstvo ludi a dost casto.naposledy som nechtiac pritahoval pozornost s mojim novym oblubencom Grey flannel v kniznici.a to nie je prave vona,ktora by nadchla mlade dievcata asi okolo 15 v cukrikovych uboroch:)a stalo sa.a kedze nie som typ cloveka,ktory by sa zgrupoval na miestach mainstreamoveho obyvatelstva(napr. diskoteky-grc)o to viac to potesi.ale v podstate je mi to jedno.mam rad vone,ktore ludi rozdeluju ako spajaju.este hadam dodam,ze mam 32 rokov.

no za Grey Flannel bych tě taky asi nepochválil, a to mi není 15 :mrgreen: :D

jednoznačně pozitivně na mně bývá taky hodnocena L´eau d´Issey (dámská i pánská verze), spíš pozitivně Xeryus Rouge, Versace Man, CK Be, Ungaro III, Roma (tu si kolegyně v práci dokonce půjčují), Rochas Man a Ferrari Red…rozpačitě Kenzo Jungle, Krizia Uomo, Or Black a Egoiste (pro někoho moc kořeněné a silné)

MS61 18.9.12 08:35

Já se snad picnu, včera mě pochválila kolegyně v práci! Kam to napsat - černú krídú do komína. :mrgreen: Ale vážně, jsem moc potěšen, protože to nebyla žádná líbivka: Guerlain Derby:dance:

M.

filmagor 18.9.12 14:00

V škole mi dve holky pochválili Quorum Silver.

therion 23.9.12 17:02

:dance: Neočakávaný kompliment od mojej starkej (bývame spolu). Vraj veľmi dobrá vôňa, že to je niečo extra. 8) Bodaj by nie, Blue Amber Ach, chcem ho! :srdce:

morricone2209 26.9.12 08:47

Velmi často na mne chválen Narciso Rodriguez For Him

filmagor 27.9.12 21:27

Dnes spolužiačka: „Paťo, voniaš ako fialky.“

Vetiver G.

stanleyul 4.10.12 20:29

dnes v práci celé dopoledne od několika bab „oh ou juj“ nádherná vůně, co to je?? = Giorgio Armani Black Code :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu