*KOSATEC

Tana1112 7.3.15 20:30

@Dalia Po pravdě - nevím. Měla jsem jen vzoreček od jedné dobré zdejší duše.

Dalia 7.3.15 20:36

@Tana1112 Nevadí. :) Pár nádherných kosatců na poličce mám.

Dalia 9.5.15 15:44
@Tana1112 píše:
@blackviolet Potvrzuji Iris Nobile Sublime :srdce:… zrovna dnes ho mám na sobě. Pokaždé mě znovu překvapí, jak je krásný.

Překvapuje i mě. Nevím, zda je to počasím (zataženo a celkem teplo), ale jindy zastřený kosatec se dnes chopil žezla a dává o sobě pěkně vědět. Konečně se mi INS předvedla jako pravá kosatcovka.

blackviolet 9.5.15 16:53

@Dalia Já ho nosím hlavně na jaře a to kosatec dominuje, ostatní květiny jsou takový příjemný doprovod. Myslím, že to bude stálice na mojí poličce.

Dalia 9.5.15 17:40

@blackviolet Ale pořád hledám něco dalšího s dominantním kosatcem. Včera jsem zkoušela Moulin Rouge (HdP), líbí se mi, ale celý flakon bych asi neunosila. Kosatec je tam pěkný, ovšem malinko mě ruší švestkový akcent, který jej podbarvuje.

Arlet 9.5.15 19:12

@Dalia A tady tuto jsi zkoušela???
http://www.arome.cz/…/cuir-blanc/
kosatec tam na mé kůži je dominantní…velmi se mi líbí…mají ji ve fann…a tuto druhou vyzkoušej pokud neznáš taky…taky krásná…výraznější…
http://www.arome.cz/…ote-de-luxe/
já kosatec cítím v obou dvou vůních …na fragrantice jsou vůně této značky z nepochopitelných důvodů hodně stírány ..no a mě příjdou luxusní… :lol:

Dalia 9.5.15 19:16

@Arlet Ani jednu jsem nezkoušela. Děkuji za tipy. ;) A kde jsou, prosím, k sehnání?

Arlet 9.5.15 19:40

@Dalia tuto značku mají ve Fann …já je tam zkoušela …

munu 9.5.15 22:19

Omyl

Dalia 12.5.15 14:30

Právě zkouším Iris des Chapms a hned si mě omotal kolem prstu. :srdce: Krásný je!

Lucinela 12.5.15 15:14

@Dalia
Taky těžko odolávám, líbí si mi možná ještě více než Iris od VCA resp. je jiný, tak průzračný, jedinečný. Moc hezký a za velmi hezkou cenu je i Iris od Yardley.

Dalia 12.5.15 16:08

@Lucinela Ano, působí průzračnějším dojmem, což mu však neubírá na výdrži. Nevím, jak se rozkládá na Tobě, ale na mé kůži je báze mýdlová. Nejvíce se mi líbí hned po aplikaci.
Po několikahodinové zkoušce vím, že tomuto kosatci zatím odolám.

Arietui 31.10.15 22:20

teda vy mi davate..

kosatec mi voni moc a na mne voni - zadna mrkev - /za me :srdce: no. 1 Infusion d'Iris / zacetla jsem se tady do toho, prelouskala tema od zacatku do konce a do „chci zkusit“ toho pridala asi milion (nebo kolik ze to variaci kosatce jste to byly chopne vysypat z rukavu..)

kdy to vsechno zkusim a kdo to zaplati je uz teda dalsi vec.. :nevim:

Miamiri 9.7.19 12:48

Pomoc s výběrem

Ahojky, hledám svoji kosatcovku. Bohužel v parfumerii jsem našla jen Boucheron a tak bych chtěla poprosit o podrobnější popis jednotlivých vůní. Jak voní Vám, k jaké dámě se podle Vás hodí, vypíchnout jednotlivé rozdíly, dále rozdíl v intenzitě/výdrži :hug:

Děkuji :-) :srdce:

Vybírám mezi:
:cert: Boucheron Iris de Syracuse
:cert: TDC Bois d'Iris
:cert: VAN CLEEF & ARPELS BOIS D´IRIS

aaaaa trochu zvažuji o JIL od Jil Sander - protože i levandule je má láska a kosatec má taky, otázkou je jak moc :think:

Jinak přecházím z Chanel no. 19 poudre, hrozně mě baví, ale chci změnu. Bylo super, že byla přijatelná pro všechny (i v práci ve zdravotnictví a to očekávám i od své nové vůně) a přesto byla dost originální a byla mi šitá na míru. Teď jsem zase povyrostla, potřebuji něco jiného, ale láska ke kosatci v mém :srdce: zůstala.

Medojedka 10.7.19 10:18

@Miamiri VAN CLEEF & ARPELS BOIS D´IRIS je pěkná a klidná, velice elegantní (zní ale trochu staromodně).
Krásná je Madame Butterfly (Histoires de Parfums) (mám verzi Absolu), je něžná, konejšivá.
Já ráda nosím Dior Homme Parfum, kosatec s kůží. Je sice pánská, ale velice nositelná pro ženy, stejně jako Dior Homme Intense, kosatec s rostlinným pižmem (ambrette). Poslední dvě vůně jsou vhodnější pro zimní období.

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu