Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

david019 21.2.21 14:59

ano lidé ztratili rozum…takže zde díl slavného Johna Olivera, kde popisuje, proč je covid taková genrálka. Ničením přírody si připravujeme další horší pandemie…

https://videacesky.cz/…sti-pandemie

„Vrací se s osmou řadou svého pořadu a její první díl otevírá, jak se možná dalo čekat, tématem pandemie, která nás stále neopouští. Oliver se ale tentokrát nezaměřuje na aktuální koronavirus, ale na ty další viry, co nás potenciálně můžou nakazit v budoucnu a způsobit možná ještě větší chaos, než jaký známe dnes. Jak pandemie vznikají a jak se proti nim dá bojovat?“

Mizyan 22.2.21 23:13

Zkousel nekdo respirator ffp2? Ja to prilozil k nosu a pekny humus, umelohmotny smrad, kdo vi, cim je to napustene. Ne oblicej to nedam ani omylem!!!
At jdou do prdele cela dementni vlada!
Snad bude nanorouska snesitelna:(((

Vera 23.2.21 00:02

@Mizyan ano, pravda pravdoucí, řeším to hodně voňavým mýdlem, ještě zkusím levanduli nebo vatu s vůní :think:

lilithc 23.2.21 01:50

@Vera jenže je to řešení,,že se smrad přerazí třeba i přírodní vůní?Pořád v tom náhubku chemie je.Já bych si těsně k nosu nechtěla dávat a dýchat ani svoji nejmilovanější voňavku.

Zkuste ty měděné a černé z Respilonu. Ty nejsou cítit, černý dokonce pohlcuje pachy, co vydechujeme. A měděný vydrží týden bez údržby.

Magnolie1 23.2.21 07:39

@frangipani_romana já bych potřebovala nějaké prací, které jsou zároveň povoleny. Roušku (respirátor) mám na sobě denně a poměrně dlouho. Jinak to vypadá, že budu už jen vydělávat na nájem, roušky a jídlo.

@Magnolie1 píše:
@frangipani_romana já bych potřebovala nějaké prací, které jsou zároveň povoleny. Roušku (respirátor) mám na sobě denně a poměrně dlouho. Jinak to vypadá, že budu už jen vydělávat na nájem, roušky a jídlo.

No, to je naprd. :( Zkus se kouknout na ten měděný VK Respipro, stojí 150, ale je na týden.

Mizyan 23.2.21 09:49

Poskytl jsem zdejsi aromacce kod na ingred, nenapsala ani dekuji. :lol: :andel: zpravu precetla.
Taky budu shanet neco jineho nez ffp2, to je poradny humus, kdo vi, z ceho to je vyrobene. Nastesti se da nakupovat online, a verim, ze vlada brzy padne a bude zase dobre.

Magnolie1 23.2.21 10:00

@frangipani_romana díky, kouknu. Asi se do práce budu muset přestat „mejkapovat“. Nikdy jsem netušila, že mě k tomu donutí ministr zdravotnictví :lol: :lol: :lol:

Lucinela 23.2.21 10:19

@Magnolie1
Naprosto přesné. I s jídlem, respirátory (mám tři, slovy tři). No prostě, n***at :cert:

Hanka H 23.2.21 10:56

Respirátorů FFP2 jsem vyzkoušela už mnoho - koupené v lékárně, přes e-shop, z ciziny… a došla jsem k překvapivému závěru

• některé smrdí, jiné nikoliv
  • některé sedí lépe, některé jsou téměř nesnesitelné
  • u některých praskají gumičky už při prvním nasazení, některé by se daly nosit týdny (ale nedělám to)

Bohužel jsem nebyla tak důsledná, abych si poznamenala původ aktuálního náhubku, tudíž neporadím, odkud kupovat - ale budu na tom pracovat! Snad jedině - důsledně kupovat pouze české výrobky, nezaměňovat FFP2 za KN95 (asijská norma, asijské obličeje - měla jsem a ty byly z kategorie nenositelných - odřezávaly mi nos u kořene).

Magnolie1 23.2.21 11:10

@Hanka H jako já se asi zblázním, protože to mám na obličeji denně (kromě víkendu) a opravdu poměrně valnou část dne. Takže potřebuju něco, v čem vydržím (jsem alergik s celoroční rýmou a navíc teď ještě mám trochu rýmu pocovidovou) a co mě finančně nezruinuje. Jsem ochotná se na dobu nezbytně nutnou vzdát make-upu, i když velmi nerada.

Hanka H 23.2.21 11:22

@Magnolie1 Péťo, věřím! Jsem astmatik a alergik a blbě se mi dýchá i s rouškou. Pokud v respiratoru sedím, jakž takž ho snesu, ale pohybovat se v něm je utrpení!
A makeupu se také pomalu vzdávám!????

Hermesfan 23.2.21 11:29

@Hanka H

žiaden makeup, žiaden rúž. V tejto dobe sa vybláznim na očiach.

Lucinela 23.2.21 14:14

@Hermesfan
Ty mám po zákroku :cry:

Stránka:  « Předchozí 1 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 810 Další »
Váš příspěvek