Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
frangipani_romana 19.11.20 21:06
@Lucinela píše:
@Magnolie1
Medik mam na důležité partie.

Ježiši, já jsem četla „na parte“. Na parte já asi použiju nějaký instagramový filtr. 8-)

Magnolie1 19.11.20 21:30

@Lucinela tu céčkovou řadu právě mám a teda jedna z nej od Baley na obličej.

MagnolieS 19.11.20 21:39

@Lucinela Také v té Céčkové řadě ted jedu @Magnolie1;-)
Velmi mi sedí ty kapsličky s koncentrátem a kapátko je bohužel lacinej křáp, škoda, páč to sérum je také fajn :srdce:

Magnolie1 19.11.20 22:38

@MagnolieS bohužel obal a vůbec to okolo nic moc, ale obsah za ty prachy je fakt dobrý

Admin Arome.cz 30.11.20 13:17

Krásny deň, :mavam:

užívateľku GabulkaKo sme odstránili za spam a v diskusii sme premazali jej príspevky a OT.

S podzravom, :kytka:
Karin

marranna 21.12.20 10:08

Já osobně nedám dopustit na lecitinové přípravky od Hádka, ale bohužel jen ty v neutrální verzi. Cca před třemi lety jsem začla mít přecitlivělou pleť na kdeco, a najít něco, co pleť nepodrážní a bude mít opravdu ten WOW efekt je věda, mně zabrala kosmetika od Dermathermu, konkrétně jejich PURSERUM v kombinace s krémem PURVITAL. Masku používám zelený jíl od Argitalu, kupuju to velký balený, které zužitkuju i jako masku na vlasy.

sarnysss 19.2.21 14:56

za mě to není žádná věda.. ale asi mám dobrou pleť od přírody.. dodržuju jen tyhle tipy https://www.zivotzeny.cz/…b-jak-na-ni/ a pleť mám zdravou.

@sarnysss píše:
za mě to není žádná věda.. ale asi mám dobrou pleť od přírody.. dodržuju jen tyhle tipy https://www.zivotzeny.cz/…b-jak-na-ni/ a pleť mám zdravou.

Tyjo, tak to budu taky dodržovat, protože to jsou tak převratné tipy, že by to mohlo zamávat životem mnoha žen.

Zaujalo mne především:

• Což znamená, že bychom se měli každý večer odličovat.
  • Líčidlo nanášíme až po nanesení podkladového krému,
  • Na noc pak naneseme vyživovací krém.
  • celý den bez make-upu. Nejvhodnějším okamžikem bývá víkend, kdy nikam nemusíme.
  • Kromě toho, že potřebujeme dýchat, potřebujeme i výživu

CYWE, to jsem dosud netušila. :think:

Dále doporučuju nahradit fotku Fantomase obrázkem nějaké ženy.

Je to plné stylistických chyb, nesedí vám počet bodů s nadpisy, opakují se tam za sebou naprosto stejné věty, což je fakt výkon u tak krátkého článku.
A opravte si gramatiku. Když to necháte psát Slovenky, tak si zaplaťte aspoň českou korektorku.

To se fakt nestydíte takový blábol navíc v tak špatném zpracování vypustit do světa? :think:
Koukám, že redakce Arome má faaaakt hustou konkurenci? :pudl: :pudl: :pudl:

haifa 27.3.21 20:52

Za mě nejlepší Natinuel italská značka. Vyhlazuje pleť a vypíná navíc vyhlazuje vrásky zevnitř. Po všech experimentech jediné co opravdu funguje. Zjistěte která kosmetická pracuje s touto kosmetikou u vás. Není to levné ale vyplatí se to :rose:

Mizyan 28.3.21 12:46

Kupte si marulovy olej a otto z ruze, par kapek do nej a mate x krat kvalitnejsi bez chemie a jeste bonus aromaterapie.

balula 28.3.21 13:15

@haifa Mě by zajímalo, jestli vám jako zákaznici je fakt úplně šumák, že značka Natinuel NIKDE neuvádí složení produktů :think: Takže použití produktů se silikony vám zřejmě plně vyhovuje?

Nelly 918 28.3.21 13:34

@Mizyan ano, souhlasím. S kamarádkou jsme si nakoupily 100% bio oleje a namíchaly si vlastní sérum - Argan, Opuncie, Marula, Aloe a Papaya. K tomu používáme pravidelně peptidové sérum a Hyaluronový gel. A luxus, už ani make-up a bb krémy nemusím používat. Pleť vypadá skvěle, vrásky vyhlazené. Fakt vřele doporučuji.

Ženy, doporučuju toto: https://www.parfumdreams.cz/…x_95055.aspx
Je tam zadarmo krém na oči a máte na to teď slevu 20% s tam uvedeným kódem, takže supiš. :palec:
A taky vřele doporučuju tento denní enzymatický peeling, neměla jsem asi nikdy nic lepšího, účinek maximální, spotřeba minimální.
https://www.parfumdreams.cz/…x_66813.aspx

jinak ty kody tam:
10 %*

Zajistit poukázku
Kopírovat: CZEASTER10 Žádná minimální výška objednávky není stanovena
Platnost do (včetně) 31.03.2021

15 %*

Zajistit poukázku
Kopírovat: CZEASTER15
Minimální výška objednávky 1290 Kč
Platnost do (včetně) 31.03.2021

20 %*