Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

ijáček 23.8.21 13:50

@frangipani_romana Děkuji za informaci. To my, vidláci či lonťáci, nevíme. :) Tak příště.

@ijáček píše:
@frangipani_romana Děkuji za informaci. To my, vidláci či lonťáci, nevíme. :) Tak příště.

Já to taky neumím koupit, u nás přes dědinu projíždí akorát dálkový autobus do Lovosic, tady se děcka rodí s rukama v poloze „za 10 minut 2“, my jsme vesnice abstinentů, protože se bez auta ani nenajíme. Ale nedávno jsem se v Karlíně dožadovala u řidiče tramvaje vstupenky, tak mi to vysvětlil. :D

ijáček 24.8.21 01:50

@frangipani_romana A v Praze se rodí děti s rukama v poloze „půl šesté“ ? No, ale to je fuk, jsem ráda, že se mi děti narodily s rukama i nohama. :)

Henri 24.8.21 09:49

@frangipani_romana @ijáček
Tramvaje ok, ale taky ne všechny a autobusy a metro už vůbec, tam pořád jen papírové jízdenky. Naštěstí už mám roční lítačku, ale to shánění jízdenek mi taky lezlo na nervy. Fakt jedině vietnamské večerky (některé) a nebo u řidiče s nějakou přirážkou…

@Henri píše:
@frangipani_romana @ijáček
Tramvaje ok, ale taky ne všechny a autobusy a metro už vůbec, tam pořád jen papírové jízdenky. Naštěstí už mám roční lítačku, ale to shánění jízdenek mi taky lezlo na nervy. Fakt jedině vietnamské večerky (některé) a nebo u řidiče s nějakou přirážkou…

Ale v metru jsou všude automaty ne?

Henri 24.8.21 13:56

@frangipani_romana
Jsem myslela tu možnost placení kartou, bez kupování papírové jízdenky…:grinning:

V autobuse se dá poslat SMS jízdenka, nebo použít appka. Tedy to se dá snad všude, v každém prostředku, ne? Já teda fakt MHD moc nejezdím, letos jsem asi ještě nejela ani jednou, ale vůbec mne nenapadá, kdy naposledy jsem použila papírový lístek.
Ale je pravda, že Bratislavě jsem od vlaku do hotelu jezdila radši Uberem, abych to nemusela řešit - ale tam tedy stála jízdenka 1 euro a taxík 2,30€… :palec:

Hanka H 24.8.21 18:29

Asi budu naiva naivní, ale pamatuji si, že jsem si kupovávala papírové jízdenky v Praze v trafikách - třeba na Zličíně v obchoďáku, na nádraží tamtéž …
SMS jízdenka je dost zrádná - pokud nastupuješ do vozidla, a ještě ji nemáš načtenou, je to malér - takto kdysi cestoval syn za 800,– Kč.

Magnolie1 3.9.21 09:58

z ničeho nic mi přestala chodit upozornění…nechodí mi ani v práci na počítači, ani doma, ani v mobilu. Vše jsem zkontrolovala, všechno v nastavení je jak má být. Ach jo.

juicypear 3.9.21 10:10

@Magnolie1

U mě je to úplně stejné, už někdy od včera večer.

Hanka H 3.9.21 10:18

@Magnolie1 @juicypear Mně to takto vyvádí už několik let; proběhlo mnoho kol komunikace s adminy, a bohužel :pudl: :-( ! Na některá vlákna mi upozornění nechodí vůbec nikdy, na jiná někdy, občas a dle chuti (koho to nevím :-D ).

Magnolie1 3.9.21 10:35

@juicypear mám to cca asi od 1.9. @Hanka H no vypadá to, že asi si na to budu muset zvyknout, ale teda vytáčí mě to :lol:

mmaat 3.9.21 13:23

Ad jízdenky v MHD - v Brně je snad už všude možnost platby kartou přímo v daném vozidle, což mi připadá velmi vstřícné vůči přespolním i cizincům - instrukce jsou přímo na automatu i v angličtině.

Magnolie1 3.9.21 16:50

@mmaat potvrzuji, že i já s Hankou jsme to daly :lol:

lilithc 3.9.21 20:32

Upozornění od 1.9. taky nechodí.
Co mě ale úplně rozhodilo je prací gel Coccolino na černé prádlo.Včera jsem s velkou námahou sundala velmi těžké závěsy a vyprala v gelu,který mám poprvé.Při koupi všeho si musím dávat pozor na perfemaci a tento gel se jevil neutrálně,jemně.Po vyprání prvního závěsu se mi vůně zdála jaksi jiná,intenzívní.Přesto jsem jej venku pověsila na šňůru s tím,že to vítr vyfouká.Totéž se opakovalo s druhým závěsem ale už jsem gelem šetřila.
Večer jsem ty metrákové závěsy pověsila,málem mi u toho ruce upadly/vysoké stropy/.Večer probíhal v pohodě.V noci před spaním jsem zapnula kotel a najednou dušnost a panika.Závěsy se ohřály od topení. 8-O neměla jsem už sílu ve 2 v noci je sundávat,takže jsem spolkla půlku 4 roky prošlého Analerginu a noc byla příšerná.
Dnes odpoledne jsem je sundala a znovu po jednom prala.Ten první v Jelenu s půl litrem octa,po vyprání bylo stejně Coccolino cítit,opět jsem doufala,že se venku vyvětrá a druhý jsem už vyprala v prášku Ariel a to už cítit nebylo.Takže znovu ven pro ten první a potřetí šel do pračky s Arielem.Teď jsme pro ně venku byla a ten,na kterém jsem tím gelem nešetřila je pořád cítit,takže zítra jej budu prát znovu.
A teď co to Coccolino je vlastně zač,protože si dávám pozor abych někoupila něco už namíchaného s aviváží,protože ji nepožívám.Nenapadlo by mě,že Care serum je aviváž.Na etiketě je tento text " jedinečné Care serum pronikne hluboko do vláken......." :klaun: Fakt nelhali,jsem tak vyčerpaná,že na nadávání nezbývá energie. :cry:

Stránka:  « Předchozí 1 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 Další »
Váš příspěvek