Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
balula 6.5.21 22:38

@frangipani_romana
necelých padesát? :think:

Tak na vysokou šla 1992, takže je jí cca 46-7. Tak to jsem zklamaná. Vypadá na svůj věk a ani není moc „krásná“, jen upravená. Jako samozřejmě to je super, ale čekala bych od prémiové péče víc …

balula 6.5.21 22:47

@frangipani_romana
jj, vypadá jako každá druhá stejně stará žena, která o sebe přiměřeně pečuje, a navíc na ní ty úpravy začínají být vidět… v její neprospěch myslím

Magnolie1 7.5.21 05:22

Já hádala 40-50, ale také i podle projevu, ne jen podle toho, jak vypadá. Možná vidět ji v reálu by bylo zase jiné.

Phalaen 7.5.21 10:27
@frangipani_romana píše:
Tak na vysokou šla 1992, takže je jí cca 46-7. Tak to jsem zklamaná. Vypadá na svůj věk a ani není moc „krásná“, jen upravená. Jako samozřejmě to je super, ale čekala bych od prémiové péče víc …

Já si stejně myslím, že nejmocnější je genetika a kdybysme se na hlavu postavily, tak ji neoblafneme. Vidím to okolo sebe. S kamarádkou chodíme na stejné derm.procedůry, ona používá ještě dražší kosmetiku než já, obě nekouříme a ona má chuděra vrásek jak kdyby jí bylo o 15 víc :cry: .
Oproti tomu moje sestřenice se kterou mám úplně stejný typ pleti, stavbu lícních a orbit.kostí…prostě podoba (naše mámy jsou ségry), tak ona v životě nebyla u kosmetičky natož na botoxu atp. , krémy do 500.-, žádná séra, masky, nic… - pleť má bez jediné vrásky, sjednocenou, skoro se nemusí malovat.
Vždycky když na ni koukám, tak si říkám, jestli nevyhazuju peníze za plazmaterapie a spol. zbytečně, třeba bych bez nich nevypadala o nic hůř. :-)
Beru to prostě jako prevenci, takže jestli to byly vyhozený prachy se třeba ukáže za pár let :-)

@Magnolie1 No, to určitě, ona má asi hezkou pleť a to bude na živo určitě dělat pěkný dojem.

Ale celkově to video je prima, jak tam vysvětluje ten princip ochablosti. Nějak to na mne dolehlo… :D

Magnolie1 7.5.21 19:09

@frangipani_romana mám známou lékařku, co dělá anti aging, dokonce řekla bych, že velmi dobře, jednou měla moje o 6 let mladší sestra splín a nechala si u ní udělat botox (mračivka), výsledek byl velmi dobrý. Já nikdy nesebrala tu odvahu, abych si dala něco píchnout, přitom jako proti tomu nic nemám, naopak, myslím, že je to fajn věc, když se to umí.

@Magnolie1 Já přesně to samý!
Tak pojď se mnou.

Ale jestli seš to fakt ty na té fotce na profilu, tak si nebudeš v mojí přítomnosti sundávat roušku. :kytka:

Magnolie1 7.5.21 20:22

@frangipani_romana buď v klidu, nejsem :lol:

Lucinela 8.5.21 16:52

Tak když už jsem u toho hádání věku a jak by měla, či neměla paní doktorka vypadat, tak s dovolením přidávám fotku (na prvním místě dermatoložka, estetika skvělá, vynikající). Tak kolik byste hádaly/i?

balula 8.5.21 17:31

@Lucinela +/- 43 let

edit: a ještě doplním, že na té fotce vypadá přirozeně… ale ono se to stejně nejlíp pozná z videa, kde je vidět mimika obličeje

Lucinela 8.5.21 17:57

@balula
50 a opravdu tak vypadá. Moc se nelíčí, zásahy samozřejmě má, ale ani já nevím jaké. Obdivuji její nakažlivý smích, smysl pro humor a profesionalitu. A „normálnost“. Je to hodně o smíchu, já nejsem zrovna smíšek a vím, že mi to přidává na letech. Mám většinou hloubavý zasněný pohled, na fotce se směji zcela výjimečně. Smích je lepší než botox :-) .

balula 8.5.21 18:12

@Lucinela tak to vypadá dobře! když ty zásahy udrží v těchto mezích, tak to bude fakt jedna z mála… ten rozumný přístup je nejlepší reklama :palec:

Magnolie1 9.5.21 10:18

@balula @Lucinela vypadá sympaticky, směje se, to dělá hodně, prostě vypadá dobře

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek