Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Jinak ještě k tomu Lancomu: začalo men rozčilovat ta jejich nabídka produktů, kterou nikdo nedokáže vysvětlit. Krém na lesk, krém na oživení, kréma na vrásky, krém na zpevnění…sakra, já chcu všechno, to si to mám smíchat, nebo co? Používala jsem ten zlatý Absolue, z nudy jsem si koupila pro změnu ten Absolue Bx a když jsem se ptala prodavačky, v čem je jiný, tak prý „je tam navíc extrakt z růže, jinak je stejný, nebojte!“ OK, stojí o 20€ víc, tak v čem je teda lepší? „No prostě je ještě lepší na vrásky.“ A to jsem se ptala tady i v Německu. A na stránkách to nemají vysvětlené vůbec. Nebaví mně to.

ALE!!!! Teď mi prodavačka ukázala krém, který jsem vůbec neznala - nějak jsem ho mala za součást té fialové řady.
R§žový - zento: https://www.lancome.cz/…952-LAC.html

Je to pro 60+ a slouží k navrácení růžového podtónu nenalíčené pleti. Není to BBčko, ani makeup, jen jsou v něm takové tmavě rudé kousíčky, jako kapičky. Zkoušela jsem to na zápěstí, funguje to.

Vy to znáte někdo? :think:

Tyjo, ta Isabella, jak může být někdo celý život tak krásný? 8-O :inlove: To dělá ten úsměv, asi.

Hermesfan 3.4.22 10:45

@frangipani_romana

úsmev, pohľad, vyrovnanosť, nevyumelkovanosť

Lucinela 3.4.22 14:48

@frangipani_romana
Neznám, ale mám takový ten unavený olivový tón pleti od mládí, tak si nejsem jista, jestli mi vykouzlí něco, co jsem nikdy neměla. Když jsem se na střední jednou nenamalovala a potkala mě třídní, ptala se mě, jestli je mi špatně. Tak mi to v hlavě rychle zašrotovalo a pravím, že ano a už jsem byla odeslána domů. Kámošce s růžovým podtónem to neprošlo :lol: .

Lucinela 3.4.22 14:51

@frangipani_romana
Je fakt krásná i se všemi nedokonalostmi, kteří by jiní řešili radikálně. Úsměv má nádherný.
Stačí dobře zvolený odstín rtěnky :palec:

otakara 3.4.22 15:04
@Hermesfan píše:
@frangipani_romanaúsmev, pohľad, vyrovnanosť, nevyumelkovanosť

:potlesk: :-) tak

otakara 3.4.22 15:07

https://www.arome.cz/…il/lucinela/
Tak mi to v hlavě rychle zašrotovalo a pravím, že ano a už jsem byla odeslána domů. Kámošce s růžovým podtónem to neprošlo :lol: .

buahahááá :lol: :-P

@Lucinela píše:
@frangipani_romana
Je fakt krásná i se všemi nedokonalostmi, kteří by jiní řešili radikálně. Úsměv má nádherný.
Stačí dobře zvolený odstín rtěnky :palec:

trošku závidím tým, ktorým sluší aj červená, mne nie, aj keď odtieňov je kopec a páči sa mi keď je pusa precízne namaľovaná a špicaté kútiky úst - viete, aké myslím? :klaun:
A opýta sa niekto, že prečo sa tak nenamaľujem, preto, lebo mi to nepristane :cry: .

Nelly 918 3.4.22 15:22

Děvčata kdo máte rád pleťové masky, vřele doporučuju tuhle Whamisa fresh hydratační maska z opuncie https://www.lekarna-magnolia.cz/…aska-z-opunc. Neuvěřitelně dobrá a má super složení téměř bez chemie.

Magnolie1 3.4.22 16:15

@Lucinela @frangipani_romana je opravdu krásná :inlove: , tenhle odstín rtěnky nosím taky, ale to je asi jediné

Magnolie1 3.4.22 16:16

@Nelly 918 vypadá dobře a slušná cena

Nelly 918 3.4.22 17:34

@Magnolie1 je to jen 30gramů, lze koupit i 100g, tam je cena kolem 1200Kč. Ale na vyzkoušení těch 30g stačí a je fakt skvělá. Krásně vypne a vyhladí pleť, efekt je vidět i druhý den.

@Lucinela Žejo, viď? Ona má všechny „chyby“, úzké rty, chabé řasy, křivé zuby, o vráskách ani nemluvím…a přitom celkově takový klid a harmonie…
Hlavně žádné plastiky a injekce, jen péče. Jako v pohodě, choďte si na to, ale mne prostě lidi jako Havlová, Janice Dickinson, Vondráčková…odstrašují.

Magnolie1 3.4.22 18:49

@Nelly 918 já koukala, že je to 30 g, ale to stačí.

Šarlota_7 4.4.22 00:40

@frangipani_romana asi bys měla poslechnou svůj vnitřní hlas a zůstat u své Chanelky, ale vím, že ten druhý hlas, co tě lanaří do jiné je také silný, znám moc dobře :lol: .

Ze zvědavosti jsem koukla na Capture totale sérum, také by mě klidně složením lákalo. Určitě víc než Guerlaine, měla jsem právě ten s včelou Abeille royal a na mě je to prostě moc přefarfémované a také potom celá zrudnu. Já se naštěstí neopupínkovala, ale podrážděnou pleť jsem měla slušně. Přitom to sérum vypadá krásně, med, mateří kašička, centella, adenosin, škoda. Ale našla jsem složením podobné a to mi vyhovuje.

Lancome růžový krém neznám. Mám růžový tón přirozeně, až moc, takže ten mě neláká, používám zelený zjednocující krém od Dr. Jart, který po rozetření změní barvu na takovou krémovou. Ale tyhle sjednocující krémy mi přijdou fakt super, tónu pleti se krásně přizpůsobí, sjednotí, ale nedělají masku jako makeup. Pleť je sjednocená, i když nedokonalosti jsou stále vidět, je to přirozené, ale krapek vylepšené :pankac: .

Isabella je krásná. Nádherný úsměr, zářivá pleť, i když s nedokonalostma, ale i tak působí krásně zdravě. A plný pigment na rtech a obočí. Já byla na tetová rtů, jemné decentní doplnění pigmentu a srovnání kontury, kterou jsem měla hodně rozpitou. Udělalo to hrozně moc a přitom to nikdo zatím nepoznal. Technika je aquarell lips, tohle nejsou moje rty, dávám jen foto pro představu.

@Magnolie1 ta Whamisa maska vypadá dobře, zrovna si chci nějakou hydratační masku koupit a na korejský kosmetice teď dost ujíždím.

@Šarlota7 Ty rty vypadají pěkně, to je tetování?

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 39 Další »
Váš příspěvek