Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Lucinela 20.3.20 21:42

U nás naštěstí lidé fakt dodržují. Dneska jsem se i zasmála. Chlapík vyselven bez roušky, jde k autu, najednou se obrátil a cestou mi říkal : „Já jsem takový debil, zapomněl jsem si roušku“ :lol:.
Co štve mě, protože se v ekonomice trochu orientují, je nákup roušek a redpiratorů z Číny za 80 mil. Nevěřím, že nemáme v zemi firmu, která mohla vyrobit jako státní zakázku bez výběrového řízení za zcela jiný peníz.

Mizyan 20.3.20 22:19

@Lucinela
Presne to same si rikam ja. Nechci z Ciny uz nic. Nase vlada absolutne se/lhala, a zamoruje letadlem prostredi skrz neco, ceho mame jiz nadbytek (rousek). A samo ze za nase penize. Jak ja jsem rad, ze nelitaji tolik letadla, ze Benatky maji ryby a labute a delfiny a cistou vodu. Snad tato ocista bude dostatecne velika na to, aby se rozezrane a nenazrane lidstvo vzpamatovalo.
Plytvani potravinami. Ty by se mely zdrazit, at si jich lide vic vazi a hlavne by mela byt uplne jina ekonomika, a ne aby fotbalista nebo zpevak bral miliony rocne a ten, kdo se stara o nasi obzivu par tisic. Zebricek hodnot je vzhuru nohama. Zdravotnictvi a skolstvi potřebuje reformu, jsou neefektivni. Myslim, ze to zahybe s nami se vsemi. A je to dobre.
TV nesleduji, jen net obcas a youtube.

Jsem si ulevil. Snad nikoho nenastvu. Drzel jsem se jeste, krotil. :)))

Hanka H 20.3.20 22:28

@Mizyan Nenaštval jsi mě, ale s některými soudy nesouhlasím.

david019 21.3.20 06:56
@Phalaen píše:
Jako většina lidí z Lovosic Bureše nesnášim, ale než budeš něco prezentovat, tak si to ověř, ať ze sebe neděláš blbce.
Ano, ve skladovacím areálu v Lovosicích se našly tisíce roušek.
Ale Lovosice jsou plné velkých podniků a taky skladovacích prostor, které si pronajímají nejrůznější firmy, nemající s Burešem vůbec nic společnýho.
Vybrat si zrovna tu co patří jemu, jen proto, že si ti to takhle líbí a na internetu to bude vypadat dobře, je docela směšný.

Ok počkáme si jak to bylo..................... :cert:

Příspěvek upraven 23.03.20 v 00:12

david019 21.3.20 07:01

Zblbli lidi rouškama, které po 20 minutách nefungují skoro vůbec…když zvlhnout.....natož aby si vzali rukavice......ty jsou základ.....Prymula řekl, půl dubna nejvíc nakažených......tzn. v tyto dny se lidi nejvíc nakazí.......slavá, všichni nakupují, všichni šijou roušky.....protože ten zločinec zas lže, že roušky je ochrání.....
Takže díky ultra-p-čím, Burešovi a jeho podporovatelům, tu budou mrtví a nemocní zdravotníci.

Bez respirátorů a rukavic, se toho nezbavíme, ví to v Asii, a ví to i ti, kterým ještě zůstal mozek v mozkovně!

david019 21.3.20 07:05

A Babiš si ušije roušku z české vlajky. To je kašlání na státní symbol, dokonce je na to paragraf…
Vytírá si ústavou, kašle na vlajku…chodí ke kartářce a pro homeopatika na křivdu…a zavřel to 13.3......Bureš totiž věří na magii.........jak Adolf......tak snad bude mít kolik slušnosti, že si udělá díru do hlavy sám…

Prostě Vy udavači, co ho bráníte, až to přejde tak bude velké zúčtování, a nedivím se, že máte naděláno v kalhotách či sukních, protože dost lidi přijde nejen o špinavé kšefty z rozkrádání…

david019 21.3.20 07:18

Profesor Válek: Babiš neříká pravdu, stát nemá žádný plán, koronavir není pod kontrolou a bude se to zhoršovat

https://www.reflex.cz/…orsovat.html

„Potřebujeme pravdivé, i když nepříjemné informace, premiéru Babišovi už nevěřím nic, říká přednosta Kliniky radiologie a nukleární medicíny brněnské fakultní nemocnice a člen sněmovního zdravotního výboru Vlastimil Válek /TOP 09/. Vláda podle něj nemá žádný plán a neví, co od opatření proti šíření koronaviru chce a jak bude posuzovat, jestli jsou úspěšná. Situace se přitom bude zhoršovat a podle Válka zákazy můžou platit do května i déle.“

Mizyan 21.3.20 10:13

To ze je vlada tvorena z diletantu a lharu a zrejme i kriminalnich zivlu, neni novinka.
A to ze lidi fandi Babisovi… bohuzel i moje rodina. Ja neverim nikomu a je mi jasne, ze korona neni krize ale dusledek krize, kterou vytvorili sobecti lide a hlavne ti nejmocnejsi, co tahaji za nitky a myslim, ze z nasi vlady to ani nikdo neni. Kdo vi. Jen doufam, ze budou jedle potraviny, protoze potom by lide videli, co je krize. Ale o tom jsem uz psal. Lidi jsou slepi a neresi nic. Nemaji vlastni zodpovednost. A nechaji se manipulovat televizi. A vyviji nenavistne emoce na politiky, to taky neni reseni. A pritom je maji doma zapnute od rana do vecera.
PS. Nikam neodchazejte a diky za relevantni informace.
Nikdo nezna nazor prof. Pirka, ale vládu, ktera medicine rozumi asi jako ja, Poslouchame vsichni. Takze tolik k urovni populace, ktera je v plenkach.

Hermesfan 21.3.20 10:42

nemám rada konšpirácie. Vírusy tu boli, sú a budú a budú neustále mutovať, z času na čas na takéto nebezpečné formy. Je to skôr o biológii než o nejakej pomste a vytváraní vírusu v lab prostredí.

Medojedka 21.3.20 11:29

Zatím bych se sebevraždou ještě počkala :lol: Zkoušejí se léky, vakcíny, např. https://www.medscape.com/…ticle/927033 nebo https://www.euractiv.com/…be-historic/ Je to hra o čas. Ale to hemžení v inzerci mě fascinuje 8-O Proč zbytečně lézt na poštu?? No, každý svého štěstí (nebo neštěstí?) strůjcem 8-)

Henri 21.3.20 12:50

@Medojedka
Jak pravi klasik: „Je zakazano cokoliv s sebou brat do hrobu.“ (vcetne parfemu, proto asi ty vyprodeje) :lol:

david019 21.3.20 13:05

@Mizyan Přiznám se taky, že část vášnivého zaujetí je dána tím, že i v mé rodině se k nim dal bratr,

Příspěvek upraven 23.03.20 v 00:12

david019 21.3.20 13:07

Ale nemusí kvůli svéju egu, prachům a kreténství rozvrátit celý stát........Takže až prohraje volby, moc variant nemá…a my ty jeho nakradené prachy, budeme potřebovat všichni…daleko víc…než on a ta jeho sekretářka…

david019 21.3.20 13:16

Nikdy bych neřekl, že to ve volbách asi hodím ČSSD, ale Hamáček i Petříček se chovají naprosto profesionálně, klidně a už několikrát dokázali, že jsou možná nudní strejdové, ale mají charakter a když jde do tuhého, jsou to oni kdo mají důvěru..............toho hysterika ať odvolají, i Prymulu musí ten jeho marketing za každou cenu dost sr......át …

ijáček 21.3.20 16:52

Dobrý „fór“ mi volal syn z Prahy. V Riegrových sadech postávali tři mladíci předpisově v rouškách a předávali si jednoho jointa.

Stránka:  « Předchozí 1 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 Další »
Váš příspěvek