Kosmetika na pleť po čtyřicítce

frangipani_romana 10.10.21 08:39

A ještě bledule bez obočí - koukněte tady na to, v Sephoře mají ve výprodeji tuhle mini „řasenku“ na obočí: https://www.sephora.cz/…-467785.html
Tohle je tedy hodně světlá barva.
Je to nejlepší věc na přirozený vzhled obočí, co jsem kdy měla - používám tedy normálně velké balení v barvě „studená taupe“, ale potřebovala jsem si vzít náhradní do práce a tato barva je taky prima.
Funguje to jako objemová řasenka tam, kde ještě chlupy máte, a tam, kde nemáte, to normálně nakreslí chloupky na kuži (já asi nemám na novém NTB u s kroužkem - ??). Dá se vrstvit, ale prostě nejde to přehnat. Výsledek je vždycky úplně přirozený.
Je voděodolná, takže celý den vydrží úplně bez hnutí.
Za těch 130 Kč to stojí za vyzkoušení.

Jediný co, tak tak do roka vyschne.

(BTW. tak, jak to tam mají na tom obrázku v shope Sephory, tak tak to rozhodně nevypadá - ta holka není namalovaná touhle šminkou. Najděte si swatche na webu.

frangipani_romana 10.10.21 08:48

Tohle je dobrá recenze, holka má dokonce myslím tu samou barvu, co já - studenou tmavou blond, co se nedá normálně sehnat: https://www.youtube.com/watch?…
A taky tam mluví o tom, že je potřeba používat téměř suchý štěteček, jinak to fakt hodně maluje. :)

frangipani_romana 10.10.21 09:27

Tyjo, holky, nerada drbu, ale zarazil mne ten kontrast: paní si tak zakládá na mejkapu a pak tyhle nehty: https://www.fragrantica.com/…ram/fp/79846

Šarlota_7 10.10.21 11:27

@frangipani_romana ten Dior pudr má dvojí zavírání, takže bych se vysypání v kabelce tolik nebála. Nejdřív otevřeš ten pudr, pak sundáš labutěnku a otevřeš další záklopku, kde je sítko s pudrem. Dvojí zabezpečení :-D.

Na ten pudr ve štětci jsem koukala, ale od jiné značky, než Eve Lom, byl s SPF filtry, takže kvůli přepudrování a i ochraně proti UV. Ale nakonec jsem ho nevzala, protože nešla ta hlavice odendat a štětec umýt a jak tak čtu tvou recenci, tak jsem dobře udělala. I když je to jiná značka, tak to dávkování by oba štětce asi neměly vyřešený.
A odličovací balzám mám od Banila Co a je úžasný, make up pod ním krásně taje a dokonale odlíčí. Od značky Eve Lom jsem nezkoušela zatím nic.

U té řasenky na obočí, „je potřeba používat téměř suchý štěteček, jinak to fakt hodně maluje“, to teda když vytahuješ z obalu tak tlačíš tím štetečkem na jednu stranu, abys sundala trochu té barvy a tou pak maluješ obočí? Nebo jak docílíš toho, abys měla suchý ten štěteček?

No mohla na ty nehty dát alespoň nude barvu laku :pankac: . … Ten parfém bych si chtěla někdy očichat :roll: a nebo vlastně možná raději ne, abych ho pak nechtěla :oops: .

frangipani_romana 10.10.21 12:29
@Šarlota7 píše:
@frangipani_romana ten Dior pudr má dvojí zavírání, takže bych se vysypání v kabelce tolik nebála. Nejdřív otevřeš ten pudr, pak sundáš labutěnku a otevřeš další záklopku, kde je sítko s pudrem. Dvojí zabezpečení :-D.

JJ, tak nějak to chápu, jen se bojím, aby se mi právě do toho meziprostoru nevysypal celý obsah. To je jedno, zkusím, jdu do toho!

U té řasenky na obočí, „je potřeba používat téměř suchý štěteček, jinak to fakt hodně maluje“, to teda když vytahuješ z obalu tak tlačíš tím štetečkem na jednu stranu, abys sundala trochu té barvy a tou pak maluješ obočí? Nebo jak docílíš toho, abys měla suchý ten štěteček?

