Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

Hanka H 3.9.21 21:06

@lilithc Příšerná historka! Coccolino používám aviváž, příjemně mi voní ,ale po tom, cos tu napsala, asi sáhnu po něčem jiném :think: .

lilithc 3.9.21 21:38

@Hanka H Já aviváže nepoužívám ale pokud ty ano,tak naopak si myslím,že tento gel se sérem,které zřejmě nahrazuje aviváž, by ti mohl vyhovovat,protože voní,voní a stále voní. :lol: Kdyby se apoň jednalo jen o nějaké malé prádlo.Kupovala jsem to původně na černá trička ale tahat se s těmi závěsy. 8-) Ku…v sedm. Jo a pere teda hodně dobře,myslím až moc. :klaun: Barva se teda ani nehla ale pračka s prominutím zasraná, jak to vzalo snad i letitou špínu,které dřívější prostředky nevypraly.Takže kromě tahání s těmi závěsy ještě čistit pračku. :-(

Jitka77 3.9.21 21:59

@lilithc Parfemace pracích prostředků je čiré zlo… Jednou jsem hodila do pračky nějakou kapsli „vše v jednom“, která byla přibalená jako dárek - a nejdřív jsem stěhovala sušák z ložnice, později kapitulovala a přeprala všechno znovu v čisté vodě. Smrdělo to pořád. Takže soucítím.

MagnolieS 3.9.21 22:01

@lilithc Jéé, to si se pěkně nadřela, já zas miluju dlouho vůni ve vypraných záclonách i závěsech, ale bohužel :nevim: tak asi vyzkouším.

Větší deky, peřiny a polštáře chodím prát do samoobslužné prádelny u nás, tam mi naopak jejich parfemace vadí a drží jako klíště :-? i přes mé voňavé povlečení pak.

lilithc 3.9.21 22:07

@Jitka77 Ta kapsle tedy byla danajský dárek. :-) Já jsem moc ráda,že mám možnost sušit prádlo venku z okna chodby v domě.Venkovní povětří parfemaci jakžtakž vyvětrá.Co v tom gelu nebo ve tvé kapsli je za sajrajt si raději nepředstavovat.

Hanka H 3.9.21 22:09

@lilithc Také mám vysoké stropy a těžké závěsy. Jednou jsem použila na záclony aviváž, kterou jsem dostala k nějakému časopisu. Strašně mi potom smrděly - byl tam můj nenáviděný lotos! Nevšimla jsem si… Naštěstí to během několika hodin vyvětralo.

nisa1981 3.9.21 22:18

Ja mám kapsule na farebné prádlo od Coccolina a krásne voňajú. Milujem ked prádlo vytiahnem zo sušičky a tak krásne to voní. :-)

lilithc 3.9.21 22:22

@MagnolieS Před pár lety jsem si nechala vyčistit péřové přikrývky a znovu přešít a oni do toho na závěr dali aviváž,prý zelený Silan.To byly měsíce než to vyvětralo.
Před týdnem jsem dávala další peří do jiné čistírny a zajímala se jestli to tam nervou taky a prý jo.Vyhověli mi,teda doufám,že to tak dopadne, a ve sběrně do objednávky paní napsala,že si aviváž nepřeji.
Vždyť do peří by se umělotina neměla dávat.To je jak s vlnou,taky na to nesmí aviváž.
Nadřela jsem se teda fest.Tyto závěsy peru jednou za rok.Jsou černé a špína na nich není vidět.Stejně bydlím na hlavní ulici a vidím to na nábytku.Utřu prach a druhý den bych mohla znovu.
Taky jsem už jeden rok uvažovala o samoobslužné prádelně ale musela bych někoho otravovat o odvoz a kdyby nebylo nynějšího trojího praní kvůli nevypratelné „vůni“,tak nejhorší na tom je ty závěsy sundat a pak znovu pověsit.
Jsou 30 let staré,bytelné tak,že když je zatáhnu,tak i ve dne je v ložnici tma jak v pytli.Takové už se nedají koupit. :-)

otakara 4.9.21 10:59
@Jitka77 píše:
@lilithc Parfemace pracích prostředků je čiré zlo… Jednou jsem hodila do pračky nějakou kapsli „vše v jednom“, která byla přibalená jako dárek - a nejdřív jsem stěhovala sušák z ložnice, později kapitulovala a přeprala všechno znovu v čisté vodě. Smrdělo to pořád. Takže soucítím.

:-) :-) tá prvá tvoja veta je môj názor, orientujem sa čo najviac na prášky, aj to len buď tzv. detské, či s mydlom, kapsuliam sa vyhýbam a aj ovoňaným značkám. Badáš, badáte - my, čo by sme na arómu mali byť zvyknuté a užívať si ju, ju v tejto forme neznášame … @lilithc a úprimnú sústrasť. Ak by som bola reklamný manažér, odporučím ti iné, ale to si už kúpiš aj sama, že?
už som tu zmieňovala, u mňa žiadna aviváž, akoby to bolo, aby sa mi aviváž miešala s mojimi vôňami, považujem ju za nežiadúceho súpera :cert: :andel:

lilithc 4.9.21 12:58

@otakara Jak jsem začínala číst tvůj příspěvek,tak ještě než jsem přišla k dalším slovům tak mi to šlo hlavou,že je divné,že zrovna my to nesnášíme až na výjimky.
Také kupuji jen prášky,zdá se mi,že tam ta parfemace není tak vlezlá.
Pro zajímavost,teď je už počtvrté od včerejška v pračce ten co jsem do něj dala toho gelu více. :lol: Musím se už smát, i když by mi do smíchu nemělo být,protože tím taháním se mi pohnul v ledvinách písek. :klaun:

Tak já jsem si nechala ve 2 roky starém (drahém) telefonu vyměnit čočku foťáku. Ne dobrovolně, rozbila jsem ho. Prý to nejde, tak vyměnit celý foťák - oprava přes 6.000Kč. Čekala jsem skokové zlepšení. Abyste rozuměli - on se ten foťák pomalu horšil, degradoval kvalitu fotek, špatně ostřil potmě a tak. Koupila jsem si tak drahý mobil právě kvůli foťáku.
No a ono se to po výměně nijak nezlepšilo. Fotí stejně blbě jak před tím, s výjimkou světelné šmouhy co zmizela s výměnou prasklého objektivu.
Takže mi bylo vysvětleno, že kvalita foťáku na to nemá vliv, že je to otázka telefonu a ten že se prostě časem horší (=kurvítka) a už nikdy pořádně fotit nebude. Mám si prý koupit novej. :-( :-? :palecdolu:
Měla jsem si místo kamery koupit radši nějakou Goutalku.
Ludry. Ludry. Ludry! :pudl:

JosefKamil 5.9.21 12:33

@frangipani_romana
To jsem ještě neslyšel, že by se foťák horšil. Může to být softwarem telefonu, který se stará o ostření, expozici, atd. Co je to za značku?

@JosefKamil píše:
@frangipani_romana
To jsem ještě neslyšel, že by se foťák horšil. Může to být softwarem telefonu, který se stará o ostření, expozici, atd. Co je to za značku?

No jasně, že je to softwarem, hardware tak rychle nestárne, ale je potřeba, aby si lidi kupovali nové krámy. :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu: Huawei.

lilithc 7.10.21 19:19

Nechala jsem vyčistit a přešít péřovou přikrývku a jakobych se vrátila o osm let zpět.Tehdy nic zlého netuše jsem doma vybalila krásně nadýchanou deku a ta smrděla aviváží.Bylo září a nemám balkon ani půdu,naštěstí byl hezký podzim a tak jsem dva měsíce trávila doma s vyloženou dekou buď v okně a nebo z okna na šňůře.Prakticky jsem nechodila ven aby mi to náhodou nezmoklo.
Když jsem před 5 týdny zadávala zakázku/jinde než naposledy/tak jsem si nechala výslovně napsat,že bez aviváže.Dnes jsem pro ni byla a jen jsem přiblížila nos na půl metru od pytle s přikrývkou tak jsem to ucítila.Myslím si,že to smrdí ještě více než před těmi lety a je začátek října a moje podmínky na odsmradění se nezměnily.
Synovec,který mi to odvážel mě uklidňoval,že to není tak hrozné.Doma jsme to vybalili a za pár minut jsem nemohla dýchat a kašlat,kuckat začal i on.Oni na to musí používat ty nehorší sračky,které jsou k mání.
Vyhodila jsem to ven na šňůru a jak to natáhlo vlhkost tak… :klaun: :klaun: :pudl: :pudl:
Neumím si představit kdybych bydlela v jednopokojovém bytě,to bych tu prakticky novou věc musela vyhodit,v tom pokoji s tím smradem bych spát nemohla.
Mohla bych tady sprostě nadávat ale nemám na to sílu.Vyletěl mi tlak.Ještě aby mě kvůli šlendriánu kleplo. :cert: :cert:

Lucinela 7.10.21 19:47

@lilithc
Jak to tu tak čtu, jsem ráda, že jsem skoncovala s péřovými přikrývkami z výbavy. Vyhodila jsem je, nechtělo se mi to nechat čistit a přešívat. Teď mám deku vycpanou hedvábím a jsem naprosto spokojena i s cenou. A až mi doslouží, koupím si novou. Povlečení voním jemně decentními parfémy při povlékání, máme v ložnici voňavo ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 Další »
Váš příspěvek