Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Medojedka 30.3.21 10:00

@balula Měla jsem na mysli koktejl ze všech zdrojů: ovzduší, voda, potraviny, mycí prostředky, toxické barvy v textilu atd,

balula 30.3.21 10:03

@Medojedka Aha, tak takto zeširoka jsem to nepojala… :-)

Medojedka 30.3.21 11:56
Magnolie1 30.3.21 13:31

Budu trochu mimo téma, ale nemáte nějaká z vás tip na nějaký deodorant nebo antiperspirant (asi lepší) bez škodlivých ingrediencí? Ale, aby zabíral.

Nelly 918 30.3.21 14:44

@Magnolie1 mě funguje od Weledy tento https://www.notino.cz/…kovych-soli/ a pak Alvarde sensitive kulička , ale téměř se nepotím, tudíž netuším, jak budou fungovat někomu, kdo se potí víc.

Mizyan 30.3.21 15:29

@Magnolie1
Nemam vyzkousene, ale vypada to dobre dle slozeni.

https://www.ingredients-store.com/corpus

Příspěvek upraven 31.03.21 v 20:24

Magnolie1 30.3.21 16:16

@Mizyan @Nelly 918 oběma moc děkuji, mrknu

Medojedka 30.3.21 16:47

@Magnolie1 Alverde vypadá dobře. Mám tento . Ale odpoledne opláchnout podpaží a zopakovat.

Magnolie1 30.3.21 17:31

@Medojedka díky

@Magnolie1 píše:
@Medojedka díky

až se dostaneš do Německa, tak Speick, mají už i dámskou variantu. https://frangipani.cz/…y_deodorant/

Magnolie1 30.3.21 18:41

@frangipani_romana díky, do Drážďan jsme jezdily s holkou docela často, od nás to není zas tak daleko.

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana díky, do Drážďan jsme jezdily s holkou docela často, od nás to není zas tak daleko.

Už aby to bylo, my nemáme co jíst! Já jsem si zvykla tam nakupovat, jak vařím z takových těch skoro-polotovarů, a já k tomu vůbec nemůžu najít alternativy v Česku (teda já se ani moc nesmažím, pravda… :D). Ale i kosmetiku, punčocháče (jako jestli neotevřou, tak začínám příští týden chodit s holýma nohama :D), prádlo…

Magnolie1 30.3.21 19:02

@frangipani_romana No, my tam rády jely třeba jen tak na kafe a dort a něco koupily jen tak pro radost, pocouraly, pokoukaly a dobrý pocit, že jsme v cizině. Když jsme tam byly, tak jídlo jsme taky koupily, to je pravda, ale zase to jejich nemám až tak vychytané, nevím, co se vyplatí a co je lepší nebo co je dobré.

@Magnolie1 Já jsem tam nakupovala spíš proto, že přes týden nemám čas na velký nákup a o víkendu jsme jezdili na výlety, hlavně do Německa, nejenom do Drážďan, my to tam máme rádi. Já jsem tam hodně jezdila i služebně, i manžel. Takže jsem to vždycky spojila s velkým nákupem, ne že by to tam bylo lepší nebo levnější, ale prostě to bylo po ruce. Postupně jsem si zvykla na některé věci a občas jsem si z práce z Ústí skočila dokoupit zásoby. I drogerku, zahrádku, prádlo, drobnosti…
My takhle nakupujeme i v Itálii a ve Francii, vždycky velký nákup zásob na dlouho, já jak se snažím vyhýbat vaření, víceméně úspěšně :), jsem si vychytala některé věci a byla jsem zvyklá je mít pořád doma. A víno… :) Já furt věřím, že co nevidět otevřou a všechno dokoupím, nechci se na starý kolena učit nakupovat v Kauflandu nebo v Tescu. Jenom Lidl umím dobře… :)

Magnolie1 30.3.21 19:27

@frangipani_romana tak z Ústí je Německo úplně za humny. Tak ono jako pořád mají v cizině ty potraviny lepší. Když jsem na dovolených, tak vidím ty strašné rozdíly a štve mě to.
Ale Lidl je fajn, ten taky mám vcelku ráda. I rybky tam kupuju, ty mám ráda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek