Kosmetika na pleť po čtyřicítce

EditkaV 3.9.20 23:01

Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Dobrý den, poradíte jak se starat o pleť po čtyřicítce? Jaká kosmetika Vám vyhovuje?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
jitulkam39 5.9.20 22:34

Dobrý večer, já jsem si nedávno na doporučení kamarádka pořídila kosmetiku TOAS a jsem fakt nadšená. Pleť se mi krásně vyhladila a jakoby rozjasnila - vřele doporučuji.

Šárka Volná 8.9.20 18:00

Zdravím, souhlasím s Jitkou, taky používám kosmetiku TOAS. Kosmetika mi moc vyhovuje a pleť mám úplně jinou - vyhlazenější a zdravější. Nejčastěji od nich kupuju toto sérum https://eshop.treemed.cz/…trate-30-ml/ a tonikum https://eshop.treemed.cz/…oner-150-ml/. Tyto dva produkty na sebe vrstvím a spolu fungují perfektně.

Šarlota_7 11.10.20 18:26

Mě vyhovuje korejská kosmetika. Je na bázi přirodních látek, ale používají inovativní technologie.
Poradne se vzdy odlicim, pouziji toner nebo esenci, serum a krem.
V seru hledam kyselinu hyaluronovou a peptidy nebo hlemyzdi sliz.
Kyselina hyaluronova na sebe vaze vodu a ty molekuly vody „vyplni“ vrasky, efekt je rychly, ale kratkodoby, takze jakmile serum prestanete pouzivat, ztrati se. Takze ja pouzivam rano a vecer :-D … A peptidy jsou dobre protoze nakopavaji tvorbu kolagenu. Efekt je pomalejsi, ale zato dlouhodobejsi.
Sneci sliz nebo extrak hydratuje plet. Hydratace je proti starnuti pleti dulezita..
Pouzivam Regeneracni a protivraskove serum s pupecnikem asijskym, peptidy a kyselinou hyaluronovou od Purito centella unscented serum.
Jsou dve verze, to unscented je bez chemicke parfumace, je lepsi.
Tohle serum je opravdu prijemny, pupecnik asijsky je dobry na antiaging, ale take na zklidneni pokozky, hezky mi to zklidnuje plet, kdyz ji ma ted clovek cely den pod rouskou.

K tomu jeste pouzivam od COSRX AHA peeling. Je jemný, pouzivam tak 2× v tydnu.
No a chce to pít hodne, hodne vody, aby clovek doplnoval tu hydrataci i zevnit.

DzusikG 18.11.20 10:34

kosmetika

Já mám teď ráda švýcarskou Skincode (řada EXC), používám sérum v kapslích na vrásky a kolem očí oční liftingové pero (dá se používat i před 40kou :-D ). Je bez látek ze zvířat, parabenů a tak.. :-) mají více řad, podle toho jakou máš pleť

balula 18.11.20 13:07
@DzusikG píše: … Je bez látek ze zvířat, parabenů a tak.. :-)

… a zcela nepřekvapivě se spoustou silikonu ve složení :palecdolu:

Jitka77 18.11.20 14:20

Mám ráda krémy od Biothermu, třeba řadu Blue Therapy - noční je na mě v tuhle chvíli až moc hutný, tak ho prostřídávám. Pokud jde o séra, zatím bohatě vystačím s různými reklamními vzorky, to je opravdu výjimečná péče jednou za čas, stejně tak masky. Na čištění používám Clinique, v létě klidně nasadím řadu Anti Blemish, v zimě čisticí pěnu na suchou pleť, tonik na smíšenou, dá se to hezky střídat a přizpůsobit. Základ je pravidelnost, čistit pleť důsledně i ráno jsem se prostě musela naučit.

Lucinela 19.11.20 00:39

Opakovaně doporučuji Medik. Ano, je drahá, ale nejlepší. A to jsem zkusila ledacos.

Magnolie1 19.11.20 13:20

No a já 50 plus teď zrovna používám obyčejnou Baleu z DM. Někdy jsem měla také drahý krém, ale nikdy jsem nepoznala na pleti rozdíl. Jediné, na co si musím dávat pozor jsou silikony, ty v kosmetice dlouhodobě nesnesu. Ale je pravda, že jsem nikdy neměla výrazné problémy s pletí a pokud, tak jsem zakoupila v lékárně Biodermu nebo La Roche Posay a problémy jsem zlikvidovala.

balula 19.11.20 15:24

@Lucinela
Medik8 by mohl mít skvělé a fakt nadupané produkty, kdyby… ehm, kdyby se konečně vyprdli na to, aby do všeho futrovali ty silikony! :-?

Nelly 918 19.11.20 15:37

Já (47) kombinuji - střídám dle potřeby a nálady oleje saloos - na odlíčení i péči a korejskou kosmetiku s peptidy. Od Saloos mi nejlépe sedí olej Avenia. Na odlíčení Ylang. Na noc mám sérum s peptidy - Jeudemeure Cellboosting Peptide Ampoule, na den i noc - dle potřeby krém s aloe relaxing cream - Korea. A vrásky téměř žádné ani jiné problémy s pletí. Ale je to jednak genetické, jednak o pleť pečuju od 20ti let - hlavně kvalitní čištění a odličování - ráno i večer - přes to vlak nejede. A hydratace - aloe, hyaluron.kys, různé hydratační essence a emulze.

Hermesfan 19.11.20 17:35

budúci rok 60-ka, používala som kadečo, drahé, lacné, pleť vždy rovnaká. Teraz používam Astrid :-D

Magnolie1 19.11.20 18:36

@Hermesfan no přesně tak

frangipani_romana 19.11.20 19:19

Používám drahé, levné, normální i divné, ale…po 40 už je pozdě něco zachraňovat. :(
Máte někdo botox okolo očí ? :think:

Lucinela 19.11.20 21:02

@Magnolie1
Balea je super, používám vše, co jde. Teď mám dobrou zkušenost s oranžovou sadou s vitamínem C, jenom se tím kapatkem blbě aplikuje. Medik mam na důležité partie. Dnes jsem si koupila Retinol a oční sérum. A dceři už jako Ježíšek denní a noční krém Synergie.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek