Korektor, ktorý kryje a vydrží!

lenka957 08.05.12 16:01

Korektor, ktorý kryje a vydrží!

ahojte, vedeli by ste mi poradiť korektor, ktorý pekne kryje a vydrží? nemyslím na kruhy pod očami, ale tak obecne na nedokonalosti pleti. používam teraz ako korektor mejkap od dermacolu perfect cover a je síce super v odtieni (potrebujem fakt svetlý odtieň) a krytí ale vydrží krátučko. ďakujem

Reklama

emily 08.05.12 16:20

Vichy Dermablend, Lancome Effacernes, Estee Lauder Double Wear Stay in Place-mám aktuálne, Glo Minerals Cumouflage Oil free-ten nemám odskúšaný, zatiaľ 8)

andry 12.02.13 07:52

mám tentýž dotaz (krytí, výdrž) :mrgreen: ale na vyzkoušení by mě zajímalo spíš něco z levnější kategorie než EL a Lancome… s korektory nemám žádné zkušenosti :think:

sarinenka 12.02.13 09:36

@andry Nemám tedy osobní zkušenost, ale moje teta dlouhá léta používá denně Pan Stick od Max Factor a nemůže si ho vynachválit. http://www.jedenklik.cz/…ndation-9-g/
Normálně nanáší makeup a na něj ještě pak na několik míst mázne tímto korektorem a rozetře a je fakt, že pleť má vždycky pěkně matnou, sjednocenou.

aglaé 12.02.13 09:47

Mám taky Estée Lauder Double Wear Stay in Place,kryje perfektně, drží celý den a tubička je zakončena zúženým aplikátorem, takže se dá odměřit množství podle potřeby. Nepoužívám sice denně, ale mám jedno balení z jahody už dva roky a za mě dobrý poměr cena-výkon.Doporučila bych tento.

andry 12.02.13 09:50

@aglaé četla jsem teď ale stížnosti na změnu receptury :think: (menší krytí, slévání se atd.)

Příspěvek upraven 12.02.13 v 16:57

aglaé 12.02.13 10:00

@andry
Je docela možné, že mám ještě původní,po pravdě to byl slepýš,nalákala mě značka a cena, ale měla jsem tentokrát štěstí.

miparime 19.02.13 20:52

Já mám korektor od Payot tento http://www.a-cosmetics.cz/…-detail.html, je zároveň hojivý a můžu říct, že fakt funguje resp.pomáhá.

pet-artep 10.03.13 17:19

Nebo klasický Aknecolor, mají ho v lékárnách, cca za 110.- a doporučuji light.
Vysoká krycí schopnost a zároveň léčí pupínky.

kitcat 21.11.13 12:13

ahojte :) Pokúša ma kúpa korektoru Laura Mercier Secret camouflage máte s ním niekto skúsenosti?

Venea 21.11.13 17:46

já používám obecně spíš dražší dekorativní kosmetiku, ale co se korektoru týče, tak dlouhodobě mám Match Perfection Ivory a jsem spokojená…. :kytka:

plevanka 21.11.13 19:35

Já používám jedině korektor MAC, Pro Longwear, nevysušuje, velmi dobře kryje, drží celý den, necuckovatí a nikam nezalézá, nemám důvod hledat něco jiného.

qanik 02.05.14 08:02

Mám dobrú skúsenosť s korektorom Phytocernes+ od Sisley. Je primárne určený pre kruhy pod očami, ale fantasticky maskuje aj vyrážky. Používam najsvetlejší odtieň, úplne splynie s pokožkou (som bleduľa). Drží ako pribitý, nestiera sa ani potom či mazom, ale získal si ma hlavne tým, že ako jediný mi nerobí šupinky na pleti. Len tá cena je dosť vysoká.

Hervara 01.08.15 19:54

Aknécolor se nesmí používat dlouhodobě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama