Komplimenty

Světluška 1.1.09 12:26

Jak to vypadá s koníčkem, zvířátkem?

katerinka 1.1.09 15:49

Stále nitrožilní kontinuální infuze + výživa, trochu ovesné kaše nosojícnovou sondou, léky na žaludeční vředy a antibiotika, akupunktura na selhání ledvin, stav stále neuspokojivý, leč stabilizovaný. Je to teď o tom,kam se to přehoupne :( . jsem trochu pesimista, ale zatím to nevzdáváme

Vera 1.1.09 16:01

Katerinko, a jak léčení snáší koníček? Není z toho všeho vyděšený?

Irena 1.1.09 17:52

Katko, to musí být strašně těžká práce. Myslím psychicky. Mně by to rvalo srdce. I to, jak jsi kdysi psala, o nutnosti občas vyprostit hříbě z těla matky po kouskách. Hrůza.

Aimirin 1.1.09 18:38

To je hrůza, co tady čtu. Je mi to moc líto. Shodou okolností taky miluju koníky a mám jednoho „svého.“ Dovedu si představit jak je to těžké…drž se! :-(

katerinka 1.1.09 19:02
Vera píše:
Katerinko, a jak léčení snáší koníček? Není z toho všeho vyděšený?

Vyděšený není, já koně neděsím, jen odevzdaný a vyčerpaný.
Zítra další vyšetření krve a to ukáže, jak to bude dál. Nevidím to moc dobře, ach jo, někdy je holt lidské snažení krátké, stojí vedle něj ta s kosou a pomalu brousí..... :(

PaK 1.1.09 19:05

A když už by to fakt vypadalo na to nejhorší, pomohla bys mu nějak, aby se netrápil nebo čekala na konec, až přijde sám?

katerinka 1.1.09 19:10
Aimirin píše:
To je hrůza, co tady čtu. Je mi to moc líto. Shodou okolností taky miluju koníky a mám jednoho „svého.“ Dovedu si představit jak je to těžké…drž se! :-(

Svého mám taky. Jenže toto je můj pacient a já se nevzdávám bez boje, někdy je to dost vyčerpávající.

katerinka 1.1.09 19:17
PaK píše:
A když už by to fakt vypadalo na to nejhorší, pomohla bys mu nějak, aby se netrápil nebo čekala na konec, až přijde sám?

Jistě, včera jsem už byla rozhodnutá ho utratit, ale biochemie krve byla lepší než v pondělí a je stabilizovaný bez bolestí, je to velmi cenný kůň, majitel o něj nechce přijít, jen by to chtělo dialýzu krve, ta je u nás v republice pro koně nemožná, tak čekáme, že se ledviny po infuzích (20litrů denně) chytí, ale ty mají bohužel skoro nulovou regenerační schopnost. Zítřejší vvyšetření krve rozhodne o jeho dalším osudu, pokud ledvinné hodnoty stoupnou , tak ho utratím :(

pichjit 1.1.09 19:22

Tak já taky budu držet palce a myslím, že víš dobře, co bude nejlepší přímo pro koníka :wink:

Vera 1.1.09 20:58

Ta odevzdanost je děsivá a je jedno jestli u lidí nebo zvířátek, pohled do jejich očí rve srdce, smekám před vámi doktory, že dokážete jednat, já dokážu akorát sedět a brečet, čímž sem tímpádem nemocnému k ničemu… držím palce, aby se koníček uzdravil :!:

Aimirin 1.1.09 21:13

Já právě svého koně nemám, ale pozorovala jsem takhle bohužel ne vítězný boj koně, kterého jsem měla moc ráda :-(

Moc mu držím palce

PetraSK doma 1.1.09 23:36

Milá katerinka, držím prsty, nech sa koníkovi polepší, mylím na teba :(, to sú straty, ktoré človeka poznačia na dlhú dobu a sú nenahraniteľné.

Rodičia si určite tiež časom zaobstarajú psíka na stráženie domu, ale nikdy to už nebude bez spomienky na tú naše prvú :(, tomu sa ubrániť nedá. Môj priateľ dal psíka /toho obrovského boxera/ utratiť po tom, ako Ax oslepol, doma narážal do stien, nevidel, kde ide, nevedel sa najesť. To bola hrozné a toto riešenie bolo jediné prijateľné, kedže psík mal taktiež rakovinu, operácia by snáď pomohla, ale nebolo by to konečné riešenie. Nemohol sa pozerať na to, ako sa jeho ,,brat,, /mali veľmi krásny, vyslovene bratský vzťah/ trápi. Rozhodnutie padlo a Axíka odniesli na injekciu. Priateľ bol z toho mimo veľmi dlho, bolo to ťažké obdobie. Axík je teraz pochovaný v rodinnom dome jeho rodičov, kde mu Tomáš vykopal hrobček a Axíka položili do látkami vystlaného periňáku. Tam odpočíva, nad ním stromy, kvety, krásne. A na múre má pamätnú tabličku z tmavého mramoru s jeho menom, dátumom narodenia aj skonania, takže je s nimi stále a hlavne v spomienkach, na ktorých sa bavíme pomerne často, lebo to bol riadny huncútisko :twisted:

klubko 1.1.09 23:39

Katerinko, i já držím, všech dvacet.

jitka006 1.1.09 23:47

Koníčkovi i Kateřincre držím ze všech sil palce, bylo mo i líto zvířátek z včerejších rajechtlí.Ptáci prý dostávají šok a letí až do vyčerpání :evil:

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 1076 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu