Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Magnolie1 19.6.22 13:12

@Verda2 děkuju @lilithc lakovala jsem Sally Hansen, Essie, Mavala, Rimmel (ten byl asi nej), Essence, vším možným. Buď se mi to někde obtisklo nebo to nevydrželo. Klasický lak mi nevydržel pěkný nikdy jak 3 dny. Anebo jsem měla problém, že dlouho zasychal a při proceduře schnutí se mi na nehet něco obtisklo. Takže už ne. Po x letech marného snažení a zkoušení možného a nemožného jsem připravená i na variantu nelakovat.

Navíc teda nemám nehty moc kvalitní, takže neustálým lakováním a odlakováním se mi lámou ještě víc.

lilithc 19.6.22 13:36

@Magnolie1 No tak to je teda k zlosti.Taky nemám ty nehty bůhvíjak kvalitní.Používáš podlak? Já dávám dvě vrstvy a pak dvě vrstvy laku.
Lakovat je pro mě nutnost jinak bych měla nehty úplně zničené.Když se mi nechce dlouze čekat na zaschnutí barevného laku tak aspoň ten podlak,ten je suchý hned a nehty to zpevní.

Magnolie1 19.6.22 13:39

@lilithc ano, podlak, lak, nadlak…nicméně běžným lakováním mám nehty vždy horší. V poslední době paradoxně nejlépe vypadají nenalakované, resp. jen bezbarvý lak, krátké nehty a podmalované bílou tužkou. Rad už jsem dostala plno, prostě běžné lakování není zřejmě pro mě. Jako poslední možnost bych právě chtěla zkusit ty gellaky.
Mimochodem, na nehtech u nohou je to jiná báseň, tam problém nemám.

@Magnolie1 Tak za mne nejlepší gellak Alessandro (ten nový - bílá lahvička, lakuje se bez podlaku) + LED lampa. ÜV lampa je taky dobrá, ale LEDka se mi zdá že vytvrzuje líp a u UV se bojím stárnutí rukou.
U toho Alessandra bacha na výprodeje, bývají zkažené. :(

A bacha! Pokud bys kupovala něco jiného, tak musí tam být vysloveně napsané, že to je „slupovací“ (teba peel of / soak off), protože se objevila spousta laků, které jsou profi a musejí se obrušovat.
Ale ty já používám taky, akorát to sundání je hrozná morda (neobrušuju, ale donekonečna namáčím do acetonu).

Na sundání buď takové silikonové čepičky, dovnitř vata s odlakovačem, nebo alobalová metoda - vata s odlakovačem a zabalit do alobalu. Zbytky pak dotáhnout pilníkem. Obojí je otrava, ale máš to vždycky doma po ruce.

A nebo tento gelbreaker: https://www.nailperfect.cz/…ker-d429.htm#… - je tam napsaný návod
To je skvělá věc a u jiné značky jsem ho nenašla. Akorát se to musí sundávat dřív, než tam píšou, tak po 2-3 minutách, jinak to zase přischne. To ten lak úplně rozdrobí na drobky a seškrábnu to plastovým nebo dřevěným nožíkem (takový ten jak dávají ke klobáse na pouti :D)

Nail Perfect laky jsou průměr, to si nekupuj.

Ty laky Alessandro kupuju v Douglasu, od té dovozkyně jsem se několikrát spálila. A koukám, že teď je mají ve slevě + doprava zdarma dnes do půlnoci.

Barevný je tady: https://www.kqzyfj.com/…248-13841171?…

a potřebuješ TOPík, který se s jinýma lakama dá použít i jak base+top (univerzál) https://www.anrdoezrs.net/…248-13841171?…

Bacha, nekupuj si odstín Pretty Ballerina, blbě se roztéká (aspoň ten můj)

Ještě doporučuju toto: https://www.kqzyfj.com/…248-13841171?… :palec: :palec: :palec:
To je nedostižná věc nejen na kůžičku, ale hlavně u toho gellaku, jak zůstávají při odstraňování ty zateklé kapičky úplně na krajíčku nehtu po okrajem kůže, tak tímhle to jde krásně vyškrábnout, jinak to odtud nedostanete.
A taky na nohách, pokud máte hodně zarostlé nehty do hloubky, tak se to blbě čistí a tím se to dá krásně vyčistit. :palec:

Ještě vám sem hodím, co nekupovat.

Příspěvek upraven 19.06.22 v 17:57

NEKUPUJTE:

Kravina, nekupovat, nefunguje :palecdolu: : https://www.jdoqocy.com/…248-13841171?…

Nejdražší alobal na světě :pudl: : https://www.kqzyfj.com/…248-13841171?…

Normální tampony s odlakovačem: https://www.dpbolvw.net/…248-13841171?…

Moc tlustý hrot, nejde tím přesně opravovat a brzy vyschne - lepší je nachystat si normální tenký štěteček, školní nebo šminkový a namočit ho do odlakovače: https://www.dpbolvw.net/…248-13841171?…

Normální acetonový odlakovač, jen za hroznou cenu: https://www.dpbolvw.net/…248-13841171?…

Jinak Alessandro má MINERÁLNÍ pilník, je to skvělá věc na přírodní nehty, významně snižuje zatrhávání nehtů, stejný princip jako pemza - kdo čte blog, tak to viděl na tom obrázku s pemzou a mýdlem.

Teď ho ale na Douglasu nemají, ale když ho uvidíte, tak si ho kupte. Je to teda drahé jak :pudl: , ale funguje. A pozor, je křehký, při pádu bez obalu se může zlomit.

Jo, a ještě jedna věc: ty odkazy na Douglas jsou affiliate, byla jsem upozorněná jednou bývalou uživatelkou, že vás tady podvádím, když to nepíšu ke každému linku, takže doufám, že to nikoho nepobouří. Já mám na Douglas natvrdo nasazený generátor affiliate odkazů a je pro mne složité to odmazávat. Díky za pochopení. :unicorn:
Edit: vlastně ten odkaz na Nail perfect není affiliate, abych tady zase nevyvolávala dojem, že s nima spolupracuju.

Příspěvek upraven 19.06.22 v 18:02

Magnolie1 19.6.22 17:57

@frangipani_romana ty jo, už mi to zase přijde složité :lol: :lol: :lol:

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana ty jo, už mi to zase přijde složité :lol: :lol: :lol:

OK.
Kup si toto: https://www.kqzyfj.com/…248-13841171?…

a toto https://www.anrdoezrs.net/…248-13841171?…

a na odlakování toto: https://www.nailperfect.cz/…ker-d429.htm

a tento pilníček na vyčištění škvírek: https://www.kqzyfj.com/…248-13841171?…

A kup si to dnes, mají slevu a dopravu zdarma.

JAsné? :-D

Magnolie1 19.6.22 18:05

@frangipani_romana s Tvými odkazy nemám žádnej problém.
Takže shrnuto - žádný base lak, jen přímo lak a pak top coat.

Magnolie1 19.6.22 18:08

@frangipani_romana jasné, už jo. Jen mám strach, abych byla dostatečně šikovná.
Největší hrůzu mám z toho odlakování. Dneska jsem máčela ruce po té Vietnamce v čistém technickém acetonu, ruce jsem měla jak vodní panna a lak držel. Tak jsem vzala pilník a pomalu jsem u toho brečela :lol: :lol: Tos měla vidět.

@Magnolie1 Vím, taky to mám za sebou, je to hnus! :( :wine:

Ty Alessandra mají dobrou konzistenci (tedy většina odstínů) - stékavost, takže ti právě udělá takový hezký oblouček (okraj) a i pěkně hladký povrch. A taky jsou dost husté, takže drží na místě a netečou do kůžiček. To všechny laky neumějí, proto stojí za to si připlatit.
A chce to udělat tu první vrstvičku skoro suchým kartáčkem, pěkně si to vykroužit, a u té druhé už dát víc laku, a on už nepřeteče přes tu první vrstvičku, jen udělá takový pěkný polštářek.

A ještě potřebuješ kapalinu na očištění, to víš, ne? Ale pokud ji neseženeš, tak ono se to za pár mytí rukou smyje samo.

Magnolie1 19.6.22 18:23

@frangipani_romana jo, tak jsem naklikala, normálně bych měla šaty :lol:
jako prostě když odlakovač, tak stačí normální třeba Sally Hans., jen musí být s acetonem.
A pokud se odstraňuje odlakovačem, tak buď zabalit do alobalu nebo mít takové ty klipy na nehty.
A když použiju to, jak jsi dala odkaz z nailperfect, tak tam, jestli jsem pochopila dobře, nemusím mít ani jedno z toho.

Magnolie1 19.6.22 18:25

@frangipani_romana jakou kapalinu? Na mě musíš jak na idiota… :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek