Kosmetika na pleť po čtyřicítce

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

@Magnolie1 To máš pravdu, my prostě nejsme zemědělci, moc jídla se tady nedělá, strašně moc toho dovážíme a ta kvalita pak stojí prachy… :(
Jinak to Německo je prostě bohaté, takže i ta nabidka je tam větší - a to ještě v Západním Německu to vypadá podstatně jinak, ty privátní obchůdky, farmáři, trhy… My jsme tam vlastně začali na ty nákupy jezdit na bio jídlo, když byl Žaba mimino. Tady se fakt muselo lítat od obchodu k obchodu, chodila jsem do hokny, neměla jsem na to čas - tam to spravil jeden obchoďák. Ta BIO nabídka je tam běžná, v každém sortimentu mají bio regál. A ani to nebývá výrazně dražší.
No a Itálie a Francie, ty národy žijou jídlem a pitím, takže tam je to jasné… :D
Ale jinak myslím, že se vyrovnáme Evropským obchodům - těm na východ určitě, ale třeba mne překvapilo, jak strašně chudá byla nabídka v dánských supermarketech, nebo chudá - prostě taková skromná. Skromný národ. A Španělsko taky nic moc.

Magnolie1 31.3.21 09:26

@frangipani_romana Procházet se v Monoprix ve Francii a nakupovat jídlo je slast. Pak, když se člověk vrátí sem a jde do Alberta, tak se mu nechce koupit ani mléko.

Lucinela 31.3.21 14:13

Poprvé jsem něco vyhrála tady na Arome. Víte něco o této plszmskosmetice :think:

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana Procházet se v Monoprix ve Francii a nakupovat jídlo je slast. Pak, když se člověk vrátí sem a jde do Alberta, tak se mu nechce koupit ani mléko.

Mně způsobuje vzrušení návštěva bratislavského Yeme v Dunajské ulici… :inlove: :inlove: :inlove:

Hanka H 31.3.21 21:24

@frangipani_romana @Magnolie1 Musím se zastat některých našich potravin. Třeba takový tvaroh - nikde jsem nenarazila na nic, co by se mu vyrovnalo. A zrovna v Albertu mají vynikající - mám na mysli jejich privátní značku.

@Hanka H píše:
@frangipani_romana @Magnolie1 Musím se zastat některých našich potravin. Třeba takový tvaroh - nikde jsem nenarazila na nic, co by se mu vyrovnalo. A zrovna v Albertu mají vynikající - mám na mysli jejich privátní značku.

No ale to je česká specialita, takže to je jasné, že nemůže být nikde lepší. :) To je teď moje hlavní potravina, pečená paprika zelená, červená a rozšlehat s tvarohem. Pottebuju shodit pat kilo. Sviňakovidkaranténapes. :pudl:

Hanka H 31.3.21 21:45

@frangipani_romana Tvaroh mám spotřebu vaničku denně - nasladko, naslano … Ale koukám, že jsem ve špatném vláknu . 8-O Začala jsem se rozepisovat, v jaké podobě jsem ho před chvílí snědla … Přesouvám se :-D .

Jsme ve správném vláknu, pěkně naducané tvářičky omlazují!

Frankie 31.3.21 23:09

@frangipani_romana

Co tady furt řešíte, vy tvarohové dvacítky???? :-P

Magnolie1 1.4.21 07:22

@Hanka H fakt jo? Mně plno tvarohů přijde hořkých, tak vyzkouším ještě ten.
@Frankie řešíme kosmetiku pro velké holky :lol:
A už jdu také pryč…

Ale my vůbec nejsme mimo, dámy - je nejlepší čas na smetanový detox pleti, omlazení za jeden týden :) https://frangipani.cz/?…

Magnolie1 1.4.21 09:54

@frangipani_romana a ještě se zeptám, co takový bio kosmetika Inlight? Ta je docela drahá, tak by fungovat mohla? Nebo Annemarie Borling? Nebo fakt myslíš, že fungují jen chemické krémy s obsahem „neškodné“ chemie?

Magnolie1 1.4.21 09:55
@frangipani_romana píše:
Ale my vůbec nejsme mimo, dámy - je nejlepší čas na smetanový detox pleti, omlazení za jeden týden :) https://frangipani.cz/?…

Smetanou si denně myla obličej moje prababička

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana a ještě se zeptám, co takový bio kosmetika Inlight? Ta je docela drahá, tak by fungovat mohla? Nebo Annemarie Borling? Nebo fakt myslíš, že fungují jen chemické krémy s obsahem „neškodné“ chemie?

No já si právě nemyslím, že je neškodná :( - ale je účinná. Prostě jako léky.
Princip „odvar z kopřiv vs. penicilin“.
U té drahé kosmetiky předpokládám kontrolovaná kvalita složek (i s ohledem na to, že jsou schopní získat - zaplatit - výsledky nových výzkumů, tedy méně škodlivé složky při vyšším účinku) + přiměřené dávkování.

Já mám celkem ráda bio kosmetiku, třeba zrovna Borlind nebo ta Martina…cosi, dokonce si občas vyberu něco z Alverde, když to voní po verbeně (tomu věřím). Ale nečekám od toho prevenci stárnutí.

A naopak třeba za zázrak, který nejde udělat v laborce, považuju Vincentku, sádlo a máslo. :)

Magnolie1 1.4.21 15:47

@frangipani_romana Ano, Martina Gebhardt je dobrá

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek