komu sedne??

joliejames 03.09.10 03:32

komu sedne??

Hello! :D

Po precteni odpovedi na muj dotaz vcera me napadlo nove tema :D . Myslim si, ze stejne jako ja vetsina stale hleda ten svuj jeden a jedinny parfem, ktery by vyjadroval nejen jejich osobnost, ale zaroven i sedel k jejich vzhledu a okoli si jejich osobu ihned spojilo s parfemem, ktery by vsak byl navic i jedinecny a ne masove prodejny cimz by se vyjmecnost jeste podtrhla. Stale sve okoli obtezuji dotazy typu : Jaka vune by se ke me hodila? Vetsinou protoci panenky a nebo reknou „Nevim“..O reakcich pritele radeji pomlcim. :D Me tema je kdyby jste mely(i) vybrat tvar/osobnost k parfemu koho by jste vybraly?
Napr. Chanel N5 - Krainova Simona
JPG Classique - Lady Gaga .......

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Kultakutri01 03.09.10 07:31

Někde tady bylo fórum, kam dávaly uživatelky fotku a ostatní jim něco doporučovaly a byla zábava sledovat, jestli se to nějak shodne s tím, co dotyčná používá. Vzhledem k tomu, že místní vyhledávač ovládám asi jako teoretickou fyziku, nehledám, on to někdo zvládne za mě.

Lady Gaga bych, při její totální pošahanosti, tipovala na lák z okurek a sprej proti mravencům.
Simona Krainová je stará bréca, co furt ještě honí vodu, takže něco příšerně silného z 80. let, aplikováno po kýblech, třeba Poison, speciální verzi s třpytkama.
Kdo dál?

chavah 03.09.10 07:35

Chanel N5 - Krainova Simona = pro mě urážka klasiky.To spíše Zuzana Bydžovská, ta má v sobě klasickou krásu a noblesu.Noblesa SK opravdu chybí.

Širín 03.09.10 08:07

No 5? Audrey se mi líbí… Nicole už méně. Z českých? Jedině snad Šafránková, či Jaroslava Adamová.
Krainová je… pardon… vykloktaná bréca.

Arnika 03.09.10 10:10

Krainovou jsem asi před rokem viděla v nějakém baru a vypadala jako transvestita…Nevím, proč je považována za takovou krasavici, já osobně bych za krásnou ženu označila někoho úplně jiného a nejde jen o věk, ona na mě celá působí tak nějak uměle. Co by se k ní hodilo za parfém? Klidně nějaká masovka, klasiku si na ní neumím představit. Za krásnou považuji třeba Marii Rottrovou a k té mi pasuje SICILY nebo COCO. Moc se mi líbí Zdena Studénková, tam by mi seděl např. Tresor nebo Dolce Vita. Nevím proč, jen mi to k nim nějak pasuje, umím si představit tyhle dámy jako představitelky těch vůní.
A Zuzana Bydžovská jako představitelka vůně - klidně, ona sice není prvoplánově krásná, je ale zajímavá a má v sobě jiskru. Nevím jestli by mi k ní pasovala No.5, ale něco klasického určitě.

domenica 03.09.10 10:15

Na Z. Bydžovské bych viděla nějakého LUTENSE :wink:

Bridgett 03.09.10 11:27

Tak tohle téma tady skutečně chybělo! Oceňuji nápad!

Tak mně napadá třeba CK Eternity - Markéta Hrubešová - nějak mi k téhle vůni prostě sedí ty zrzky, nevím proč… :lol: Paradoxně jí vlastním, i když zrzka nejsem ani náhodou :D

Také pořád hledám tu svojí, která by mně dokonale sedla… to s fotkama může být dobrý nápad :wink:

Bridgett 03.09.10 11:47

Tak mně napadá, jaká vůně by se podle Vás hodila na takovou Libušku Hůlkovou Vojtkovou?

Jsem podobný typ, tmavý, ale spíš křehký :conf:

Juana 03.09.10 11:54

A proto máš v obrázku pořádného živočicha?

Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia

Bridgett 03.09.10 12:55
Juana píše:
A proto máš v obrázku pořádného živočicha?Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia

Tak Bridgett Bardot (tak nějak se to píše asi) je jistě živočich :twisted: Tu křehkost jsem myslela vzhledově, jako tmavé vlasy, světlá pleť, takový typ sněhurka, ale povahově tedy ROZHODNĚ NE :lol: Povahou jsem právě spíš ten živočich, žádná křehule…
Je fakt, že Aqua di Gio mi vyšlo i v horoskopu jako vhodná vůně… ale ta je spíš svěží, ne? Což já zase moc nemusím… spíš výrazné sladké vůně, lehce orient… vanilka, růže, skořice, santal

Marianna 03.09.10 13:04

Tak to by mě zajímalo, komu jsem typově podobná já. Kdysi dávno, když jsem ještě měla tmavé vlasy, mě jeden chlap přirovnával k obrázku císařovny Sisi … dlužno dodat, že pán byl alkoholik ve velmi pokročilém stádiu. 8)

Ale žádnou asociaci vůně a celebrity nemám, takže jsem tu jasně :ot:

Tana1112 03.09.10 13:07
Bridgett píše:
Juana píše:
A proto máš v obrázku pořádného živočicha?Hůlková je tanečnice a i když je tmavá tak vášeň z ní zrovna neukapává - takže něco jako Acqua di Goia
Tak Bridgett Bardot (tak nějak se to píše asi) je jistě živočich :twisted: Tu křehkost jsem myslela vzhledově, jako tmavé vlasy, světlá pleť, takový typ sněhurka, ale povahově tedy ROZHODNĚ NE :lol: Povahou jsem právě spíš ten živočich, žádná křehule…
Je fakt, že Aqua di Gio mi vyšlo i v horoskopu jako vhodná vůně… ale ta je spíš svěží, ne? Což já zase moc nemusím… spíš výrazné sladké vůně, lehce orient… vanilka, růže, skořice, santal
Brigitte Bardot.
Garfield 03.09.10 16:18
Bridgett píše:
Tak mně napadá, jaká vůně by se podle Vás hodila na takovou Libušku Hůlkovou Vojtkovou?

:ot: Já se předem omlouvám, ale proč se všem manželkám a exmanželkám Vojtka říká zdrobněle? Libuška, Jovanka…? :conf:

jerry 03.09.10 16:21

Jovanka ale není zdrobnělina (stejně jako např. Štěpánka ).

RainyWeather 03.09.10 16:22

Všem ne, Sabina je Sabina :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama