Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Prala jsem to na program hedvábí v Šatónku, normálně v tom hedvábné šaty peru beze škody. U toho hrozí spíš že se poškodí struktura látky u těch voálů a tvilů, než že se srazí, to se mi ještě nikdy nestalo. A toto je taková velmi silná tkaná látka, grosgrain, tam jsem teda žádnou hrozbu neodhalila. :(
Já nosím jen přírodní materiály, takže jsem si myslela, že jsem profík a už si sama umím rozhodnout, co musí do čistírny - na těch drahých hadrách je totiž VŽDYCKY čistírna.
Smrsknout se o 20% nepomůže, má to podšívku, která se nesrazila, takže leze všemi otvory ven. No ještě uvidím, co to udělá, až to uschne a zkusím to napařit, ale moc šancí tomu nedávám. :(

Henri 20.2.21 11:50
@hromar píše:
Hlavně si prosím tě vyber to druhý než babiš i kdyby to mělo být peklo, jinak budeš mít pořád peklo, ale pořád žádná pravidla :lol:

Moc vtipný, nahlas jsem se zasmála. :palec: Teď si zkouším představit obě ty varianty, no nic moc. :lol:

otakara 20.2.21 12:07

@frangipani_romana vyslovujem ozaj úprimnú sústrasť, hodvábne mám len šatky a šáliky a ak ich chcem zbaviť vône, už len to chce opatrnosť, plácham len vo vode. A to nie je poučovanie, len konštatujem, už som sa „zbavila“ takto vlnených svetríkov, mohér som „zaštepila“ o kašmíre ani nehovorím. Už som to kdesi spomenula, kašmír skoro neperiem, len vetrám

No já právě umím i kašmír vyprat v pračce, takže nechápu toto fiasko dnes. Teď jsem se na ně byla podívat, ono nejen, že se srazily, ale i ten vzorek je takový jako pochlupacený - jsou tam vytkané takové jako kapičky, bylo to lesklé v matném podkladu a teď jsou takové rozplizlé. Já su tak nasr…á, že snad poruším suchý únor. :( Jdu ven a hestli večer nebudou stejné, jak před tím, tak .....tak nic asi.

lilithc 20.2.21 14:33

@otakara Teď jsem se zasmála při vzpomínce jak dcera opatrně v ruce vyprala vlněný svetr a schnout jej dala na podlahu na ručníky.A pak jsme jen chodily kontrolovat jak schne a vůčihledě se zmenšuje.Nakonec z toho byl svetřik tak na 5 leté dítě.Nasmály jsme se u toho hodně.Mohly jsme si to dovolit.Koupený byl v jednom z prvních sekáčů co u nás byly,byl zcela nový,sice ještě s visačkou a na sekáč nestál málo.Ale za tu legraci to stálo. :-)

hromar 20.2.21 19:48
@frangipani_romana píše:
Kašlu na covid, koupila jsem si loni v Paříži pekelně drahé hedvábné pouzdrovky, konečně jsem do nich shodila, měla jsem je poprvé v práci minulý týden, tisíce pochval…vyprala jsem je, říkala jsem si hedvábí, co se může stát..........no stalo se, srazilly se komplet tak o 20%. :( Mně se chce plakat. :cry:

To je perfektní! Já to tak obvykle dělám, když si chci koupit něco hezkého. Vlezu do kabinky, svlíknu se do půltěla, prohlídnu si špeky v těch bílých zářivkách a narvu na sebe něco výrazně menšího s myšlenkou: do tohohle zhubneš hajzle! Vloni jsem to trochu přehnal( v dobrému slova smyslu) a na zimu jsem neměl co na sebe a protože jsem sundal dost izolace, byla mi navíc i větší zima. Takže v tom týdnu co rozvolnili jsem naběhl a koupil si 2× kalhoty a 2× svetr. Zbytek zvládnu onlajn.
Tím jsem chtěl říci, že máš před sebou krásnou výzvu - shodit 20% :lol: :lol:

@hromar No teď musím jen přijít na to, jak shodit 36 cm z výšky. :D

hromar 20.2.21 19:59
@frangipani_romana píše:
@hromar No teď musím jen přijít na to, jak shodit 36 cm z výšky. :D

Tak pouzdrovky - 36cm = mini. To pude :lol:

Mizyan 20.2.21 22:41

@hromar
Kabinky jsou moje nucni mura, lepsi je otevrit oci az kdyz je clovek oblecenej. :)))
Ja nemohl sehnat pul roku boty a objednal jsem ted z vivobarefoot a sedi mi skvele, jsou pohodlne atd. A je to mene frustrujici, nemam rad, kdyz me nekdo sleduje z prodavacek a porad se na neco ptaji. :-D :andel: :andel:

Hanka H 20.2.21 22:48

@hromar @Mizyan A já jsem myslela, že strach z pohledu do zrcadla ve zkoušecí kabince se týká pouze nás, děvčat :-D ! Občas mě v době, kdy se tedy ještě oblečení takto zkoušelo a kupovalo, v kabince přepadlo nutkání, abych vše zkoušené odhodila a rychle, nejlépe kanály, prchla domů. Tam našla velký pytel, prostřihla mu otvory ve výši očí a takto vycházela :lol: .

GreyHound 21.2.21 08:56

Stojím na přechodu pro chodce a čekám na zelenou. Vedle mě se objeví mladá maminka. Jednou rukou tlačí kočárek a v druhé ruce telefon, do kterého čumí a v klidu přechází na červenou. Koukám jako blázen. 8-O Co dodat. Prostě kráva.

otakara 21.2.21 12:29
@GreyHound píše:
Stojím na přechodu pro chodce a čekám na zelenou. Vedle mě se objeví mladá maminka. Jednou rukou tlačí kočárek a v druhé ruce telefon, do kterého čumí a v klidu přechází na červenou. Koukám jako blázen. 8-O Co dodat. Prostě kráva.

u nás na Slovensku sa obvykle povie:" No, boha"!  :-(

Henri 21.2.21 12:55

@GreyHound
JJ a často taky maminky strčí do vozovky nejdřív ten kočárek a pak se teprve začnou rozhlížet. 8-O

GreyHound 21.2.21 13:41

@Henri : Bohužel. Je to nepochopitelné.

otakara 21.2.21 14:22
@Henri píše:
@GreyHound
JJ a často taky maminky strčí do vozovky nejdřív ten kočárek a pak se teprve začnou rozhlížet. 8-O

pozorujem to často, mám pocit, že rozum a zdravý úsudok je - mimo

Stránka:  « Předchozí 1 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 810 Další »
Váš příspěvek