Kosmetika na pleť po čtyřicítce

vlastina9 4.4.22 09:31
@Nelly 918 píše:
@Magnolie1 je to jen 30gramů, lze koupit i 100g, tam je cena kolem 1200Kč. Ale na vyzkoušení těch 30g stačí a je fakt skvělá. Krásně vypne a vyhladí pleť, efekt je vidět i druhý den.

No tak ta mě začíná pěkně lákat tedy :oops: Děkuji za tip,myslím,že jí budu nutně potřebovat,až tedy dodělám tu co mám :think:A jen se zeptám.Ty používáš i to tonikum co doporučují po smytí té masky?

Nelly 918 4.4.22 09:49
@frangipani_romana píše:
@Lucinela Žejo, viď? Ona má všechny „chyby“, úzké rty, chabé řasy, křivé zuby, o vráskách ani nemluvím…a přitom celkově takový klid a harmonie…
Hlavně žádné plastiky a injekce, jen péče. Jako v pohodě, choďte si na to, ale mne prostě lidi jako Havlová, Janice Dickinson, Vondráčková…odstrašují.

Souhlas, i mě, vypadají jak voskové figuríny. A už to vidím i na kámošce co chodí 2× ročně na botox. Ať si každý dělá co chce, já do těchto „úprav“ nejdu. Ale ty rty opravdu vypadají super.

Hermesfan 4.4.22 10:05

@Nelly 918

tie plastiky, výplne, atď. …že je to vidieť. Je to identifikovateľné.

Nelly 918 4.4.22 12:33

@Hermesfan asi když se to nepřehání, tak to až tak vidět není. Ale i tak - za mě prostě ne. Stárnout s grácií, pečovat o sebe kvalitní kosmetikou jasně. Ale tyhle všechny úpravy mě zatím (49let) fakt nelákají.

@Nelly 918 Jenom počkej, až dostaneš brejle.

Nelly 918 4.4.22 20:41

@frangipani_romana brejle už na blízko při práci používám :-P

Šarlota_7 4.4.22 20:54

@frangipani_romana ano, ale jen lehce pod povrch kůže, není to tak hluboké, jako normální tetování. Což má plusy i mínusy. Mělo by to vydržet cca 2 roky, pak to začíná blednout a jde se na nové, … teda, když byl člověk spokojený ;-)

Hermesfan 5.4.22 05:17

@Nelly 918

ani ja nie, chcem byť sama sebou, nebudem predstierať že nestarnem. Mám za sebou (a dúfam že aj pred sebou) život bohatý na zážitky, kopance aj úspechy a je to na mne vidieť.

Nelly 918 5.4.22 09:42
otakara 5.4.22 11:11
@Hermesfan píše:
@Nelly 918ani ja nie, chcem byť sama sebou, nebudem predstierať že nestarnem. Mám za sebou (a dúfam že aj pred sebou) život bohatý na zážitky, kopance aj úspechy a je to na mne vidieť.

celkom fajns´ to povedala, teraz trochu od veci, ale spomienka :klaun: - raz jeden kolega porovnával mňa s o dvadsať rokov mladšou kolegyňou, vraj sme si veľmi podobné, je fakt, že od času, čo sme sa stretli, mali sme k sebe blízko ako mater s dcérou ;-) , takže, vraj sme si veľmi podobné, ona, že je ešte životom neskúšaná a ja, že vyzerám, že už čosi za sebou mám :-D , no gentleman, nie? A ja som spokojná ako to je, nikto nemladne, akurát sa priznám, že si pôjdem dať odseknúť trochu kože z viečok, ako dôvod uvádzam, že s týmto javom sa nedokážem stotožniť a zmieriť, je to pre mňa také - ehm - potupné. Preto ten zákrok, držte palec. Celkom som sa tu obnažila… :-)

Hermesfan 5.4.22 12:17

@otakara

no...........trochu sa poopravím, s týmto uvažujem aj ja ale stále to odkladám, pretože niekde sa chystám vycestovať a vtedy to nie je vhodné. Aj lekár na konzultácii ma schladil, že niekomu sa to hojí 2 týždne a niekomu aj tri mesiace vrátane opuchov a modrín. Daj potom vedieť ako, príp. foto ak uznáš za vhodné ;-)

Šarlota_7 5.4.22 14:24

@otakara viděla jsem, že se oční víčka dají dělat i neablativně, pomocí plazmové technologie Plexr. Používá se to i na vrásky. Pomocí trysky se dělají na kůži tečky, vypadá to jakoby se ta pleť pálila. Tkáň se stáhne a spustí se tvorba kolagenu. Po vyloupnutí stroupků nezůstávají jizvičky. Raději bych šla na tohle, než pod nůž, ale teprve si o tom začínám víc hledat. Nebyl jste někdo na konzultaci nebo s doktorem konzultoval tuhle plazma metodu a normální chirurgický zákrok?

balula 5.4.22 15:14

@Šarlota7
Ono bude hodně záležet na tom, co je potřeba tou plastickou operací víček řešit. Plexr skvěle zafunguje na zmírnění vrásek, ale nic nezmůže s pokleslými víčky a s tukovými váčky zejména na spodních víčkách. Toto se dá odstranit jen operativně.

Šarlota_7 5.4.22 16:16

@balula na vrásky asi funguje líp, ale četla jsem, že se používá právě i na pokleslá víčka, i na fotkách před a po jsou vidět změny. Ale jak jsem psala, teprve si o tom začínám hledat víc.
Chtěla bych tím odstranit hlavně pokleslá víčka, nevadí mi to zdravotně, ale vypadám díky tomu o dost unaveněji. A u toho Plexru se mi líbí, že nemusim pod nůž, ale taky jsem si říkala, kam by se všechna ta kůže poděla u téhle plazma metedy.
Tys na tom Plexru, třeba na zmírnění vrásek, byla?

balula 5.4.22 17:28

@Šarlota7
Já nee, ale kolegyně z práce na Plexru byla a teď si docela nadává, protože s pokleslými víčky jí to samozřejmě nic neudělalo. Takže bude muset pod kudlu tak či tak.
A já bych i to ilustrační foto brala dost s rezervou - všimni si kolmých vrásek nad kořenem nosu, kde žádný laser nebyl aplikován. Na poslední fotce po zásahu jsou tyto vrásky nějakým kouzlem míň výrazné :think: Takže soudím, že ty vrásky budou výrazné stejně, a úměrně tomu budou i ty kolem očí trochu výraznější, než to na první pohled vypadá.

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 39 Další »
Váš příspěvek