Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
@balula píše:
@haifa např.: BIO DELIS AHA 10% DP-3- INCI: Aqua, Mandelic acid, Propylene glycol stearate, Dicaprylyl ether, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, ** Dimethicone **, Sericin, Parfum, Dipeptide-4, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Ethyl stearate, Polymethyl Methacrylate, ACS Decapeptide-3, S058 Stearic Acid, Phenoxyethanol

Pokud by to pro vás bylo nesrozumitelné, tak Dimethicon=silikon :-?

Mně je samozřejmě úplně jedno, co používáte, jen fakt nesnáším, když nějaký producent dělá ze svých zákazníků blbce v rámci velmi vznešeného PR… Bioceutika - co to jako je?! Kupodivu toto označení nepoužívá mimo značky Natinuel žádný jiný výrobce.

JJ, něco jako L. Casei imunitas v Actimelu, který nakonec „zakázala“ rada pro reklamu.
Mne zase krká zneužívání BIO-hliník…BIOropa, BIOdehet, BIOsíra, BIOrtuť.....

balula 29.3.21 20:26
Mizyan 29.3.21 21:48

@Hermesfan

Konkretne Sisley a RBR me sokovaly, kolik chemie tam je. Vit Syrovy- chemik na yout. mluvi o kosmetice, co vse za sr.cky do ni davaji. Hlavne, ze uvadeji jako devizu pouziti prirodnich oleju, ale ze je to plne konzervantu, ktere jsou karcinogenni, to uz clovek netusi. A vlastne je dycha cely den, kdyz je ma na obliceji, bohuzel jako parfemy.

Příspěvek upraven 29.03.21 v 23:07

MarcelB 29.3.21 21:49
@balula píše:
@haifa např.: BIO DELIS AHA 10% DP-3- INCI: Aqua, Mandelic acid, Propylene glycol stearate, Dicaprylyl ether, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone , Sericin, Parfum, Dipeptide-4, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Ethyl stearate, Polymethyl Methacrylate, ACS Decapeptide-3, S058 Stearic Acid, Phenoxyethanol

Pokud by to pro vás bylo nesrozumitelné, tak Dimethicon=silikon :-?

Mně je samozřejmě úplně jedno, co používáte, jen fakt nesnáším, když nějaký producent dělá ze svých zákazníků blbce v rámci velmi vznešeného PR… Bioceutika - co to jako je?! Kupodivu toto označení nepoužívá mimo značky Natinuel žádný jiný výrobce.

Příspěvek upraven 29.03.21 v 20:24

Dobrý den, jsem zástupce producenta pro značku NATINUEL a ano Bioceutika je velice vznešená a ctěná značka v kosmetických salonech, tak kde rozumí kůži. Než budete dělat nekalou reklamu vzdělejte se. Takto je to hejtování o ničem. DIMETHICON je standartní označení dle INCI seznamu, Haníte krém, který je pro sjednocování pleti s 10% mixem kyselinek a patří k nejoblíbenějším v této kategorii. Upravuje pH pleti, stahuje póry a sjednocuje pleť. Vyrovnává tak mastnou pleť. O biochemii kůže Vám tu raději nic psát nebudu, ale pořádáme kurzy i pro ty co ke kosmetičkám nechodí. Označení bioceutika, si musíte zasloužit. Pracovat s molekulárními bioceutiky neumí každý. Slovo bioceutika je odvozeno od bio- biologicky aktivní, člověku prospěšný a ceutika - je z farmacie, protože mechanismum působení je obdobný jako u léčiv. Šetříme přírodu, uživatel bioceutik potřebuje na měsíc maximálně 1 krém 90 procent věcí je ve skle, recyklovatelném a nelágrujeme přírodu, omlazující peptidy, cenné látky jsou biotechnologického původu, tedy přírodu šetřící a nejdražší produkce vůbec a tak bych mohla pokračovat. Je spousta mýtů a neprav a úplně nejvíc fuj jsou pomluvy v diskuzích. Hlavní problém vidím hlavně v přezdívkách, těžko rozkrýt kdo je za tím, nicméně naše kosmetičky a jejich spokojené klientky s krásnou pletí to nebudou. ;-)

Magnolie1 29.3.21 22:02

@frangipani_romana Jako silikony v šamponech mi teda taky vadí. Můj nejoblíbenější šampon je Madagascan Coconut Moisturising Shampoo od Organic & Botanic, jen ta cena:) ach jo. Jinak docela mi vyhovují ty tuhé šampuky nebo šampony, ještě mám docela ráda značku Insight.
Jiné jsem dlouho nezkoušela. Vlasy mám polodlouhé, řekla bych, průměrné kvality.

@Mizyan píše:
@HermesfanKonkretne Sisley a RBR me sokovaly, kolik chemie tam je. Vit Syrovy- chemik na yout. mluvi o kosmetice, co vse za sr.cky do ni davaji. Hlavne, ze uvadeji jako devizu pouziti prirodnich oleju, ale ze je to plne konzervantu, ktere jsou karcinogeni, to uz clovek netusi. A vlastne je dycha cely den, kdyz je ma na obliceji, bohuzel jako parfemy.

Které látky tedy konkrétně v RBR jsou škodlivé a jak?

@MarcelB

@MarcelB píše:
Dobrý den, jsem zástupce producenta pro značku NATINUEL a ano Bioceutika je velice vznešená a ctěná značka v kosmetických salonech, tak kde rozumí kůži. Než budete dělat nekalou reklamu vzdělejte se. Takto je to hejtování o ničem. DIMETHICON je standartní označení dle INCI seznamu, Haníte krém, který je pro sjednocování pleti s 10% mixem kyselinek a patří k nejoblíbenějším v této kategorii. Upravuje pH pleti, stahuje póry a sjednocuje pleť. Vyrovnává tak mastnou pleť. O biochemii kůže Vám tu raději nic psát nebudu, ale pořádáme kurzy i pro ty co ke kosmetičkám nechodí. Označení bioceutika, si musíte zasloužit. Pracovat s molekulárními bioceutiky neumí každý. Slovo bioceutika je odvozeno od bio- biologicky aktivní, člověku prospěšný a ceutika - je z farmacie, protože mechanismum působení je obdobný jako u léčiv. Šetříme přírodu, uživatel bioceutik potřebuje na měsíc maximálně 1 krém 90 procent věcí je ve skle, recyklovatelném a nelágrujeme přírodu, omlazující peptidy, cenné látky jsou biotechnologického původu, tedy přírodu šetřící a nejdražší produkce vůbec a tak bych mohla pokračovat. Je spousta mýtů a neprav a úplně nejvíc fuj jsou pomluvy v diskuzích. Hlavní problém vidím hlavně v přezdívkách, těžko rozkrýt kdo je za tím, nicméně naše kosmetičky a jejich spokojené klientky s krásnou pletí to nebudou. ;-)

Já ten lockdown taky strašně špatně snáším :wine: :beer: :beers: :champagne_glass: :wine_glass: :tumbler_glass: :cocktail: :tropical_drink: :champagne: :beer: :beers: :champagne_glass: :wine_glass: :tumbler_glass: :cocktail: :tropical_drink: :champagne: :beer: :beers: :champagne_glass: :wine_glass: :tumbler_glass: :cocktail: :tropical_drink: :champagne:

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana Jako silikony v šamponech mi teda taky vadí. Můj nejoblíbenější šampon je Madagascan Coconut Moisturising Shampoo od Organic & Botanic, jen ta cena:) ach jo. Jinak docela mi vyhovují ty tuhé šampuky nebo šampony, ještě mám docela ráda značku Insight.
Jiné jsem dlouho nezkoušela. Vlasy mám polodlouhé, řekla bych, průměrné kvality.

Já jsem začala používat už kdysi dávno Eliah Sahil, to je v podstatě mleté listí s obsahem saponinů, čistá ayurvéda. Kvůli kožním problémům ve vlasech, obličeji i na těle. Hrozně dlouho jsem to řešila, hledala jsem nějakou bio kosmetiku, nakonec jsem řešení našla tady v tom. Tady o tom píšu - https://frangipani.cz/…teligence-i/ Každý rok na den dětí přidávám článek - pokračování - když je o čem. Letos jsem objevila lak na vlasy a tužidlo a eliah začal dělat kondicionér, tak letos bude tohle. :)

balula 29.3.21 22:20

@MarcelB
Prosím jednoduché odpovědi, PR si nechte od cesty:

1. je označení Dimethicon ve složení uvedeného produktu?
  2. označuje ingredience Dimethicon silikon?

Předem děkuji.

edit: Pokud zastupujete tak vznešenou a ctěnou značku, tak proč na svých stránkách neuvádíte složení produktů? Stydíte se tyto detailní informace poskytovat?

Příspěvek upraven 29.03.21 v 22:24

Medojedka 29.3.21 22:23

Kdyby existovaly účinné krémy proti vráskám, nejbohatší ženy planety nepodstupovaly by plastické operace, injekce botoxu, kolagenu apod. A kosmetika zázraky neděla, důležité je, aby neškodila, byla skutečně přírodní bez chemie, např. Weleda, Hauschka, Logona.

.

Příspěvek upraven 29.03.21 v 22:40

@Medojedka V čem konkrétně je chemie škodlivá?

Lucinela 29.3.21 22:32

@frangipani_romana
Taky by mě to zajímalo. A kosmetika může výrazně pomoci oddálit proces stárnutí. A to nejsem proti estetickým úpravám.

@Lucinela Já jsem ještě nikdy odpověď nedostala, tak uvidíme.
Leni, s tím Medik8 jsi spokojená? Mirka ho na blogu testovala, ale ona je mladice, ta vypadá dobře pořád. :) Já jsem docela dlouho používala Sampar, ale je to taková vodička a už se tady asi ani neprodává. Teď mám Dr Perricone, ale nějak jsem se s tím nesblížila. :(

Medojedka 29.3.21 22:42
@frangipani_romana píše:
@Medojedka V čem konkrétně je chemie škodlivá?

Je to na mnohostránkový referát. Ale třeba tady jsou popsány účinky jednotlivých složek.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek