*KOSATEC

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Miamiri 19.7.19 14:34

@Medojedka dekuji za tip

Tak mam dior homme ale edt, edp je na zacatku neco velmi ostrého a dlouho se to drží, z ceho se mi zveda zaludek. Netusim co toje,nikdy jsem to necitila, trochu mi to pripomina zpocené delniky pracujici s asfaltem navonene nejakou starou vůni, která kdysi vmbyla cool ale dnes uz se fakt nenosí. . Bude to muj první pánský, jsem z toho nervózní , ale noc se těším.

Dámské kosatcovky mají většinou problém, ze bud jsou prekvetinovane a extra sladké anebo jdou cítit jako obyčejné mýdlo. Proti mýdlovým pafemum nic nemám, ale jako parfémované obycejne mydlo vonet nechci.

Hold po chanelu je těžké najít neco nového. Ale dior zni nadějně :-)

Medojedka 19.7.19 15:52

@Miamiri Není zač :rose: Také tento Shalimar je něžný kosatcový, ale už se nevyrábí :cry:
Bas de Soie je kosatec dost potlačen hyacintem (můj názor). Attesa mi přijde dost suchá… :think: Ale No. 19 Poudré také :think:
Iris Celadon mi zněl jako pánská vůně, Iris Poudre a Iris Silver mist slabé a bez výdrže…

Lucinela 9.10.19 14:28

Obnovuji s dovolením vlákno. Pro mě nastává čas kosatců, suchých, zaoblených, čistých bez sladké složky. Hodněkrát splnil mé očekávání pudrový kosatec od Chanelu. Příliš neznám Bois d´Iris a na Iris des Champs si vzpomínám matně.

Každopádně prosím o rady na „podzimní“ kosatec se slušnou intenzitou. Děkuji moc :rose: .

Lucinela 10.10.19 14:12

Zkusím ještě blíže - suchý kosatec s luxusní výdrží výhradně dámský, prosím. Děkuji moc za jakékoli rady :srdce: . Ještě mě napadá v kombinaci s perlivými akcenty, příp. pěknou aldehydovku - zkrátka odlehčení sladkým vůním.

Biely kvet 10.10.19 16:06
Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu