Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Nelly 918 3.8.21 15:16

@Magnolie1 souhlas se vším.

Hanka H 3.8.21 17:58

@Rosa N. Dala jsem si točenou vanilkovou a jsem celkem spokojená. U mě totiž jen tak ňáká zmrzlina neobstojí, a dobrou vanilkovou abys v našich krajích pohledala. Vadí mi takové ty našlehané pudinkové, raději mám tužší, vodovou. Ale obecně upřednostňuji dobré kopečkové. :strawberry: :lemon: :sweet: :choco: :-D

JosefKamil 3.8.21 18:32

@frangipani_romana @Hanka H
:lol: „Třetina obyvatel téhle země je slabá duchem, každý sedmý občan je deb.lní nebo dementní nebo alkoholik a zhruba polovina obyvatel v této zemi má podprůměrný intelekt.“ Výrok, který bývá občas připisován Miloši Zemanovi, (v roce 1992 se na něj odkazoval), původně pronesl v září 1991 Cyril Höschl.

@JosefKamil píše:
@frangipani_romana @Hanka H :lol: „Třetina obyvatel téhle země je slabá duchem, každý sedmý občan je deb.lní nebo dementní nebo alkoholik a zhruba polovina obyvatel v této zemi má podprůměrný intelekt.“ Výrok, který bývá občas připisován Miloši Zemanovi, (v roce 1992 se na něj odkazoval), původně pronesl v září 1991 Cyril Höschl.

No dyť jo. :) . Gaussova křivka rozložení IQ v populaci je neoblomná… Zajímavé na tom je, že se lidi nebrání, když jim stát bere svobodnou vůli v regulacích a dotacích a přerozdělování. Třeba různé sociální úplatky, dotovaná doprava, státní služby… No nic, řekla jsem že končím.

lilithc 3.8.21 18:54

Pro tohle nemám slov-ani sprostých. :-( Medik,který bude jednou léčit lidi.Prý psychicky zdravý.Hnusnej sadista.
https://www.novinky.cz/…rti-40367995#…

Toto jste četli? Tohle je průšvih, sem by měl směřovat hněv lidu, čert vem očkování, to už nějak dopadne, ale toto:
Mynář vyhlasil embargo na informace 5 médiím včetně veřejnoprávní (!!!!!) Tv.
https://www.mediaguru.cz/…-a-deniku-n/
Prý „boj proti dezinformacím“. Absolutní porušení ústavy, Deník N se bude soudit, ostatní média to asi ignorují.

A takto si loutku vodí loutkář: https://denikn.cz/…t-na-mynare/

ijáček 22.8.21 13:26

Že České dráhy brutálně zdražily, chápu a žíly mi to netrhá, teda v letáku ČD se píše „mírně“ - budiž. Ale se zdražením naivně očekávám zlepšení kvality.
Asi tak:
Praha - Hodonín: 12:15 - 19:45. Normálně asi 4 hodiny.
Pár podrobností:

1. Praha Eden - Praha: Omluvte výluku, náhradní doprava není zajištěna.
  2. Koupit si v sobotu v Praze jízdenku na MHD - téměř nemožné. (Zlatí Vietnamci).
  3. Kařez - Mýto: Omluvte výluku rychlíku Berounka, náhradní doprava není zajištěna (během dovolené) - neva, počkám si na courák.

Cestovat s dvěma velkými zavazadly a dvěma vystresovanými bulíky je , no, jak to říct - jsme na sebe pyšní a stateční. :slight_smile:

Příspěvek upraven 22.08.21 v 16:00

Magnolie1 22.8.21 14:26

@ijáček nedávno jsem s mámou jela na výlet rychlíkem z Prahy do Třeboně. Cesta tam ok, ale zpátky děs a běs.

Nelly 918 22.8.21 16:24

@ijáček Tak to je síla. Vlakem jsem nejela tak 15let a koukám, že je to stále stejné a za mnohem vyšší ceny. Tak zas dalších cca 15let pro mě české dráhy nemusí existovat.

ijáček 22.8.21 16:41

@Nelly 918 Musím pochválit ty naše dvě holky bulky, že to zvládly. Ale ještě dnes o nich nevím. Jsou zalezlé pod postelí a chrápou. :)

ijáček 22.8.21 16:42

@Magnolie1 Co bylo?

Magnolie1 22.8.21 17:25

@ijáček rychlik jel hůř než osobák, samozřejmě jsme do Prahy dorazil se zpožděním, jel krokem a často někde dost dlouho stál, jinak špína a wc tragické, akorát průvodčí mladý kluk, ten byl super

ijáček 22.8.21 17:34

@Magnolie1 Tak na WC v EC jsem zmaturovala. :)

Nelly 918 22.8.21 18:06

@ijáček to teda, ani se jim nedivím, že je to zmohlo.

@ijáček No ono od té doby, co se dá přímo v tramvaji platit jízdenka kartou anebo koupit v aplikaci už se nikomu nevyplatí jízdenky prodávat.

Stránka:  « Předchozí 1 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 Další »
Váš příspěvek