Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Reklama

lilithc 05.06.18 16:38

@MagnolieS Jsou odtržení od života a nás mají na háku.

lilithc 12.06.18 17:16

Já jsem tak vytočená z České pošty,že pro to nemám slov.Dnes mi měla přijít zásilka do ruky do 19 hodin.Pořád jsem se dívala na sledování a nabyla dojmu,že ji ještě ani nemají zpracovanou.Za­volala jsem na call centrum,kde mi pracovnice moje podezření potvrdila a dala mi 3 tel. čísla na poštu,odkud se zásilky rozváží.Tam to samozřejmě nikdo nebere a já si vzpomněla na stejnou historii.Zásilka do ruky,celý den doma na zadku a druhý den ve schránce oznámení o nedoručení z důvodu nepřitomnosti.
Byla možnost nechat doručit PPL ale nechtělo se mi nahánět s řidičem a teď zase tohle. A nikde tady v tom podniku není zastání.
Kdyby neexistovaly Zásilkovny a člověk byl odkázán jen na ten zk......ý podnik jménem Česká pošta,tak nemám ani polovinu vůní.Ano jsou ještě PPL a jiní přepravci ale s těmi se zase nahánět, i když ti to aspoň dodají a ne jako ti,pro které nemám slušného slova.Venku hezky a já volno trávím doma zbytečným čekáním.Nejraději bych si šla k té schránce stoupnout a čekat až tam některý z těch špatně placených chudáků přijde hodit canc o tom,že jsem nebyla doma.
Vůbec se nedivím,když má někdo více takových zážitků a k dispozici střelnou zbraň,že se jednoho dne naštve a použije ji.

lilithc 12.06.18 17:18

A ještě ke všemu poučení.V příspěvku jsem použila slovo začínající na k a pr a byla jsem poučena,že vulgarity ne. :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl:

MagnolieS 12.06.18 17:43

@lilithc Tak pošta je za$ranej bolševickej monopol to víme a bohužel s tím nic neuděláme :poblion:
Ale zanadávat i sprostě zde zrovna můžeme, proto tu to vlákno je, kdo tě poučil? :roll: :pudl:

lilithc 12.06.18 18:04

@MagnolieS vyběhla hláška,že používání vulgarit je zakázáno. :roll: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl:

MagnolieS 12.06.18 18:47

@lilithc aha, njn to na některý slova vybíhá :pudl:

lilithc 13.06.18 15:50

Já jsem té pošty ještě plná.Včera samozřejmě nic,ani nezareagovali na moje maily.Dnes mail,že mám čekat v době 8-14.Tak jsem čekala.Pošťák dorazil ve 13 hodin a protože jsme se mezitím dověděla,že to ti chudáci vozí v tašce pěšky a musí se denně naněkolikráte otočit v depu a bydlím ve 4.patře bez výtahu,tak jsem letěla dolů ale on už mezitím byl ve trojce.Celý uřícený.Až jsem došla do bytu,tak mě napadlo,že jsem mu měla říct ať počká a donést mu nějaký obolus.Ty platy jsou v tom hrozném podniku pro zaměstnance,kteří všechno oddřou nízké.
Proto se i vyhýbám, pokud to jde, něco soukromě prodávat a nakupovat,protože se nechci účastnit otrockého systému.Věřím,že to,že jsem včera krásný den strávila čekáním doma nebylo chybou běžného pracovníka ale špatně nastaveného systému.
Píšu to tady teď slušně,ale věřte mi,že v hlavě mám slova jen velmi neslušná. :pudl: :pudl: :pudl:

lilithc 13.06.18 15:52

V noci jsem kvůli rozčilení ani nemohla spát.Nakonec mě kvůli zkur…é poště trefí šlak. :pudl:

juicypear 13.06.18 16:00

@lilithc

Taky nemám s poštou vůbec dobré zkušenosti. Pokud se mi něco podobného stane, tak nadávám vždycky jak špaček, ale stejně je to k ničemu. Když je to možné, nechávám si vše posílat do zásilkovny, tam je to naprosto v pohodě.

lilithc 13.06.18 16:05

@juicypear Já už taky využívám jen Zásilkovnu,ale zrovna ten E-shop posílal jen PPL a poštou.A poštovné 120,–.Byla možnost změnit doručení do večerních hodin za 25,– a přísahám,že mi nešlo o ty peníze navíc,ale říkala jsem si,že 120,– už je pro ty vydřiruchy dost a že to snad nebude doručeno až na konci doručovací doby.A kdyby bylo tak ani nemuknu.Ale oni věděli,že to ten den nedoručí a nedali vědět.Ku…y!!! :pudl:

lilithc 13.06.18 16:14

Kdybych tu poštu aspoň měla blízko,tak si to nechám doručit na poštu a zajdu tam.Ale je hodně daleko a velká,takže je to tam na dlouhé čekání.Přitom pár kroků od domu je další pošta kde se nikdy nečeká.Fakt na hlavu.

lilithc 13.06.18 16:17

Nesmím se rozčilovat.Jak se mnou začnou zmítat negativní emoce,tak se doma vždy něco pos..e.Včera začal kotel vydávat divné zvuky, i když jsem zrovna vodu nepouštěla.
Teď jak to tady píšu a znovu ve mně stoupá negace,tak se asi spojila s nějakou další a havárka aut před domem.

juicypear 13.06.18 16:22

@lilithc

Tak si pusť nějaký pěkný film, dej si k tomu skleničku vína a otevři nějakou bonboniéru, či tak nějak podobně a hned bude líp. :wine: :choco:

Edit: Jó, a zapomněla jsem, navoň se k tomu svou nejoblíbenější vů­ní.

lilithc 13.06.18 16:42

@juicypear Rozmýšlím se jestli se tady tak odkopat. :-) Ale včera jsem začala kozlíkovými kapkami,nezabra­ly,pak půlku Lex.-nezabral,tak další půlku-nezabral a pak už došlo i na rum. :cry: To vše v oparu několika vůní z vůní z vialek. :-) Myslela jsem,že mě testování rozebere.
Akorát na tu čokoládu nedošlo. :-) Ale to by bylo na můj včerejší stav slabé kafe. :-)

Renusatko 13.06.18 17:17
@lilithc píše:
Kdybych tu poštu aspoň měla blízko,tak si to nechám doručit na poštu a zajdu tam.Ale je hodně daleko a velká,takže je to tam na dlouhé čekání.Přitom pár kroků od domu je další pošta kde se nikdy nečeká.Fakt na hlavu.

to mám přesně stejně. Kousek od domu pošta, ale všechny balíky na balíkové u Hornbachu, kam nic nejde. Nebo bych musela objíždět hodinu město. Taky s poštou pořád bojuje, ale je to marný.

Stránka:  « Předchozí 1 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama