Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

chimaera 25.3.19 17:48

@Hanka H Tak zase proti pravidlům to přímo není:) :hug: Ale je to hovadina, to zas jo. Já osobně z podobných věcí, pokud je nechce někdo v blízkém okolí, udělám cirka jednou za půl roku balíček a odnesu ho do místního Klokánku větším holkám na hraní - oblečení mají dost, ale na podobné srandičky jim z kapesného moc nezbývá.
Zkusila jsem to napsat na vinted, ale nevím, nakolik nás to ochrání před podobným zaplevelováním tady na arome :think:

Eunika 25.3.19 17:48

@chimaera @Hanka H

Však počkejte, možná ožije i toto vlákno. :lol:

https://www.arome.cz/…ebneho-9424/

Misha17 25.3.19 17:52

No a pockajte ked nam sem pridu tie co tam kseftovali s fejkami… :pudl:

chimaera 25.3.19 17:53

@Eunika A tak vlákno by mi nevadilo, ono tak nějak průběžně funguje… Kdybych ale musela kvůli přemíře podobných ptákovin pokaždé, když lezu do inzerce, ještě třeba minimálně jednou kliknout na nějaký filtr, to by Mou lenost asi otravovalo moc :lol:

chimaera 25.3.19 17:54

@Misha17 Fuj! Nestraš. Apage… (blicí smajlík byl málo sluníčkový?)

MagnolieS 25.3.19 17:57

@Eunika Hmm, taky to vidím reálně :poblion: :pudl:

phulosoraptorka 25.3.19 17:58
@chimaera píše:
@Eunika No nazdar:DD Já myslím, že je to docela reálné :think:
Osobně nechápu, proč by někdo měl kupovat použitý šampon za stovku (s minimálním poštovným), když může mít nový za necelých sedmdesát v drogerce (možná v akci, zas tak se v tom neorientuji).

Já to jako chronický nespotřebovávač kosmetiky vidím jinak…primárně mi jde o to, že načatý šampon, vůni, make-up nebo stíny mám na rozdíl od nového produktu šanci dorazit.

Eunika 25.3.19 17:59

@chimaera Teď mi došlo, že to nebude tak horké. Na použité podprdy a spoďáry se tam zákaz nevztahuje. :lol:

chimaera 25.3.19 18:05

@phulosoraptorka Teď to, prosím, ale opravdu a vážně :rose: , neber nějak pejorativně, jen mě to zajímá, protože je to zase jiný pohled na svět - opravdu pro Tebe není problém zaplatit navíc třetinu, protože chybí dejme tomu pět procent obsahu?

EvulinkaH 25.3.19 18:53
@chimaera píše:
@Eunika No nazdar:DD Já myslím, že je to docela reálné :think:
Osobně nechápu, proč by někdo měl kupovat použitý šampon za stovku (s minimálním poštovným), když může mít nový za necelých sedmdesát v drogerce (možná v akci, zas tak se v tom neorientuji).

Přesně to stejné jsem si pomyslela i já :think: Ale asi tomu nerozumíme ;-)

Misha17 25.3.19 19:52

Osobne predaj použitej kozmetiky chápem len u drahsich značiek. Predsa len kúpim chanel make up a nesedi tak čo s ním.
Ale nejaké samponiky a sprchace za 2 eura keď nesedia drbnem rovno do kosa.

phulosoraptorka 25.3.19 20:51

Já i levné kosmetické věci vnímám jako něco, co vyplýtvalo přírodní zdroje a lidskou práci a prostě si nemyslím, že by měly končit v koši (až na použité věci na rty).
Ale ty šampony tady v inzerci nevidím ráda…taky sem chodím kvůli vůním.

phulosoraptorka 26.3.19 14:42
melany 31.3.19 20:09

Doprdele, celé odpoledne se pokouším dát inzerát a pořád mi to píše „neplatná cena“ podotýkám, že inzerát nedávám poprvé…

Eunika 2.4.19 10:57

!!!EUROPARFÉMY!!!

Jsem opravdu nasraná. Po dlouhé době jsem objednala v našem e-shopu dárek pro kamarádku (zamilovala se do Amouage Blosson Love), dorazil mi balíček, no už to byl poděs, když jsem ho rozbalila, tak měl neúplné dno 8-O , myslím tím, že část dna byla pouze izolepa 8-O a vykoukla na mě pofiderní, ošoupaná krabička, kterou jsem už s nechutí pro jistotu rozdělala, v ní odpovídající flakón, ale v tom flakónu VODA, nijak nevonící tekutina!!!
No, to jsem si zase dala! :poblion:
Jdu to řešit a v našich slavných e-shopech už nikdy nic! :poblion:

Stránka:  « Předchozí 1 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 Další »
Váš příspěvek