Komplimenty

Dalia 03.07.19 09:24
@Frankie píše:
Bože můj, tady to pokleslo… :palecdolu:

Vyjádřila jsem svůj názor a řekla bych, že kultivovanou formou. A Tvůj příspěvek vnímám jako reakci na ten můj, takže prosím o vysvětlení!

otakara 04.07.19 07:23

@Frankie @Hanka H @Dalia ak dovolíš, reagujem ja, hádam nikdy sme spolu nekomunikovali viac ako možno pár slovami, celkom ma potešilo, že som ťa tu uvidela reagovať, tým skôr, že si myslím, že do parfumov vidíš, vyznáš sa a dokážeš čosi prínosné k parfumovej téme povedať - okrem iného - kdesi vo vlákne sa ktosi vyjadril, že viazne komunikácia medzi aromákmi, rada by som, aby sme sa navzájom neodradzovali a komunikovali spolu v rozbehnutých vláknach ďalej. :think: Už som tu zažila všeličo, aj to, že istá aromáčka radšej vzdala komunikáciu, len aby nečelila prípadným negatívnym reakciám ostatných - čo mi je celkom ľúto. Mier medzi nami…

Na počudovanie, reakcie na môj výber olejka, Remember Me Al Haramain , boli kladné, dokonca partner registroval vôňu poznámkou - že „hm, to je asi čosi nové“ :think: . V preklade to znamenalo - je to veľmi príjemné, nos to! ;-)

ica1973 15.07.19 16:28

V práci dvojitá pochvala na Shalimar Souffle Intense :srdce: Pre mňa momentálne najkrajší Shalimar. :inlove:

Renusatko 16.07.19 15:19

@ica1973 :palec: Já dnes taky dostala pochvalu. Jen na jinou odnož Shalimar Souffle d'Oranger. Od starší paní v penzionu pro seniory, kam jsme jeli za tchánem. Dokonce jsme chvíli na chodbě pokecaly o parfémech.

ica1973 16.07.19 16:43

@Renusatko Skvelé :palec:
Souffle verzie sú veľmi vydarené. :inlove:
Klasický Shalimar EDP skončil v inzercii, ale na Intense nedám dopustiť.
Objednala som si z Notina rovno 2 balenia :hug:, ktovie kedy ho zase naskladnia.

Myška1977 17.07.19 18:26

Dnes mě moc potěšil a překvapil kompliment v práci na Chanel Biarritz od kolegy, se kterým jsem po těch letech, co tam pracujeme, poprvé něco osobně řešila…vždy jsme se jen zdravili… při odchodu na mě ještě zavolal: „Krásně voníte.“

Ingrid 18.07.19 14:31

Včera pochvala od kamaráda na
This is Her
Zadig & Voltaire.
Ovšem poněkud netypická.Jela jsem se svou kočkou na očkování a přibrala jeho fenku na vyčištění análních žlázek.Pejsek mi v čekárně lezl na klín,mazlil se se mnou. olizoval mne a když jsem mu ji předávala zpět, kamarád prohlásil-Ta Tara tak krásně voní :-D

otakara 18.07.19 23:23

@Ingrid :-D je to kompliment určite!
Ja som dnes tiež musela vysloviť kompliment u svojej doktorky, jej sestra je také milé slniečko, príjemná žena, prišla som do rozvoňanej ordinácie a rovno som sa spýtala, že či ona má tú krásnu vôňu. Povedala, že áno, bola potešená a hneď aj zahlásila, že máloktorá žena vôňu pochváli. Áno, myslím, že je to tak, radšej nepovedia nič, pritom kompliment je niečo, čo asi vždy poteší, či povzbudí. A dodala som, že to na oplátku, keďže mi kedysi chválila Chanel Cristalle edt .Ale značku neviem, akurát, že vôňa bola nejaká imitácia.

mmaat 22.07.19 14:49

Kolegyně si stříkla na ruku mou Encens Mythique d´Orient a v kuchyňce se pak potkala s kolegou, který jí vůni pochválil. Tak nevím, komu ten kompliment patřil. :-D :think:

Renusatko 22.07.19 17:20

@mmaat Určitě i Tobě :-)

mmaat 23.07.19 13:25

@Renusatko no to doufám! :-D

Herbs 23.07.19 19:36

@mmaat Tvá je ta krásná vůně, Tvůj je i kompliment :hug: .

mmaat 24.07.19 12:53

@Herbs děkuji :hug:

lilithc 26.07.19 18:57

Dnes jsem obdržela druhý kompliment od cizího člověka a opět na Shalimar edp. :-) Stála jsem v malém podloubí ve frontě lidí, se kterými se od vidění známe.Mezi nimi byla starší paní,která dle vizáže a garderoby pamatuje slávu starých dobrých zašlých časů.Byla ode mě asi 2 metry a najednou zavětřila a vzrušeně pronesla,že tady někdo nádherně voní a že kdo to je.Tak jsem skromně :-) ukázala na sebe,skočila ke mně,nasála a pronesla,že to teda musí být něco hodně drahého.Nemohla se ode mě odtrhnout. :hug: Fakt mě to potěšilo.

prokera 27.07.19 08:56

@lilithc Tak to je krásný kompliment :kytka: ;-) …

Stránka:  « Předchozí 1 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu