Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Reklama

rocky 07.01.18 22:18

@lilithc Já myslela pí, jako paní :--)) , no ale v ten moment by se dal vzít i ten druhý význam. S těmi mlýny je to tak, jak píšeš, asi na tom něco bude.

ellie86 08.01.18 18:10

@rocky To je hrozné, to si nedovedu představit, jak bych to řešila, kdyby byla ve stejné situaci. Vy s nimi vycházíte dobře?

rocky 09.01.18 23:05

@ellie86 Bylo to tehdy šílený, nejvíce mi bylo líto tchýně, ta to chuděra nesla velmi špatně. Ale nějak jsme to zvládli.
Se sousedy se zdravíme, když se potkáme na zahradě, chovají se, jako kdyby se nic nestalo. Německého ovčáka již nemají, nechali ho uspat, prý byl nějak nemocný. Ten druhý stále žije. Vloni, když u nás bylo -17 st.C, jejich pes ležel u vchod. dveří na koberci, žádnou boudu nemá a ani nikdy neměl. Bylo mi ho líto.

Michele 19.04.18 11:19

Uz me SERE tchyne. To je tedy normalni stav, ale uz me fakt sere, jak mi pro syna vnucuje porad nejake jidlo, ktere podle me detem v jeho veku opravdu nepatri a za druhe me sere tim, jak se pak citi dotcene,'kdyz to nechci a lamentuje, ze se to prece vyrabi detem :cert:

Ja si fakt nemyslim, ze ani ne rocni dite nutne potrebuje mit v jidelnicku pseudoovocne susenky s tunou cukru, ty ruzne jogurty se sladkou prichuti, ovocne kapsicky, ochucene obarvene krupky, kyselou zavarovanou okurku, na piti Jupika atd. Ze to jeji dcera svym detem dava, no tak at dava, ale ja nemam chut vypestovat v malem zavislaka na cukru. Samozrejme je jedna vec, ze takhle male deti od nas ochutnavaji leccos, protoze proste poznavaji, ale aby to byla bezna slozka stravy?

mmaat 19.04.18 13:32

@Michele Moje extchyně byla zdravotní sestra a velmi rozumná ženská, co se výchovy dětí týče. Ale jednou mě taky překvapila, když řekla, že mému synovi dala k večeři párky, ať nemá pořád jen kaši. Byly mu tenkrát dva roky a nemyslím si, že by v tomto věku párky byly lepší večeře než krupičná kaše…

Michele 19.04.18 16:24

@mmaat
Tak to je narez. Kam spechaji? Myslim, ze az prijdou do detskeho kolektivu, uziji si nezdraveho az dost. Moje tchyne mela taky ohromnou radost, ze se vnucka (13 mesicu) zakousla k snidani do parku a ten ji chutnal 8-O

A divam se tady na ty palecky u komentaru, ze se muj prispevek nelibil nejakym dvema tchynim :lol: My tady na Arome mame zapotrebi manyry z novinky.cz a podobnych skvaru?

Arome renet 19.04.18 17:26

@Michele můj chlapeček pil vodu. Když mu bylo dva a půl, já musela do práce a naši hlídali. Samozřejmě pak už se vody nedotkl, máti mu osladila život Jupíkama :palecdolu:
Luk byl půl roku plně kojený a máti mi měla hrozně za zlé, že mu nedávám čaj a polívečky, že vnučka od její kamarádky v roce jí knedlíky a zelí 8-O
Koukám, že všude stejný :-) pevné nervy, přeji :hug:

Frankie 19.04.18 17:38

:pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl:
práce/horko/I­talové/čtečka/ko­lega/tablet/a­rome/parfumo/Han­ka H…

Rosa N. 19.04.18 18:53

@Frankie já fi myflim, Oh, my God! ÓeMfau :o) IMHO.. nebo jak jsou ty zkratky..

že toho devátýho bys měl honem rychle umazat!
Leda že bys místo poledního ve výčtu napsal jiné jméno.

https://www.youtube.com/watch?…

milacka 19.04.18 19:06

@Michele Úplne ťa chápem, keďže sa trápim s histamínovou intoleranciou, musím si usledovať, čo dávam do úsť. Dnešné potraviny s množstvom éčok už nie sú také, ako kedysi…Mám vnuka, bude mať tri roky a dávam pozor, čo jedáva, denne ho mám u seba, takže mu aj varím obedy. U mňa nehrozí, že by sa prejedol sladkosťami. Horšie je to u prababky, tá je presvedčená, že do neho môže pchať každú minútu hocičo a čím sladšie, tým lepšie. Napríklad pred obedom je schopná dať mu čokoládku a to, že potom nechce jesť, už nerieši. Čistú vodu mu tiež nikdy neponúkla. Ak jej niečo vyčítame, ja a jeho matka, tiež máme pocit, že je trochu urazená.
Párky ešte nejedol, na údeniny má času dosť. A jogurty má rád biele, do ktorého mu pridám med alebo džem. Dokonca miluje melasu. Musím zaklopať, ešte nebol chorý.

mmaat 19.04.18 19:28

@Michele taky to právě nechápu, přitom když byl úplně malý, dělala mu domácí příkrmy z vlastní zeleniny ze zahrádky. Byla jsem ráda, když mi nějakou tu „bio“ skleničku donesla, já musela všechnu zeleninu kupovat. Jasně, že od roka jedl normální jídlo, jen jsem ho pak pro nás ještě dochucovala. Ale zrovna párky? Od jeho deseti let bydlíme v mém rodném městě a ještě nedávno, když se vrátil od babičky, dovezl zásobu čokolád a bonbónů na půl roku. 8-O Nevozí je od té doby, co jí řekl, že on to už moc nejí, takže všechny čokolády sní můj přítel. :-D

Michele 19.04.18 20:01

@Arome renet
Ano, caj, to je taky nejaka modla generace nasich rodicu. To mi bylo ze zacatku vycitano porad, ze „oni to dneska nechcou“, no „oni“ asi vi, ze deti na zizen piji predni mleko :-D Jedna pribuzna finguje Jupiky tak, ze koupila flasku a lije do toho male vodu. Zatim to prochazi.

@milacka
Ty jsi uzasna babicka. Na histaminovou intoleranci jsem byla testovana, no pekne neprijemne veci to umi… A to, co popisujes, dela tchyne se starsi neteri, nacpe ji pred hlavnim jidlem kdecim, takze ja uz jsem treba holku nevidela u spolecneho vikendoveho obeda jist jako normalni clovek tak tri roky a to ma pet let… My jime a ona dela sceny, frfna, jeci, tancuje…

@mmaat
:lol: :lol: :lol:

Lucinela 20.04.18 08:37

@Michele
Chápu, že jsou to nervy. Já jsem hned na začátku stanovila jasná pravidla, do půl roku plně kojím, žádné čajíčky, potom příkrmy a kojila jsem dlouho. První sladkost mé dcery ochutnaly v necelých dvou letech a neměla jsem pocit, že by jim to chybělo. Dnes se mi to vrátilo, že během dětství, dospívání a teď už vlastně dospělosti jsou štíhlé a hlavně v dobré kondici, také byly minimálně nemocné. Asertivně, ale rázně - fakt to jinak nejde. Držím palce a hlavně si to užívej :kytka: . To tak rychle uteče :-) .

Michele 20.04.18 11:30

@Lucinela
Dekuji, uzivam, utika to neuveritelne rychle. Mam podobny pohled na vyzivu jako ty. Podle moji tchyne je teda kojeni delsi dobu pry uchylne :-D Vylozene se vyziva v Nutrilonech, Sunarech apod. a velebi za to svou dceru, ze brzy odstavovala. No, at si to kazdy dela jak chce, ale nic mi nevnucuje, ja taky nikdy nic nekomentuju. Myslim si, ze v rodine manzela to chce, aby zavelel on, ze proste prcek jist sladkosti, solene, prumyslove zpracovavane atd. nebude a pres to nejede vlak.

Henri 20.04.18 11:37

@milacka
Zdravim spolubojovnici s HITom. :hug: Mne dnes potesila dr., mam po roce a pul hodnoty DAO sice tesne, ale v podstate normalni, 10,5. Tak s dietou asi trochu (dost) povolim. ;-) Leky ale beru porad… :mavam:

Příspěvek upraven 20.04.18 v 12:42

Stránka:  « Předchozí 1 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 747 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama