Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Lucinela 23.8.21 20:00

@balula @frangipani_romana
To se připojuji, Lancome „nedělá“ jak říkala maminka, takže pěkné balení za hnusnou cenu.

La Prairie jsem měla větší vzorek a fakt úžasný (nevím už přesně který, ale na vyplnění nosoretních vrásek). Byla jsem tehdy hrozně hubená (kde jsou ty časy)a fakt se mi začala dělat i znovu „líčka“. Teď aktuálně tento problém neřeším :lol:

Já používám občas ten zlatý a jsem s ním hodně spokojená, vlastně asi nejlepší, co jsem kdy měla. Ale ten druhý se mi zalíbil díky SPF, i když to moc nepotřebuju, venku se v podstatě nepohybuju.

balula 23.8.21 20:36

@frangipani_romana Tak to buď ráda, to ti stačí fakt málo… :-)

No já jsem ráda, člověk ušetří…

Lucinela 23.8.21 21:32

@frangipani_romana
Na SPF zrovna netrvám, dávám si celoročně podkladově 50+. V létě mi ty blbé skvrny stejně vylezou, to bych se musela od dubna zavřít a nevylézt na slunce.

Mně ne, já jsem se nikdy neopalovala, takže mám jeden malý flíček ve výstřihu, teď jsem si na to koupila Murada. Ale ani mne to moc netankuje.
Když jdu o víkendu ven, tak se stříknu faktorem 50 nebo namažu, ale já normálně jsem venku minimálně, pohybuju se mezi garáží-domovem-kanclem. Takže SPF moc neřeším.
Dokončuju teď ten Babor, není to špatný, ale ten Lancome byl prostě lepší. Potřebuju si koupit nějaký denní krém.
NA noc mám teď vyhlášený olej Omorovicza, koupila jsem si set s velkým krémem, malým olejem a tonikem, doma jsem zjistila, že jsem se přehmátla a v krabici byl velký olej a malý krém. Takže su pekně nakrknutá. Ale za ty prachy to spotřebuju, kdybych si tím měla mazat paty. :D
Ajo, já mám vlastně ještě v lednici ten malý krém Omoro!

Dámy, co ten Natinuel?
:nevim:

Tak jsem koupila toto. Na ten Artemis jsem zvědavá, má to docela dobré recenze, vůbec značku neznám.
Zapomněla jsem, že jsem si před 14 dny koupila na oči Shiseido Vital Perfection a ještě tam mám zbytek toho Baboru, tak přemýšlím, jestli to mám kombinovat, nebo střídat všechny tři? Při střídavé péči si myslím, že budou lepší výsledky, ale zase kdyby mi některý z nich neseděl, tak to nepoznám…babo raď!

balula 6.9.21 10:36

@frangipani_romana Na složení jsem se sice nedívala, ale určitě spíš pravidelně střídat, výsledky by mohly být lepší. Kdyby některý z nich nesedl, tak zkusit je postupně vyřazovat.

Dámy, a co séra?
Já tomu moc nedávám, používala jsem Perricone, teď mám hydratační Murad (je duper), ale nejsem moc pečlivá v používání.
Ale chtěla bych.

Co byste braly tady u toho? Mne se nejvíc líbí ten OLE Henriksen
https://www.townandcountrymag.com/…ging-serums/
a v košíku mám tento Lancome: https://www.parfumdreams.cz/…x_86300.aspx

Šarlota_7 14.9.21 22:19

@frangipani_romana Lancome Eye Care sérum je příjemné. Zjemnilo a hezky hydratovalo oční okolí. Aplikátor je zajímavý, celkem příjemný, pokud jsem měla trochu napuchlé váčky pod očima, ale špatně se odhaduje dávkování, séra nanáší hodně a dlouho schne a nebylo mi příjemné, že se dotýkám pokožky a pak ho vrátím do skleničky. I když to má konzervanty, tak nějak pociťově mi to přišlo zvláštní.

A další sérum na obličej, na večer, bych vzala nějaké s retinolem, to od Paula Choice vypadá pěkně, i když retinol je pomalejší, než retinal. Mám od léta retinalové sérum od Geek&Gorgeous a je to láska. Pleť je po něm jemnější, používám toho víc, takže nemůžu připisovat všechnu zásluhu jen jemu, ale co jsem přidala retinal, tak nenosím tak často makeup.

Přes den mám sérum s vitamínem C. OLE Henriksen vypadá skvělě, ale nezkoušela jsem. Deriváty vitamínu C Sodium Ascorbyl Phosphate a Calcium Ascorbate (True-C™) a vitamín E je pěkné složení. Akorát jsem se nikde nedočetla kolik je jeho přesná koncentrace vitamínu C v %.

@Šarlota7 Hm, hm, tohle sérum: https://www.skingeeks.cz/g-g-a-game-10/ ?
To se mi dost zamlouvá.

Havlikovka6 23.9.21 23:28

Za mě Iuvenio, ta je skvělá.

@Havlikovka6 Tak nám k tomu něco řekni, jinak je to jen takový kec.

Havlikovka6 24.9.21 22:52

Zkoušela jsem hodně značek, i dražších, protože se mi vrásky objevily už ve třiceti. Nic mi ale viditelně nikdy nepomohlo. Pak jsem si na doporučení koupila sérum Nano, které dostalo i nějaké ocenění a překvapilo mě. Obsahuje kyselinu hylauronovou a peptidy a fakt vrásky viditelně vyhlazuje.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek