Konopná kosmetika

PaK 6.4.08 13:16

Máte někdo zkušenosti s konopnou kosmetikou?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Jil 6.4.08 14:05

Já mám dobré zkušenosti se značkou Cannaderm. Mám od nich pleťový krém Regenerace a Zimní krém Robátko. Oba jsou fakt úžasný. Tu Regeneraci používám na noc a ten krém Robátko hlavně na den. Je trošku těžší, takže mi maximálně vyhovuje do chladnějšího počasí a pleť se mi konečně přestala loupat. Taky je dobrý krém na rty od Extragavanja. Na moje suché rty opravdu zázrak. Zkoušela jsem od Extragavanja i tělové mléko a je taky moc příjemné, ovšem vůně není nic moc.

Kačaba02 6.4.08 14:48

Mám vynikající zkušenosti s jejich balzámem na rty-dcera trpí vzimě úplně dokrvava rozpraskané rty a tohle jí zabralo,já zas mívám popraskané koutky po zákrocích od zubaře a tenhel balzám mi pomohl.
Pak mám mýdlo s konopným olejem a tělové mléko,to jsem používala,když mě přepadlo nějaké podivné postpub
ertální akné na ramenou a v dekoltu-a taky fajn.

PaK 6.4.08 15:07

Já jsem si na ekzém pořídila denní krém a tělový balzám od firmy CutisHelp. Žádné převratné výsledky zatím nepozoruju, ale je mi jasné, že je to záležitost dlouhodobého používání. Bohužel mému nosu docela vadí ta konopná „vůně“, tak nevím, jak se přes to přenesu.

Vevie 6.4.08 17:16

od cannadermu jsem vyzkoušela krém exema - na zklidnění je super, to svědění skutečně zmírnil a pokožku regenroval, anižby ji zatížil - jako jiný mastný krémy, ale ekzém nevyléčil. Na podporu je fajn a voní jako becherovka :p

moajli 11.4.08 14:20

http://www.extravaganja.cz/…m_na_rty.jpg
tak mně osobně tenhle krém nic neudělal, spíš jsem měla pocit že mi rty více vysušil, špatně se nanášel a byl hrudkovitý než ty hrudky jakoby roztály na rtech, byla to taková velmi tuhá sádlová konzistence, na koutky mi absolutně nepomohl

Kerze 13.4.08 21:02

Včera jsem koupila konopný balzám od The Body Shop. Šíleně páchne, tgak doufám, že bude účinný…:)

Katka 14.4.08 14:20

Nemám sice přímou zkušenost s konopnou kosmetikou, teda kromě domácí, jelikož moje babča si sama vyrábí konopnou mast, pomáhá jí to na kolena;) ale v sobotu jsem v jednom bio obchodu narazila na časopis, který inzeroval příchod britské konopné kosmetiky YAOH na český trh. Zatím jsem ji objevila na bionatur.cz, ale měla by být k dostání i v kamenných bio obchodech, takže až na ni narazím, mám v plánu ji vyzkoušet. Neznáte třeba tuhle značku někdo?

Mirka 8.5.08 23:14

Mám výborné zkušenosti se značkou CutisHelp. Zejména Defekt - na veškerá zranění, minimalizuje jizvy a rány se rychle hojí. Také na opruzeniny a spáleniny. A pak s krémem na ekzém- když se holčinám udělají ekzémové flíčky.

PaK 9.5.08 18:21

Já jsem s tím CutisHelpem v podstatě taky spokojená, ekzém se mi trochu vylepšil (nevím, jestli je to jeho zásluha), ale přes co se fakt s odporem přenáším, je ta vůně. Když už jsem myslela, že přežiju vůni jejich tělového balzámu, koupila jsem si nový, který je už v jiném balení a má bohužel i trochu jinou (ještě o fous horší) parfemaci.
O to intenzivněji pak stříkám parfém kam to jde. :D

Mirka 20.5.08 22:34

PaK - no, opravdu to nevoní… na celé tělo bych si to fakt patlat nechtěla. Ale dceři pomáhá udržet to v přijatelných mezích bez dalších mastí.
Mmch, Defect je výborný na ruce. Během jedné noci se hezky zahojí.

pichjit 21.5.08 06:59

Nemáte někdo prosím zkušenost s konopnými šampony na lupy, lupenku seboreu, atp. Používám jeden z dehtem a je to utrpení, mytí jako když kolem Vás hoří guma a když nedejbože zmoknu, nebo mi jinak navlhne hlava, šíří se to kolem jako aura. Za sucha to naštěstí jde. Jinak to pomáhá, ale najít adekvátní náhradu, nezlobila bych se.

Kačaba02 21.5.08 15:23

Defekt je fajn,ale absolutní jednička je u nás momentálně konopný balzám od Saloos.Vyrazila se mi ošklivá sluneční alergie(obličej,krk),jejíž vyhojení obvykle trvalo nejmíň týden,spíš déle,a ze zoufalství jsem se napatlala tímhle balzámem,protože mě to hodně svědilo.Během tří dnů byla pleť hladká!Perfektní:-)

Garfield 23.7.08 22:01

Kdysi jsem si v zoufalství koupila na akné krém od CutisHelp.Hodně svědil a pálil, ale na to myslím výrobce přímo upozorňuje.Výsledek se dostavil, bez akné jsem sice byla, ale jen chvíli.Takže celkem vzato, za to trápení to nestojí.

14.10.08 20:24
Garfield píše:
Kdysi jsem si v zoufalství koupila na akné krém od CutisHelp.Hodně svědil a pálil, ale na to myslím výrobce přímo upozorňuje.Výsledek se dostavil, bez akné jsem sice byla, ale jen chvíli.Takže celkem vzato, za to trápení to nestojí.

ahoj, dlouho jsem se trápila s akné, vyzkoušela jsem Ošetřující krém Aknea, velice mi pomohl, ještě před zakoupením, jsem si mohla vyzkoušet vzorečky. Neváhala jsem! Opravdu dobrý internetový obchod :wink: http://www.krasa.cz - zde máš odkaz: http://www.krasa.cz/fulltext.php?…

  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek