Komu okukujete poličku, kdo vás inspiruje?

WildOrchid 14.09.09 11:12

Komu okukujete poličku, kdo vás inspiruje?

Ve vlákně „i já prosím o radu“ se rozběhla tato zajímavá poddiskuze.. tak ji pojďme rozvinout :)

Já se přiznám, že se často nechávám inspirovat Gentianou - její policí, a jejíma recenzema. Vlastně si nevzpomenu na vůni, ke které bych přišla díky ní, a vyloženě se mi nelíbila.

Občas taky mrknu na poličku Janas :)

Z jiného důvodu - když hledám hezkou svěženku, mrknku k Ledifii nebo Delfin32 , ty toho maj pozehnane a vetsinou originalni svezenky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

klubko 14.09.09 11:19

Kerze, Oleka, domenica, Irena , ty jsou asi nejčastější :wink:

moajli 14.09.09 11:53

Evik1 ......bohužel již není k dispozici

Domenica, Oleka, Irena,

„Katerinka a Lyonella“ moje parfémová skupina, tam vím, že když se vůně líbí jim, většinou se líbí i mně

Klokan 14.09.09 12:13

To já taky všem… 8) 8)

ledifia 14.09.09 12:42

Delfíňou jsme parfémové sestry :lol: . WildOrchid polici navštěvuju pravidelně, ještě cíleně koukám k Mitzi, Lyonelle, Fleur , nesmím zapomenout na Christabellu …, jo, ještě moajli, Barbarra, Lenka Ambrožová, gentiana, domenica, Oleka
Ale k ostatním taky čučím…

Luna 14.09.09 12:52

Já tak nějak taky všem… kromě zkušených „poličkářek“ jako jsou domenica, Kerze, Oleka, Ada atd. jsem začala teď nově očumovat Daliu a taky Mariannu , která si ale začala!!! :lol: :lol: :lol:

Oleka 14.09.09 13:14

Políčku si okukuji především svoji 8) :oops: :lol: , mám ji ráda :heart: .
No a také se dívám do políčky domenicy (mám ve výběru vůní hodně společného), pak také janas, Kerze, chaantal a skoro všechny ostatní, protože se ráda dívám do políček :D .
Chtěla bych se kouknout také na políčky těch, které tady políce neuváději, třeba na hafikovou, ale co nadělám ..... :( .

Ambrožová Lenka 14.09.09 13:39

Také skoro všechny, ale budu se opakovat, Oleka, Kerze, Domenika, Daisy z louky, Mariana , Ledifia,Lenna, Myskamauska a spousta dalších… :D

Daisy.zlouky 14.09.09 13:58

Já špízluji :D :D víceméně u výše zmiňovaných také - Kerze, Oleka, Lenka A. ,Christabela, Domenica,Lyonella, Barbarra, 1Miru,Ewixx, prostě pokud někdo o něčem píše, ještě se juknu k němu domů , abych byla více v obraze
Jo a Mitzi snad nejde vynechat :D :D :D To mám na talíři každý den a ještě jsem si na tu nádheru nezvykla :bang: :hyster:

WildOrchid 14.09.09 14:05

no, ja myslela spis pro inspiraci.. treba k Miru1 se moc nedivam, protoze uz vim, ze vnima vune uplne jinak nez ja. Kdezto mnou vyse zminene maji asi podobny vkus, tak na jejich polici muzu najit neco, co by me mohlo taky zaujmout :)

Mitzi hlavne hltam prispevky o miniaturkach, at jsem v obraze :D ale na policce bych inspiraci asi nenasla. Vetsina vuni co se ji libi, se mi bud libi na druhem a na me ne, nebo mi je lhostejna.

Daisy.zlouky 14.09.09 14:07

Juli já taky pro inspiraci :) , ale i ze zvědavosti :) , jenže patřím ještě dosud k zajíčkům v tomto voňavém světě a kolikrát mi voní věci tak odlišné, že se i sama sobě divím, zřejmě se mi čichové buňky ještě neusadily :cry: :cry:

evik77 14.09.09 14:17

Už mě kdysi napadlo založit podobné vlákno. Mám 2 osoby, jejichž polička se mi z velké části zamlouvá. Co se líbí jim, padne pravděpodobně i mně. Ale nejsem si jistá, jestli to prozradit. Třeba by jim to nebylo příjemné, že je občas kopíruji. :oops: :heart:

domenica 14.09.09 14:31

Moc ráda se dívám na poličku Oleky, Christabelly, Kerze, Lu, Fanfan, Janas, Ivet1, Lyonelly, Alžběty, Lely, Barbarry, Cinkji … ne tak pro inspiraci, jako pro pokochání se :D :heart:

A jako Oleka se přiznám, že někdy se ráda podívám i na tu svou - samozřejmě, že naživo (čili pohled do šuplíku) je to nejlepší :wink:

Baví mě polička Gentiany … Ale občas mrknu i na další poličky … pro zajímavost (každá polička je zajímavá) 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama