Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
petruss73 27.4.21 11:58

Já používám na vrásky Lift od Di Angela. Spíš než pečující krém vrásky vyhladí takže je to vlastně takový efekt ale asi po půl roce mi většina hlubších vrásek zmizela. :palec:

@petruss73 píše:
Já používám na vrásky Lift od Di Angela. Spíš než pečující krém vrásky vyhladí takže je to vlastně takový efekt ale asi po půl roce mi většina hlubších vrásek zmizela. :palec:

Proč ti nevěřím?

MagnolieS 27.4.21 17:16
IvKa 1.5.21 20:54

@IvKa To Je prostě škrob, ne?

Ženy, poraďte mi nějaký lehounký makeup. Používám jen pudr, jenže už to není ono, protože přes den vysuší pleť a vypadám jak křížala (mmch. všimly jste si, co dělá rouška s pletí pod očima? :o)
Zkoušela jsem nějaké BB krémy z Biooo, nebylo to špatné co se týká sjednocení barvy, ale chybí mi tam ta sametovost, co dodává pudr.
Tak mám představu nějakého velmi málo krycího makeupu, ideálně v univerzální barvě, co dodá matný finiš. A aby se jednoduše nanášel.
Je mi úplně jedno, kolik to bude stát a jestli to má ve složení čerta. Hlavně ať to funguje.

Lucinela 2.5.21 09:19

@frangipani_romana
Makeupy mám fakt ráda od Mary Kay. Jsou lehké, dobře se roztírají a jsou takové přirozené. Navíc jsou matné i lesklé. Osobně kombinuji, a používám pudr tento, je fakt úžasný.

@Lucinela píše:
@frangipani_romana
Makeupy mám fakt ráda od Mary Kay. Jsou lehké, dobře se roztírají a jsou takové přirozené. Navíc jsou matné i lesklé. Osobně kombinuji, a používám pudr tento, je fakt úžasný.

Barva toho YSL pudru je bílá? Průhledná?

Já mám pudříky už vychytané, akorát mi teda přestali dělat ty lehounké průsvitné Diory, tak dojíždím poslední zásoby :(, snad vrátí do sortimentu něco podobného.
Ale objevila jsem Charlotte Tillbury a ještě mám ráda Caron, i když ten je teda lesklý jak psí totok - spíš jako rozjasňovač. Ale voní jak staré Carony, tak má u mne milost.

Tilburry je i krásně krycí, koukni na video - přitom je lehoučký a má univerzální barvu: https://www.charlottetilbury.com/…ish-2-medium

Jenže ta Tilburry dělá všechno jako holywoodský makeup, všechno je brutálně krycí a betonové - což u stínů, tužek, rtěnek je fajn, jenže makeup je doslova jako omítka. Ona má i odlehčovací sprej udělaný tak, že jen umožní dát další tapetu na tapetu. :D
Takže makeup si u ní nevyberu. :(

Magnolie1 2.5.21 15:41

@frangipani_romana z Biooo mi vyhovuje akorát City CC krém od Mádary, jinak nic

IvKa 2.5.21 15:56

Hollywoodský lifting je něco jako škrob. Ale když do séra přidám vyšší koncentraci vrásky jsou skoro pryč. Tak na tři hodiny, potom se to rozchodí, v létě případně odpotí. Ale kdybych seděla, nic neříkala, nic nedělala, tak to třeba do večera vydrží. Ale zjistila jsem, že se opravdu hojně používá do liftingových krémů a make-upu. Ale zase jsem se dočetla, že je pleti celkem prospěšný.

Phalaen 2.5.21 16:44

Já když chci lehký krytí, tak použiju místo klasickýho MU tenhle BB Naj Oleari
https://www.fann.cz/…n/6795/12896

nebo BB Missha https://www.notino.cz/…uv-ochranou/

Taky mám ráda BB Shiseido, ale ten už je opravdu hodně lehký a ke krytí má daleko, takže na něj musím mít pleť zrovna fakt čistou, ale vzhledem k pravidelným pubertálním projevům pleti používám většinou MU Chanel se středním krytím https://www.notino.cz/…/p-16066276/?…
O něco lehčí je pak Chanel Vitalumiere/Aqua.

Phalaen 2.5.21 17:44
@frangipani_romana píše:
@Lucinela
Leni, popiš mi ten botox, kam ti to píchají, za kolik, bolí to? A tak… Uvažuju o tom, ale neznam nikoho, nebo mi to nikdo nechce prozradit, abych se zeptala na osobní doporučení.

Nebyla jsem sice tázána :andel: , ale taky už mám něco napícháno :-D , tak jestli máš dotazy… :-)

Cena se odvíjí od počtu jednotek a pohybuje se okolo 50-60kč za jednotku.

Třeba do glabely - „mračivka“ , mi vyhovuje dávat 40jednotek za 2000.-.
Doktoři jsou sice rádi, když ti můžou nacpat víc, ale já mám vyzkoušeno, že při větší dávce už mám nepříjemný pocit „těžkého“ čela, takže už ode dveří hlásím kolik kam chci :-D
Jsou to celkem 4 vpichy do oblasti mezi obočím.

Na vodorovné vrásky od divení se dává botox jakoby po stranách nad obočí. Tam je někdy trochu riziko, že se změní postavení obočí, ale také se tím dá cíleně pozvednout, když si to klient přeje (a dr.to umí). Zkusila jsem, ale vodorovné vrásky moc nemám, tak to nechávám být, nepreferuju úplně zbotoxovaný obličej, trochu mimiky by asi mělo být.

Mám ale vrásky u očí, takže dávám pod každé oko 20j. - dohromady 4 vpichy= opět 2000.-

No a pak je tu trochu kontroverzní botox okolo rtů - někteří dr.to odmítají (nebo neumí) protože to může trochu utlumit (dočasně) pohyb jinak než si klient přeje.
Já mám ale moc dobrou zkušenost s kapkou (2×5j.) nad horní ret a pod koutky úst. On se tím ten ret lehce zrelaxuje a nepatrně přizvedne a koutky zase netáhnou dolů. Nikdo to nepozná, ale rty prostě vypadají líp. Určitě přirozeněji, než po výplni kys.hyal.
Akorát nedoporučuji profesionálním hráčkám na flétnu :-D v prvních dnech je trochu problém zapískat, nebo stáhnout horním rtem jogurt ze lžičky :-D .

Taky stojí za zkoušku botox brady - dělá-li se někomu taková ta „pomerančová“brada.

Jinak jehlička je tenká, nebolí to tolik jako výplně, žádné umrtvování není potřeba.

@Phalaen Tak všechno jsem si teď při čtení tvého příspěvku vyzkousela do zrcátka v autě, manžel na mne kouká ze strany; tak jsem se ho zeptala, jestli mám ponerancovou bradu. Tak jen kroutí hlavou :-D
Mracivka asi v pohodě, ale vrásky z dívení mám; já se divím víc a víc, čím jsem starší; tím víc se nestačim divit…ó, jak já se divim, jen co zapnu internet..... :-D ale co bych hlavně chtěla je zvednout pokleslé víčka a obočí, prý to jde. Ocarka mi nedoporucuje operaci víček, tak bych to rada korigovala takto.

Ale bojím se; aby mi nepoklesly tváře; sleduju jednu holku z Omlazení na IG, od 20 chodí na botox a ve 27 měla sysliky, jak ji ty boky ochably. To bych nechtěla. Ona si pak nechala udělat výplně licnich kosti a asi i bradu; takový ten tvar obličeje jak má teď Krainova, a má to lepší - ale to je přesně ta cesta; kam se nechci dostat.
Takže asi jen to čelo. Myslíš; ze by to na ty víčka mohlo zabrat?

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana z Biooo mi vyhovuje akorát City CC krém od Mádary, jinak nic

Ten jsem myslím zrovna zkoušela.

@IvKa píše:
Hollywoodský lifting je něco jako škrob. Ale když do séra přidám vyšší koncentraci vrásky jsou skoro pryč. Tak na tři hodiny, potom se to rozchodí, v létě případně odpotí. Ale kdybych seděla, nic neříkala, nic nedělala, tak to třeba do večera vydrží. Ale zjistila jsem, že se opravdu hojně používá do liftingových krémů a make-upu. Ale zase jsem se dočetla, že je pleti celkem prospěšný.

Já jsem jednou měla nějakou bázi od YSL a ta byla taky na skrobovem principu a byla fajn - přesně jak píšeš, tak za půl dne se východily vrásky. Ale už ji nedelaji, bylo to v nějaké té omlazujici radě s chorošem.
Měla jsem i bázi La Prairie; ta nedělala nic; a teď už dlouho používám Dior Capture, takové to růžové serum, je perfektní; ale už nestačí.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek