Kosmetika na pleť po čtyřicítce

@Havlikovka6 No a jak jsi dlouho jsi to používala, s jakými výrobky a značkami máš srovnání, v kombinaci s jakou jinou kosmetikou to používáš, kolik ti je.....potřebujeme komplexní informaci! :palec:

Lucinela 25.9.21 12:37

Já prostě kopu za Medik8. Všechno, co jsem měla, bylo výrazně nadprůměrné. A pokud jde o séra, teď mám sérum s peptidy. Můj Svatý grál je tento krém, zatím jsem vzhledem k ceně měla jen jednou.
https://www.kosmetika4u.cz/…tense-50-ml/?…

Phalaen 25.9.21 20:29

@Lucinela Máš na mysli přímo to peptidové serum, nebo Bakuchiol pept.?
Já pořád jedu v Kiehlsu, ale musela jsem přestat s krémama, i v 45 mám tak mastnou pleť, že jsem byla hned osypaná, ale séra maj super. Kdo má suchou pleť si s jejich krémama přijde na svoje, mně stačí serum a BB.

AstrolinkaK 25.9.21 21:28

Taky mám iuvenio ráda, je to česká kosmetika a má viditelné výsledky.

Theaa 25.9.21 21:33

@AstrolinkaK
To jste se dozvěděla na Astrolince?

Phalaen 25.9.21 22:39
@Theaa píše:
@AstrolinkaK
To jste se dozvěděla na Astrolince?

Tak hlavně je od ní fakt pěkné, že se kvůli tomu přispěchala registrovat, aby nám to sdělila :-?
Funguje tu nějaký admin, nebo v tom má dokonce sám prsty? To už není možné toto tady :poblion:

balula 25.9.21 22:53

@Phalaen Souhlas, to je furt dokola :-) čerstvě zaregistrovaný nováček přichází aspoň jednou týdně sdělit, jak je Iuvenio skvělá značka. Neskonalá ubohost toto :-D

@AstrolinkaK @Havlikovka6 Milé dámy, vámi prezentovaná značka má evidentně velmi blbý marketing, když to musí tlačit do potenciálních zájemkyň způsobem, kterým to děláte vy tady. Pokud Iuvenio, ale hlavně Contipro (však vy víte… ;-) ) nepochopí, že cesta na prosazení inovativní technologie vede úplně jinudy, než skrze blbé pindy na aroma, tak to má bohužel dost spočítané, i když bych jí jako českému technologickému výrobci velmi fandila.
Nové peptidové ingredience dnes vyrábí kdekdo a pokud je Contipro neuvolní pro širší DIY trh a současně nemá na zainvestování do poměrně drahých studií, tak sorryjako 8-)

Theaa 26.9.21 00:53

@Phalaen Tak hlavně je od ní fakt pěkné, že se kvůli tomu přispěchala registrovat, aby nám to sdělila

...................................
Ještě se najdou lidumilové. :-P

To si tady zase povídá jeden najatý neúspěšný „influencer“ sám se sebou pod různýma přezdívka.
Lidi, já vám poradím: něco se naučte a najděte si nějakou práci, tohle „správce sociálních sítí na volné noze“ už vám dlouho nevydrží a pak se budete muset mazat vzorkama ze spolupráce, protože nebudete mít ani na kosmetiku.

Lucinela 26.9.21 11:22

@Phalaen
Já jsem vysušená jako treska :lol:

Lucinela 26.9.21 11:23

@Phalaen
Jinak přímo peptidové sérum, je luxusní.

Dámy, nemáte někdo vyzkoušené tyto pudry?
https://www.sephora.cz/…-344827.html
https://www.sephora.cz/…0013440.html

Jak vypadají, drží?
A jak se používá ten sypký pudr, není toho na štětci potom příliš?

Šarlota_7 9.10.21 22:36

@frangipani_romana chvíli jsem tu nebyla, … ano, je to tento retinal od Geek&Gorgeous. Jsem s ním spokojená, je opravdu super. Chce to pleť hodně hydratovat. A mají dvě koncentrace, takže si člověk může vybrat podle toho, jak a na co je zvyklý. … Jo a chce to poctivě mazat krémem s SPF i teď na zimu.

U těch Dior pudrů. Zkoušela jsem ten druhý. Pleť mám smíšenou a na pleti vypadá fakt krásně, pleť je až jakoby vyfoshopovaná co se pórů týče. Ráno jsem nanášela štětcem a přes den, když jsem potřebovala, tak tou labuťenkou, co je u toho. Je to sice sypký pudr, ale uvnitř je takové jemné sítko, takže toho pudru se na štětec nebo labutěnku nezachytí tolik.

Lucinela 10.10.21 07:50

@Šarlota7
Mám suchou pleť, nezalézá do vrásek :think:

frangipani_romana 10.10.21 08:33

@Šarlota7 Díky za odpověď, jdu do něj, definitivně - vypadá to, že to bude stejný pudr, jako byl předtím ten pevný, taky fotoshop. :palec: Já se pořád bojím, že se mi vyklepe v kabelce při přenášení, ale vlastně já mám pudrů asi 20, takže si ho kdyžtak nechám doma a koupím další, co se stresuju, že… :D
Za žádnou šminku neutratím tolik, jako za pudry, ale prča je, že si kupuju furt dokola ty samé, takže jsem si myslela, že mám 5 ks a když se mi sešly, tak jsem zjistila, že mám 3×5 ks… :D

BTW zkoušely jste někdo šminky Eve Lom? Já jsem si koupila ten její slavný odličovací balzám (průměr) a zlákal mne pudr ve štětci, makeup a maska. Tak masku jsem ještě nepoužila, makeup už jsem poslala dál, to jsem zjistila, že prostě používat asi nikdy nebudu. A ten pudr!! To je čistá katastrofa. Ten pudr sám o sobě je celkem dobrý, ale ten štětec, který mám být jako výhoda :oops: - nedá se to vůbec dávkovat, pořád se ho tam sype hrozně moc, takže otevřu štětec, je nacucaný pudrem, protože se tam sype furt, oklepu, začnu pudrovat, tím pádem se tam začne sypat další pudr, lítá všude kolem, na ksichtě závěje, jak když v zimě je shrnutý sníh okolo cest…no mám ho tam, když zrovna nemám po ruce pudr, tak ho použiju a rozetřu jiným štětcem, ale reálně se to prostě použít nedá. :palecdolu:

@Lucinela
Leni, zkus Elizabeth Arden Pure Finish, oni tam sice píšou, že je to báze, ale můžeš to použít normálně jako pudr. Je to minerální pudr, saje mastnotu z pleti a právě nedělá vrásky. Mám ho taky, docela jsem ho i nosila. A to balení je úplně ťuťuňuňu, ten prášek se z toho tak jako šroubuje vej, funny :inlove: . Myslím, že to mají v Douglasu,

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek