Komplimenty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
vesper001 30.10.12 12:34

Včera na večírku „to je úžasný parfém, co to je?“ (Paris YSR) :srdce:

Spolujezdec 13.11.12 17:15

Tímto se přidávám do diskuze jako nový aromák a všechny zdravím :pocitac: U mladších ročníků za mě rozhodně doporučuji joop nightflight, v životě jsem na nic nezískal víc komplimentů, ikdyž já na tý vůni zas tolik zajímavého nevidím, popravdě řečeno mi voní téměř stejně jako modrej adidas, inu, mladý nosánky jsou někdy nenáročný :mrgreen: (tímto samozřejmě neřikám nic proti vůni, je to pěkná vůně, jen na mě moc jednoduchá, obyčejná :oops: )

therion 20.11.12 17:45

Dnes kompliment na Midnight In Paris - Van Cleef & Arpels. Strek na krk a asi po polhodine až hodine fúkal vietor odo mňa smerom k pani učiteľke v MŠ. Vraj:,,Táto vôňa ktorú máš na sebe sa mi páči." :pankac:

opoponax 21.11.12 09:13

Od kolegu dostávam každý deň kompliment na vôňu. Keď vôjde do kancelárie, vždy sa najprv zhlboka nadýchne a prehlási: Tu to zas krásne vonia!
Potom vytiahnem z kabelky flakónik a už sa rozbehne debata. A keď mi príde niečo nového, alebo vzorky je prvým natešeným testovatelom vône na vlastnej koži.
Samozrejme sa mu vždy poďakujem, velmi si vážim, že mám takého gentlemana vo svojom okolí. :srdce:

Edit: Pardon, teraz som si všimla že toto vlákno je pod pánskymi vôňami. :oops:

euphoria 23.11.12 20:14

No ale vzhledem k tomu, že ve tvém příběhu byl i jeden muž, tak to není zas tak mimo. ;)

opoponax 23.11.12 20:34

@euphoria Ďakujem ;)

FlirtBoy 24.11.12 21:06

v posledních dnech slyším častou chválu na Dreamer (Versace)

Adam G. 7.1.13 13:00

Dnes a denně na Chanel Allure Homme Sport

• Citovat
  • Nahlásit
Moravan 15.3.13 09:47

U mě YSL - Body Kouros, mamka si ho dokonce občas i půjči :D
Paco Rabanne - Black XS, tu mi velice hezky pochválila kolegyně v práci "já si říkám co to tu tak krásně voní a to jsi ty " :potlesk:

Dejvoč 15.3.13 14:52

CHANNEL

Platinum Egoisté

therion 18.3.13 21:30

Včera kompliment na Patchouli Leaves (od mamy a starkinej sestry), dnes na Midnight In Paris (od starkinej sestry).

therion 22.3.13 19:43

Dnes až 2 komplimenty na Midnight In Paris. Klasika - starkina sestra, druhý kompliment od ,,kolegyne" na bývalom pracovisku (ona tam prišla neskôr, už som tam nepracoval.)

Kerze 2.4.13 07:54
@Spolujezdec píše:
Tímto se přidávám do diskuze jako nový aromák a všechny zdravím :pocitac: U mladších ročníků za mě rozhodně doporučuji joop nightflight, v životě jsem na nic nezískal víc komplimentů, ikdyž já na tý vůni zas tolik zajímavého nevidím, popravdě řečeno mi voní téměř stejně jako modrej adidas, inu, mladý nosánky jsou někdy nenáročný :mrgreen: (tímto samozřejmě neřikám nic proti vůni, je to pěkná vůně, jen na mě moc jednoduchá, obyčejná :oops: )

Já teda už zas tak mladá nejsem, ale Nightflight považuji za jeden z nejlepších a nejzajímavějších pánských parfémů, je nezaměnitelný. Navíc skvělá výdrž i siláž za směšnou cenu. Chlapi, noste to ! :D
Také mne vždycky totálně dostane, kolik mám od mužů komplimentů na Jovan White Musk za 3 stovky, ale prostě je to tak, takže ho stále kupuju a nosím… :D

jerry 2.4.13 09:36
@Kerze píše:
Já teda už zas tak mladá nejsem, ale Nightflight považuji za jeden z nejlepších a nejzajímavějších pánských parfémů, je nezaměnitelný. Navíc skvělá výdrž i siláž za směšnou cenu. Chlapi, noste to ! :D

Přesně tak - a hodí se na chlapa bez rozdílu věku (kdysi jsem ho koupila jako dárek švagrovi a byl nadšen.......nedávno jsem ho doporučila kamarádovi mé dcery, který chtěl pomoci s výběrem vůně a on si teď stěžuje, je mu na něj chodí bratr i tatínek :lol: ).

Moravan 2.4.13 11:58
@jerry píše:
Přesně tak - a hodí se na chlapa bez rozdílu věku (kdysi jsem ho koupila jako dárek švagrovi a byl nadšen.......nedávno jsem ho doporučila kamarádovi mé dcery, který chtěl pomoci s výběrem vůně a on si teď stěžuje, je mu na něj chodí bratr i tatínek :lol: ).

Teď jste mě dost nahlodali :cert: JE to vůně spíše do teplého počasí?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu