Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Hanka H 02.04.19 12:24

@Eunika Tak kdybys to napsala včera, myslela bych, že je to apríl! :lol: Neuvěřitelné! :pudl: :cert: !
Zajímala by mě jejich odpověď - třeba Vážená paní, omlouváme se, omylem jsme vám poslali pravou kohoutkovou, ale zdravotně nezávadnou … ;-)

Příspěvek upraven 02.04.19 v 13:00

lilithc 02.04.19 12:31

@Eunika To mi připomnělo kamarádčin zážitek z Malorky,který se udál po r.1989.Na dovolené tam s manželem „výhodně“ na ulici nakoupili Diora pro celou rozvětvenou rodinu.Na hotelu svůj kousek rozbalila a ve flakonu voda.Postupně rozbalili všechny a ani v jednom nebyla vůně,byť napodobenina. :-) Krabičky i flakony bez jediné chybičky.

Eunika 02.04.19 14:04

@Hanka H :lol:

@lilithc No, jenže já nenakupovala na ulici, ale vím, jak jsi to myslela. :-) Při představě, že v tom e-shopu nakupuje tolika lidí a já si od nich něco pořídím, se mi udělalo až mdlo.

Jinak, paní byla na můj vkus dosti vlažná a klidným hlasem mi řekla, že pokud reklamační oddělení uzná, že se jedná o závadný kus, tak mi vrátí peníze. 8-O Tak já jsem ji s méně klidným hlasem řekla, jak budu postupovat, pokud reklamační k takovému závěru nedojde.
Ještě mi nedalo a zeptala jsem se, jestli tento „poklad“ zamíří zpět do prodeje, aby potěšil ještě někoho jiného :lol: , na to mi prý není schopna odpovědět. 8-O

Podělím se o pár fotek ;-) , ale nevzorkuji. :lol:

Biely kvet 02.04.19 15:54

@Eunika Neuveriteľné! 8-O

Myška1977 02.04.19 17:25

@Eunika pobavila mě hláška: nevzorkuji. :-D Ale jinak je to mazec. 8-O Taky bych čekala, že by se to mohlo stát spíš u mainstreamu… obzvlášť Chanel apod… ať už fejky nebo tento případ.

MagnolieS 02.04.19 17:58

@Eunika No to je hnus :poblion: a je to o lidech hlavně, jak toto někdo může vyexpedovat? :pudl:

Eunika 02.04.19 18:33

@MagnolieS
Co chceš po zaměstnancích, ti jenom hází do krabic produkty, jim je šumák, co do krabic a jakých krabic narvou. Pracují s tím, co mají.

Jsem na sebe neskutečně naštvaná, protože vyřizovat reklamace a vůbec psát, mě děsně nebaví. Kdybych se já blbka držela plánu, že teď dám jenom kytku a dárek bude kolem Velikonoc …
S odporem jdu smolit ten dopis :poblion: , patří mi to.

MagnolieS 02.04.19 18:41

@Eunika Nepatří! to ne, ale také mi to hlava nebere a byla bych taky na$raná!! to už tutově někdo vracel, já Europarfemy nikdy nevyužila a to je mám u nosu co se výdeje týká, napiš jim to do hodnocení na Heuréku.

Hanka H 02.04.19 19:32

Tak já se dneska musím přidat s velmi negativní zkušeností. Po cca třech týdnech minimálního užívání došly naplněné tiskové kazety - jindy vydržely za srovnatelného provozu tři měsíce. S paragonem a prázdnými kazetami jsem vyrazila do obchodu, po deseti letech si mě už musejí pamatovat, a očekávala jsem vysvětlení. Narazila jsem na majitele, dle řeči a jména odněkud z Balkánu. Arogantní, hnusný pupkáč s krátkýma křivýma nožkama, nepřipustil, že mohlo dojít k chybě, obvinil mě, že lžu a celé tři týdny jsem asi tiskla od rána do večera. Napsala jsem jim negativní recenzi a ještě to musím ventilovat tady .....posílám na ně celé stádo :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :pudl: :cert:

Eunika 02.04.19 20:06

@MagnolieS
No jo, já tam koupila proto, že jejich prodejnu mám kousek a kdyby nááááhodou něco, tak jim to tam dovezu. Omyl, tato prodejna reklamace prý nepřijímá.

@Hanka H
Taky dobrý :-D , já bych zloděje a podvodníky netrestala kriminálem, nebo pokutou. Z fleku bych jim nechala vytetovat třeba jitrnici na čelo :lol: a byl by klid.

chimaera 02.04.19 20:17

@Eunika Řekla bych, že porušují zákon ( https://www.coi.cz/…ci-prijmout/ ), čumáci. Jinak je hrozné, jak může něco takového vůbec projít příjmem? A ta krabice… nechápu.
Jitrnice na čele mě pobavilo, rozhodně jsem pro:D

MagnolieS 02.04.19 21:01

@Eunika No to je politika na :pudl: výdej jo, shrábnout prachy a vratky ne :poblion:

MagnolieS 10.05.19 19:17
:-( :-? :cry: 8-O
pesalan 10.05.19 19:25

@MagnolieS A do háje! :( Co to bylo?

MagnolieS 10.05.19 19:29

@pesalan S.T. Dupont - Pour Femme :cry: mám ji 3 dny

Stránka:  « Předchozí 1 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 Další »
Váš příspěvek