Přesně tak. On stejně na špičce zůstane víc nasycený, takže když je potřeba, tou špičkou přimáznu barvu. :palec:

Phalaen 10.10.21 14:36

@Šarlota7 @Lucinela @frangipani_romana …a co tenhle retinol https://www.sephora.cz/…-460017.html?…
zkoušela jste některá? :andel:

frangipani_romana 10.10.21 15:09

@Phalaen Já si to snad koupím. Dopiju kafe a přicházím okolo Sephora, tak pro to skočím.

frangipani_romana 10.10.21 17:05

@Phalaen Tak jsem to nekoupila, protože prodavačka říkala, že se to musí brát spolu s kyselinou hyaluronovou, protože to vysušuje. Tak jsem se rozhodla, že to nejprve nastuduju (úplně přesně jsem řekla: „Musím to nejprve probrat s kolegyněmi na Arome“. :D)

Holka si tedy nebyla moc jistá… ale když jsem se zeptala, jestli nemá něco na beďary (pro Žabu), tak se chytla a vylíčila mi celou svou večerní i ranní rutinu. :D MYslím, že Žaba by asi nechtěl používat každý večer i ráno 5-7 produktů, tak jsem mu koupila napuštěné tamponky a protože holka byla fakt ochotná, tak jsem si ještě u pokladny koupila dvoje tampony v akci. Jestli mne každá otázka bude stát pětikilo, tak se vrátím k nakupování na internetu. :D

Phalaen 10.10.21 19:06

@frangipani_romana No já už ho mám asi týden doma :-D , ale čekám, až dodělám svůj retinol LRP a pak se na něj dostane.
Nevím jak to prodavačka myslela, ale tohle serum The I.L. v sobě už kys.hyaluronovou má, i glycerin, takže by nijak vysušovat nemuselo.
Ono to s tím používáním retinolu současně s kys.hyaluronovou není tak horký, asi záleží na typu pleti, já retinol používám dlouhodobě, ale mám dost mastnou pleť a nijak mě nevysušuje.
Ale je fakt, že podle nálady(!) doplňuju rutinu o Payot HYDRA 24+ Essence, pak serum s kys.hyal.od Kiehlsu a hydrat.masku Kiehls. No a hydratační BB Shiseido. A hodně piju :wine: :-D .

frangipani_romana 10.10.21 19:20

@Phalaen Já mám taky mastnější pleť, ale i tak se bojím vrásek. :(
Mne ten retinol láká, já jsem si kdysi nakoupila krabici těch bílých lahviček, jak to letělo, a pak jsem to všechno dala asistentce. Nebavilo mne to zkoumat.
Ale spíš jak používám tu podle mne dokonalou kosmetiku, tak řeším, jestli tím třeba nenaruším nějakou vyváženost, kterou mi ta kosmetika dodává - jako já se teď cítím spokojená, mám to momentálně vychytané, tak přemýšlím, jestli bych si to přidáním retinolu nerozhodila. :think:
Jak často to používáš?

Jdu si pro jistotu nachystat večerní hydratační rutinu :wine: , než to dořešíme, ať pleť netrpí.

Lucinela 10.10.21 19:46

@Phalaen
Neznám, používám fakt jen od Mediku, ale zdá se mi podezřele levný :think:

frangipani_romana 10.10.21 22:43

Ženy, podívejte se na to video a řekněte mi, jestli je to pravda.
(Paní je 54 :o)
https://us.cnn.com/…w/index.html

frangipani_romana 10.10.21 22:49

Stojí to 38 doláčů, jestli to fakt funguje, koupím si toho deset kilo a namažu se až po zadek :cert:
https://www.cosmeterie.com/…nt-firmx-eye?…

Magnolie1 11.10.21 05:55

@frangipani_romana to mi přijde trochu přitažené za vlasy :lol: :lol: :lol: kdyby to bylo tak snadné…

frangipani_romana 11.10.21 07:05

No ale koukala jsem na její profil a je to normálně existující ženská. A jsou dostupné i jiné recenze s podobným výsledkem.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek