Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

@david019 TyvoleDavide, ty taky potřebuješ jít na pivo se vykomunikovat. :D

ijáček 19.2.21 20:26

@frangipani_romana Já jsem tak ráda, že mi bude letos 60 a už brzo umřu. V nebi či pekle mi bude líp. Očekávám pevná pravidla. :)

hromar 19.2.21 20:44
@ijáček píše:
@frangipani_romana Já jsem tak ráda, že mi bude letos 60 a už brzo umřu. V nebi či pekle mi bude líp. Očekávám pevná pravidla. :)

Hlavně si prosím tě vyber to druhý než babiš i kdyby to mělo být peklo, jinak budeš mít pořád peklo, ale pořád žádná pravidla :lol:

david019 19.2.21 20:46

@frangipani_romana ..je to horší…mnohem..já před léty už přestal sám pít…mládí divoké..:-))..a už dva roky nemám sociální sít.....experimentuju…takže občas prudím tady na Arome…ano už jsem hooodně dlouuuho sám…a tak......ted jsem přestal kouřit a to je teprve katastrofa......půl rok…a na těch krabičkách mají napsat, že přestante kouřit ale užívejte prášky proti chtíči…nebo něco v tom smyslu… 8-)

david019 19.2.21 20:49

@frangipani_romana …ale rozhodně: ať už se otevřou ty podniky!!! já na Tinder a tak nejdu! :-D …

david019 19.2.21 20:58

a na tohle teda jsem hodně zvědavej......to bude test na covid, souhlas…uáááááá :lol:
Aplikace na sex: O souhlas se stykem budete moci partnera požádat digitálně
https://www.info.cz/…at-digitalne

david019 19.2.21 21:09

@ijáček …brzo umru… :-D …to je plánování! Jak se říká, chceš-li rozesmát B-ha, sděl mu své plány a očekávání..... :andel:

@ijáček píše:
@frangipani_romana Já jsem tak ráda, že mi bude letos 60 a už brzo umřu. V nebi či pekle mi bude líp. Očekávám pevná pravidla. :)

Až ti bude 80, přijdeš na řadu s očkováním. :palec:

@david019 Já mám ráda veselé kluky. :-D

david019 19.2.21 22:05

@frangipani_romana …no to zatím veselej jsem, ale jestli se tu budu ještě veselit dlouho sám, mohl by humor dojít…tak snad letos aspon to píchnuti ..vakčínou..... :-D

Magnolie1 20.2.21 08:19

@lilithc @ijáček ta hnědá vypadá lépe, zdá se, že bude stárnout do krásy

Kašlu na covid, koupila jsem si loni v Paříži pekelně drahé hedvábné pouzdrovky, konečně jsem do nich shodila, měla jsem je poprvé v práci minulý týden, tisíce pochval…vyprala jsem je, říkala jsem si hedvábí, co se může stát..........no stalo se, srazilly se komplet tak o 20%. :( Mně se chce plakat. :cry:

Magnolie1 20.2.21 08:40

@frangipani_romana moje máma mi vždy klade na srdce, že hedvábí jenom ručně a v ledové vodě stejně jako 100% vlnu. Jak neuděláš, speciálně hedvábí se VŽDY srazí. Škoda veliká, přírodních materiálů je dneska tak málo a jsou drahé. Ale zase víš pro příště.

ijáček 20.2.21 08:43
@Magnolie1 píše:
@lilithc @ijáček ta hnědá vypadá lépe, zdá se, že bude stárnout do krásy

A pořád ta kůže pracuje, ta malinká kabelka je čím dál tím větší. Akorát ji musím schovat před mým synem, militantním veganem. :)

pesalan 20.2.21 08:45

@frangipani_romana Hedvábí je prevít. Škoda :(. Jedině se ještě smrsknout o těch 20% jako šaty 8-)

Stránka:  « Předchozí 1 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 810 Další »
Váš příspěvek