*KOUŘ S KOŘENÍM

Sendy 29.01.11 03:21

*KOUŘ S KOŘENÍM

Už zase nemohu spát a tak mne honí „parfémová mlsná“. Načicháno toho mám docela hodně, ale stále hledám takovou tajemně kouřovou vůni, troška purpury, troška sladkosti, ne jako chladný Bandit. Ne chypre. Zkrátka něco podobného jako je Aomassaï. :conf:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

RoSa 29.01.11 09:08

viewtopic.php?f=2&t=1­4195&start=45&hi­lit=nej+kou

Jinak já jsem pro Timbuktuúúú :wink:

a nebo třeba taky Daim Blond, Sycomore …

Sendy 29.01.11 11:21

Já to vlákno četla, jenže mi z těch jmenovaných nepřipadalo kouřové vůbec nic. :conf:

Mám na mysli takovou horkou, naléhavou, kořeněnou kouřovost. Ne kouřovost v pozadí, ne spáleniště, ale polouzenost. Sycomore? Zkusím. :idea:

verunka2201 29.01.11 18:08

Sycomore mi nepřišla kouřová ano trošičku. :conf:

Hodně uzený mi přijde Black od Bvlgari, ale nevím, zda se o něm nepíše už v tom druhém vlákně.
A pak od E.Lauder Sensuous - to je jak táborový ohýnek šmrncnutý nějakým tím kořením, spíše do sladka, možná trochu nějakých vonných tyčinek.
No a když jsme u toho černého, tak možná ještě In Black od J. de Poza. To je ale spíše sladký perník s trochou kouře (ale ne moc).

WildOrchid 29.01.11 22:21

a co treba Tea for Two?

Ify 30.01.11 09:40

Sycomore mi taky vůbec nepřipadá kouřová - ani trochu. To spíš kouř cítím v Cabochardu - ale tam mám pocit kouře z vonných tyčinek.

macska 30.01.11 18:52

L'Air du Desert Marocain
Jaisalmer

a pokud to má být jó vyuzené, tak Lonestar Memories

Tigra 30.01.11 19:25

Venise - nezapálený fermentovaný tabák s kořením.

Sendy 30.01.11 20:28
verunka2201 píše:
Sycomore mi nepřišla kouřová ano trošičku. :conf:Hodně uzený mi přijde Black od Bvlgari, ale nevím, zda se o něm nepíše už v tom druhém vlákně.
A pak od E.Lauder Sensuous - to je jak táborový ohýnek šmrncnutý nějakým tím kořením, spíše do sladka, možná trochu nějakých vonných tyčinek.
No a když jsme u toho černého, tak možná ještě In Black od J. de Poza. To je ale spíše sladký perník s trochou kouře (ale ne moc).

V In Black cítím spíše hořké višně a rum, divné, že? Jsem si představovala něco jako vánoční František mixnutý nezapáleným doutníkem. :conf: :lol:

Renama 30.01.11 20:37

Silná, výrazná, kouřově tabáková, ale nasládlá je Havana pour Elle od Aramise. Měla jsem jí, je to síla a je krásná. To co se uvádí ve složení, hlavně ve vrchních tónech ( meloun či jablko!!) jsem tam nikdy necítila.

kačka 31.01.11 13:59

A co Aigner - Black?

manolia 01.02.11 18:49

Sycomore je spíše jemně dřevitá, Ambre Fétiche ?Momentálně zkouším
Frederic Malle: Portrait of a Lady-kořeněná temná růže-krása

macska 07.02.11 12:44

…a ještě si zajdi očichat do Lushe Breath of God.

Leny 07.02.11 15:24

U mě to splňuje Black Cashmere

MS61 07.02.11 18:13
Sendy píše:
Já to vlákno četla, jenže mi z těch jmenovaných nepřipadalo kouřové vůbec nic. :conf:Mám na mysli takovou horkou, naléhavou, kořeněnou kouřovost. Ne kouřovost v pozadí, ne spáleniště, ale polouzenost. Sycomore? Zkusím. :idea:

Kdybys byla chlap, tak bych doporučil Jacomo de Jacomo. http://www.basenotes.net/ID26120853.html

Je to opravdu kouřové,někdo tam může cítit střelný prach (já spíš čištění hlavně po cvičných střelbách - tedy stopu munice a olej). No ale je to přece jenom macho vůně :conf: Ale když můžou baby nosit (údajně) Kouros… :D

Tak jsem si prsknul pod loket, nedalo mi to. (Mám chřipku a momentálně na mě dobíhá Tsar, takže musím opatrně). Je tam kouř (zvláštní), koření, špetka sladkosti. Reakce v diskusi na Basenotes jsou různorodé, možná to bude ohledně „rozkladu“ a výdrže další chameleón. Hřebíček a olej na lauf samopalu, to se fakt běžně nevidí :-).

M.

EDIT: Ještě mě napadl PG Eau Rare Matale/Hyperessence Matale. Suchý, nahořsklý černý čaj se špetkou citronu. Mírně zakouřený, jako některé výraznější Keemuny (např. Hao Ya) nebo Cejlony. Ale uzený čaj jako černý čínský Lapsang to není. Ten je fest uzený (udívali jsme doma - trnka, jabloň + bukové piliny). To by asi byla vůňka pro Tebe. M.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama