Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »

Tak jsem si byla pro vzorečky makeupu v Sephoře, musím vám ukázat jaké jsem měla tenisky (náhoda), prodavačka se strašně smála. :lol:
Vybrala mi Guerlain Lingerie de Peau a Guerlain l´Essentiel mat + zelená báze z této řady. Podle ní je rozdíl mezi těma dvěma výrobky pouze v tom, že Essentiel je přírodní.

Dala mi vzorky, docela mi i trefila barvu, tak příští týden budu zkoušet. Mám teda nutkání koupit něco hned teď, protože Sephora má do půlnoci 25% slevu na eshopu…ale kurnik vždyť znám ty slepáky… :cert:

BTW konečně mi někdo řekl, že mám na na zápěstí růžovou pleť a na obličeji béžovou, že je blbost zkoušet tón na zápěstí, že se to musí prostě zkusit tam, kde se to bude nosit. Šikovná holka. :palec:

Nosíte někdo některý z těchto makeupů?

Jo, ty tenisky:

Magnolie1 17.5.21 12:55

@frangipani_romana zatím jsem neměla, ale Guerlain l´Essentiel ten bych brala, jenže mám pořád EL Double Wear a ještě z Biooo CC krém. Ten Guerlain l´Essentiel má opravdu pěkné složení a má i hodně odstínů, mně asi nejvíc vyhovuje N2, když bych byla opálená, tak 3N.

Jitka77 17.5.21 13:09

@frangipani_romana Lingerie de peau jsem jednou měla, byl fajn, pleť nezatěžoval a byl lehce transparentní, což mi vyhovuje. Stejnou službu mi ovšem udělal BB krém Missha za čtvrtinu ceny.

Tak jsem si dnes byla ještě pro EL, ale už se mi zdá dost hutný. Byla tam taková ne nepříjemná, vůbec ne, byla milá i ochotná, ale prostě taková…mimoňka prodavačka, nedokázala nic doporučit, tak jsem si odnesla ještě Beige a Nars.
Ten Nars se mi líbí docela hodně, mají na regálu fotku nějaké dámy, asi nějaká modelka, protože je výjimečně krásná, odhaduju věk tak 60 let (protože ji vůbec neznám, 50ky znám všechny) a ta mne teda zaujala. Je nalíčená a přitom je vidět, že má hodně vrásek, hrozně se mi to líbilo. Ptala jsem se té holky, jestli ten Nars makeup fakt neleze do vrásek, protože na té fotce bylo vidět, že dáma vrásky okolo pusy má hodně…a ona prý: „To je photoshop!“ :D Dobrá obchodnice. :D Nicméně fotošop to nebyl, protože to by neměla vidět ani ty vrásky. Běžte se na tu fotku podívat, stojí to za to (nemůžu to najít na webu).

Tak asi je to ta Jocelyne Beaudoin, ale tu fotku s makeupem Nars jsem nikde nenašla. :(

Tak už to mám - tak se podržte: je to matka Francoise Narse a nevím, kolik je jí let, ale Narsovi je 62 :o Tak tam asi nějaký photoshop je, ale stejně…svět je nespravedlivý. :oops:
https://www.narscosmetics.com/…lection.html?…

balula 18.5.21 22:10

@frangipani_romana
Hele, já bych byla v klidu 8-)
Jocelyne Beaudoin vypadá sice moc dobře + sympaticky, ale když si odmyslíš fotošop + x zásahů plastický chirurgů, tak je to stále v normě odpovídající opečovávané celebritě

@balula Nene, je to ta druhá, Claudette - a té je 80+ :o

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana zatím jsem neměla, ale Guerlain l´Essentiel ten bych brala, jenže mám pořád EL Double Wear a ještě z Biooo CC krém. Ten Guerlain l´Essentiel má opravdu pěkné složení a má i hodně odstínů, mně asi nejvíc vyhovuje N2, když bych byla opálená, tak 3N.

Tak ještě jsem nevyzkoušela všechny, ale už jsem víceméně rozhodnutí pro ten l´Essentiel. Ten mi teda sedl ve všech směrech, perfektně se roztírá, trošku kryje, sjednotí barvu, vydrží…všechno super. Akorát trošku bojuju s barvou, kočka mi vybrala béžový matný tuším N0, odstín mi sedí přesně, ale jak se ten obličej sjednotí, tak vypadám nesmírně bledě. Ještě musím zkusit o odstín tmavší.

Zkoušela jsem to srovnat @Jitka77 i s tím CC Misha, objednala jsem si vzorky už kdysi a zapomněla jsem na to, a ano, v podstatě to funguje stejně, jen ten Essentiel mi vydržel celý den a výhoda je, že matuje + dá se vrstvit na místech, kde mám červenější pleť. Ale ta Misha se mi taky líbí moc. Uvažuju, že si ho pořídím na dny, kdy se moc nemaluju. On má tuším i UVčko.

Dneska si jedu pro auto na druhý konec Prahy, mám čas, tak to vezmu přes nějakou lepší Sephoru v centru, doufám, snad do třetice to doklepnu.

chavah 26.5.21 08:41

La Mer

Holky, vím, je to strašně drahé :-( .Ikona, legenda a skvělé PR.Na druhé straně pochybnosti.Ovšem vzorek mě nadchnul a kůže si po něm krásně vrněla, vypadala krásně celý den… Vaše zkušenosti a tipy a prostě vše okolo moc ráda uvítám.

@chavah La Mer jsem nezkoušela, ale kdysi jsem se párkrát utrhla na La Prairie a dtto zkušenost. Ty peníze stály za to. Akorát mám vždycky špatné svědomí, tak to nemůžu dělat moc často.

Co jsi konkrétně zkoušela?

Ladies, jaký je rozdíl mezi Lancome Absolue a Lancome Premium FX???
Já to prostě nikde nemůžu vygooglit, našla jsem jen v jedné jediné poznámce u prvního 50+ a u druhého „první vrásky“, ale to určitě není pravda, podle mne jsou obojí 50+.
:think:

Úplně konkrétně mne zajímá rozdíl mezi tímto a tímto:

balula 23.8.21 19:32

@frangipani_romana Není to stejné, ten druhý je aktuálně vyráběný produkt, bez SPF, z mého pohledu obojí plné sr@ček … sorry ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek