Komplimenty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
myscho 2.4.13 12:02

nie je to moc tuctová vôňa, ktorú ma velmi veľa ľudí?

Kerze 2.4.13 15:31

Moc chlapů ho nenosí, jen ti, kterým radí Aromačky… ;)
A, je to také spíše vůně na letní večer - ten název sedí, což neznamená, že se nehodí do obleku. Sportovní svěženka to není.

rock 3.4.13 08:20

Karl Lagerfeld Kapsule Woody schytal příjemný kompliment. Vůbec občas přiletí pochvala z míst, odkud by to člověk nečekal, na parfém, se kterým si takové ambice nedělá :-)

Spolujezdec 3.4.13 19:11

@myscho
Těžko říct, jestli ji má hodně lidí, každopádně musim uznat, že je po všech stránkách skvěle vyvážená - je dost výrazná, ale přitom nevtíravá (pokud se to samozřejmě nepřežene), je svěží, ale přitom žádná přihřátá vodička, hodí se jak na večer, tak na den, jak do horka tak do zimy a výdrž je famózní (neni to taková nálož jako třeba A*men nebo fahrenheit, ale celej školní den to vydží)..No nevim, vypadá to na moji novou signature vůni, pokud se budu chtít zalíbit okolí. :lol: Na můj vkus je ale taková nemastná, neslaná, jsem spíš na ty hutný rumovky/ambry/skořice jako třeba opium nebo london 8) líbí se mi ale její univerzálnost, když nevim co na sebe, nightflight nikdy nezklame, ať už du s kámošema na basket, flašku rumu, s holkou do kina nebo na ples :)

Kerze 3.4.13 19:27
@rock píše:
Karl Lagerfeld Kapsule Woody schytal příjemný kompliment. Vůbec občas přiletí pochvala z míst, odkud by to člověk nečekal, na parfém, se kterým si takové ambice nedělá :-)

To je super vůně a za pár korun…také jsem ji měla a byla chválená… :D

myscho 3.4.13 20:33

vďaka, vyskúšam :)

therion 10.4.13 20:09

Dnes iba 4 komplimenty na Patchouli Leaves. Nemal by som ho predať? :lol: :lol: :lol:

therion 24.6.13 22:55

Kompliment od mamy na YSL Pour Homme Haute Concentration. Vraj pekná mužná vôňa. Vyzerá že to má dostatočnú projekciu :oops: Asi to netreba preháňať s aplikáciou. :mrgreen:

therion 6.7.13 23:26

,,Máš dobrý parfém". Pochvala od kamošky na spoločenskom podujatí kde bolo veľa ľudí. Guerlain Homme Intense.

Moravan 9.7.13 16:14

Včera jsem dával přivonět kologyni moji včerejší vůni Versace-Pour Homme. Řekla, že dobré,ale to co dodala potom mě až zarazilo. „To co jsi měl minule se mi líbilo mnohem víc, radši to nenos když jsem v práci“. Měla na mysli ZIRH - IKON

therion 19.8.13 19:22

Dnes od mamy na Blue Amber. Vraj pekná, ešte to na mne necítila. Ja jej na to že to preto, lebo je to zimná vôňa :mrgreen:

Moravan 29.8.13 09:48

Dnes od kolegy z práce: „Kámo, čím to voníš? Takové vůně mám rád.“

David Beckham - Instinct

therion 3.9.13 08:53

Včera od mamy na Guerlain - Héritage EdP.

therion 4.9.13 22:36

Nástrek Blue Amber-om ráno okolo 9:00, kompliment okolo 19:00.

tutik 7.9.13 14:59

Issey Miyake LÉau d…, v létě

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu