Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Reklama

milacka 20.04.18 12:37

@Henri Tak to je príjemná správa, takéto výsledky by som brala aj ja. Nechcem to zakríknuť, ale aj mne sa úpravou stravy výrazne polepšilo, už nemám urtiku, opuchy očí, spím lepšie, problém mám skôr s nafukovaním, často vyzerám ako tehotná. Držme si palce, nech sa máme len a len lepšie.

Henri 20.04.18 12:41

@milacka
Vidis, to „tehotenstvi“ mam taky, ale pricitala jsem to povolenym brisnim svalum (ty mam totiz taky. ;-) Tak necht nam to zlepseni vydrzi. :mavam:

Lucinela 05.05.18 14:04

Dneska jsem se na sebe fakt na**ala. Pořád si žiji blaze v domnění, že mám zpět svou loňskou letní postavu, zkusím si šaty, které jsem si pořídila v září a už si je na sebe nevzala a lehce se mi posunují nahoru :cert: . Takže přidat pohybu a končím se svou radostí - 2 decky vína večer :cry: . Na stravě fakt nemám co měnit, do někam, je to čím dál tím těžší se udržovat. Připadám si jako ojetý bemevák, který jsem si koupila v době, kdy jsem byla při penězích a vím, že nový model si nemůžu dovolit :lol: .

prokera 05.05.18 18:15

@Lucinela Nic si z toho nedělej ;-) . Já se nikdy o svou váhu nestarala, protože bylo automatické, že jsem mohla žr§t jak prokopnutá od rána do večera a nic se nedělo 8-) . Dnes mě viděl můj tatík po měsíci a povídá mi : „Nepřibrala jsi už taky konečně? Mě se zdá, že jo.“ Tak říkám, že je to možné, že to nijak neřeším a do kalhot se zatím narvu :-) . Chtěl mi snad naznačit, že se mám začít hlídat :-D ?? No na to zatím nemám ani pomyšlení 8-) , ale nevím no…uvidí se, co časem? Kolem toho přechodu už to jde z kopce skoro u každého :-? .

mmaat 05.05.18 18:28

@prokera tak ty jsi poslední člověk, co by se měl začít hlídat. :-D

prokera 05.05.18 19:01

@mmaat No já to taky zatím odmítám :-D ! Ale máti mi teď říkala, že do mě táta jen schválně ryl 8-) - má štěstí, protože já se teda hlídat rozhodně nehodlám ;-) . Možná někdy :-D …

Lucinela 06.05.18 14:46

@prokera
Tak to ti teda fakt závidím, takoví lidé jsou slušně řečeno k naštvání :lol: . Hlídám se už dlouho, je to součást mého života. Takže chesecaake, který jsem upekla svým bližním, je mi momentálně zapovězen. Ale jak se znám, do dvou týdnů to dám silou vůle dolů, ale už mě to fakt někdy nebaví ;-) . Užívej si svůj skvělý metabolismus :palec: .

Rosa N. 06.05.18 16:50

@prokera a jak je na tom sám tatínek s bříškem? :lol:
To mi připomnělo, jak můj děda, maminčin táta, když byla se mnou těhotná jí říkal: „Ty máš ale břicho!“ a maminka se naštvala a odpálkovala ho, že jí ale zmizí, ale jemu už zůstane.
Ale Ty prosím Tě jsi tak krásně štíhlá, že kdybys měla o půl kg míň, už bys vypadala vyhuble. ..to víš, co se škádlívá, rádo se mívá.. proto si Tě dobírá :srdce: :cert: :rose:

prokera 06.05.18 18:23

@Lucinela To tě lituji :-? ..ale má to i své výhody ;-) , nemusíš se učit hlídat. Pro mě to bude jednou zatraceně těžké :cert: .
@Rosa N. No já bych nechtěla hubnout ani náhodou Hani :roll: , to bych musela být úplný blázen :-D . Budu se cpát dál a až to začne být kritické, tak pak teprve začnu uvažovat, jestli se dám na dráhu tlouštíka nebo ne :-D .
Tatík se cpe jak bezedný a i ve svých 72 letech je „šlang“, takže je jasné, po kom jsem metabolismus zdědila 8-) , ale ono to nevydrží věčně - on je chlap, já ženská, hormony zapracují :lol: …

lilithc 06.05.18 19:01

@prokera Proč by to nemělo vydržet věčně? Znám spoustu žen,kterým je tolik jako tvému taťkovi a taky se cpou jak bezedné :-) a jsou štíhlé,ba bych řekla až vyhublé.
S jednou takovou jsem byla na dovolené a když jsem viděla co spořádá na večeři tak jsem mrkala. :oops:

pesalan 06.05.18 19:48

@prokera Závidím :palec: . Ale svoje geny nezměním. Mohla jsem dopadnout i hůř… :think:

prokera 06.05.18 20:39

@lilithc No to jsou opravdové výjimky :-D. Moje máti byla sice taky celý život hubená, ale přechod s ní zacvičil a od té doby je z ní válec :-D. Počítám, že dopadnu stejně :oops:.
@pesalan Tak u mě je tohle asi jediná dobrá věc, kterou jsem zdědila :-). Máme v rodině 3 dědičné vady a kdo myslíš, že je všechny má 8-)…? Přitom brácha, sestřenice, bratranci - dohromady mimo mě 9 lidí a všichni zdrávi :palec: , zato u mě se to sešlo pěkně :pudl:. Holt všechno má své „ale“ :-).

Misha17 05.06.18 16:14

@MagnolieS aj u nas to maju take lacne… a potom sa tam najdu taki s prepacenim chuji co sa cuduju ze akoto ze ludia nevedia vyzit z 300 eur… a pritom normalne ceny nevidel ani z rychlika

prokera 05.06.18 16:35

@MagnolieS Nakopat je do p§dele by bylo málo :poblion: !

Stránka:  « Předchozí 1 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 751 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama