Komplimenty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1076 Další »
fiore 3.12.08 17:48

Vero díky fotečky už jsem okoukla.
Klubko no teda, ty jsi ale kočka :wink: Moc vám to tam sluší a přímo z vás vyzařuje pohoda a porozumění. No to se tedy vážně pak nediv, že chlapi kolem poletujou, nasávají a chválejí :lol: :wink:

PetraSK doma 3.12.08 19:34

no na chvíľu mi ,,zomrel,, internet, to som soptila :)) si viete predstaviť.

Klubko, si krásna nevesta, manžel veľký ,,feši,, no radosť na vás pozerať, a naozaj, pohľad na vás je okrem toho, že je príjemný :wink: aj upokojujúci, je vidieť, že ste kľudní párik a aj svadbička prebehla podľa v pohode a harmonii. Prajem vám obom, aby vám to vydržalo na celý život, nech sa vám darí!

a k téme, dnes som mala zas Chloé a nikto nič, ale verím, že príjemná je okoliu tak ako mne, keď už nepochvália, barbari :twisted:

fiore 3.12.08 19:40

Jasně že jsou to barbaři. Mě osobně se vůně taky moc líbí :wink: A sama prodavačka mi prozradila, že je to jediná vůně, na kterou pozitivně reaguje jeí přítel :D

Katlynka 3.12.08 19:41

Mne tiež nikto nikdy nevystrúhal kompliment na vôňu.. Radšej sa ani nepýtam, lebo kamarátky sa zvyknú tváriť ako keby mali dostať z mojich vôní astmatický záchvat.. takže od žien mám skôr negatívne reakcie.. :evil:

radulllinka 3.12.08 20:39

tak u nás v práci,jsem se dočkala pochvaly jednou a to na Fuel for life a dneska šla kolem manažerka,co to tady tak voní,neřekla hezky ani dobře a to hned odvětila kolegyně,která prodává a každému vnuceje svoje imitace FM prohodila:to určitě Radka :D asi jsem tím nějaká profláklá,ale tady jde vidět aspoň že to lidé cítí ale prostě nechválí,u téhle kolegyně je to proto,že prostě u nás je znalec parfémů ona,když prodává tu FM :D

radulllinka 3.12.08 20:46

jinak já se taky řídím tím,že když budu chválit já,tak budou i ostatní.takže všem kolegyním chválím jejich Eclat de Arpege,používají ho asi 4,ale právě u nich se dočkám pochvaly jedině když použiju jako třeba dneska Enjoy,nějakou lehčí nenáročnou vůni

klubko 3.12.08 20:49

Holky, jste moc milé, od vás jsou to ty nejhezčí komplimenty, jaké můžu dostat! :)

Světluška 3.12.08 22:19

Klubko, přijmi kompliment i ode mně :heart: , jste opravdu krásný pár. Není mi vůbec zatěžko pochválit krásnou vůni, oděv, cokoliv. Samozřejmě se nesmí jednat o nějaké falešné komplimenty, ale pokud to někomu sluší nebo nádherně voní, má reakce je absolutně spontánní a vždy jsem se setkala s kladnou odezvou s lehkým :oops: dotčené osoby.

Vera 4.12.08 00:11

Tento týden jsem dostala hned dvě pochvaly, od jednoho muže na Romu a od ženy na Premiere Jour (teď na zimu je opravdu krásná), asi jsou skvrny na sluncihttp://www.celysvet.cz/…le/s8678.gif

klubko 4.12.08 09:41

A já včera od kamarádky negativní komentář ke Coco Mademoiselle :( Ale to se nedá nic dělat, člověk se nemůže zavděčit všem :wink:

Alena 4.12.08 09:46

já byla včera nastříkaná Addictem a kolega se mi ptal, jestli jsem byla v cukrárně?? je to snad kompliment, splést si Addict s větrníkem :lol: :roll:

klubko 4.12.08 09:50

Záleží na tom, jakým způsobem to říkal :wink:

ivona 4.12.08 10:01

Komplimenty dostavam, sama take rada chvalim, ale jen v pripade, ze jsem s osobou v nejakem kontaktu a je nejaka vhodna situace a kdyz me vune zaujme (to bohuzel neni moc casto)

Kriss 4.12.08 11:16

U mna je to skor nepriama pochvala, ked niekto vojde do kanclu a povie co to tu tak krasne vonia..... pochvalu som dostala na Tea Rose, Bulgari Rouge, na Addict od priatela, aj na Shalimar, od ziakov tiez nepriamo na Bulgari Black. Jedine priatel mi pochvalil parfem priamo, cudzi ludia ani znami mi to nikdy nepovedali. Len sprostredkovane som sa dozvedela, ze moju vonu registruju a ze sa rozpravali, co to asi bolo, pripadne maju ulohu zistit, co nosim a kde sa to da kupit. Tak asi to bude tym, ako dievcata uz spominali, ze nie sme zvyknuti chvalit a radsej si odhryzneme jazyk, nez cudzej zene nieco pochvalime.

Sára 4.12.08 11:26

Klubko: dovolila jsem si taky zkouknout fotky - moc krásné a jsi na nich fakt úžasná

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1076 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu