Koutek, kde se můžu vynadávat (i sprostě)

frangipani_romana 24.11.21 19:26

Tady jsou čísla černé na bílém, spočítala jsem to já, takže žádná manipulace v tom není.
Statistika je oficiální MZ.
Zdroj: https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky#…

Počítala jsem to pro skupinu 30-60 let, kde je nás nejvíc, ostatní si můžete spočítat sami, všechny čísla tam jsou. Jasně z toho vyplývá, že hospitalizovaných z řad neočkovaných je 9× víc, než z řad očkovaných.
Toto je ta míra ochrany.

Jestli tohle někdo nepochopí, tak už nevím. Fakt nevím. :pudl:

Hanka H 24.11.21 19:30

@frangipani_romana Znáš tu okřídlené české „je to marné, je to marné, je to marné ?!
A mohu dodat ještě něco zahraniční provenience: "Nevěřím žádné statistice, kterou sám nezfalšuji!“ ;-)

frangipani_romana 24.11.21 19:43

@Hanka H Co dnes vaříš, Hani? :strawberry:

frangipani_romana 24.11.21 20:22

Jo, a ještě poslední dotaz:

„Obrovská naděje je ve vývoji nových léků,“ řekl Hel, a popsal, že jeden z vyvíjených léků znemožňuje viru jeho množení, druhý lék štěpí bílkoviny viru, které mu umožňují se vůbec poskládat. „Jsem optimista, a věřím, že někdy na začátku příštího roku budou tyto léky široce dostupné, a tím pádem budeme moci léčit všechny pacienty, se kterými si momentálně nevíme rady,“ řekl Hel.
Zdroj: https://www.idnes.cz/…_domaci_indr

Tohle je pro vás tedy OK? U nově vyvinutých léků, na rozdíl od očkování, je složení v pořádku, ano ? I když vám je budou píchat? I když je budete dostávat ve chvíli, kdy budete mít metabolismus rozložený virem?
Máte to teda zřejmě nastudované, takže prosím: můžete nám vysvětlit ten rozdíl od očkování?

Děkuju :rose:

prokera 24.11.21 21:10

Třeba se najde někdo, komu se tahle věc líbí a rád si to nechá píchnout ;-) ? Hlavně - ať si nechá píchat kdo chce co chce - pokud to bude jeho SVOBODNÉ rozhodnutí 8-)…? Já se ráda nezúčastním ani jednoho experimentu - děkuji :kytka:.

Nelly 918 24.11.21 21:22

@prokera souhlas. Taky se mi prostě nechce být pokusné zvířátko…

Mizyan 24.11.21 21:30

Devcata,
ta opravdu myslite vazne?
Tolik lzi podvodu vzeslych z nasi vlady, na kterou jsou podany desitky zalob!!!
A vy se tu ohanite informacemi z ministerstva nemocnictvi???? A novinek cz? Zapomneli jste, jak loni pred Vanoci klesly pocty nakazenych, abychom si mohli nakoupit? Boze muj, vytahnete hlavu z pr.elky!!!

Hanka se tu ohani Caputovou, poslechni si Harabina. Vzdyt ona ani neobhajila,ze je pravnik. Tato nastrcena figurka je jen loutka bez vlastniho usudku.

Romano, prof. Beran v rozhoru mluvi jinak, nez ty sama pises. Tisk zamerne manipuluje a lze. Jedine v rozhovoru mas jistotu.
A prof. Peter Stanek, poslechnete si rozhovor o vakcinach. Pfizer bude zatajovat smlouvu do roku 76! Proc asi???? A dalsich x informaci, napr.ze ty vase slavne vakciny jsou urceny na Wuhansky vir, ale ted tu mame uplne jine. Proto je vakcina tak neucinna.

Hanko, tvoje prirovnani s dalnici, nic stupidnejsiho jsem uz dlouho necetl. V Nemecku je neomezena rychlost a nehodovost lepsi nez u nas.

Fakt jak v materske skolce.

Tak uz se trochu zamyslete a bezte delat neco poradneho nebo reknu Pythii at vas v noci postrasi! :-D

Příspěvek upraven 24.11.21 v 21:47

Mizyan 24.11.21 21:34
@Nelly 918 píše:
@prokera souhlas. Taky se mi prostě nechce být pokusné zvířátko…

Znate ten vtip o krysach?

“ Uz ses nechala ockovat proti c19? Blaznis, jeste nejsou hotove pokusy na lidech!”

Omlouvam se, je to vazne hodne cerny humor, ale tak nejak to je. :oops:

Hanka H 24.11.21 22:58

@Mizyan Stupidní přirovnání - a prosím Tebe, v čem ta stupidita spočívá? Pokud budu v jakékoliv oblasti života prosazovat to, co chci JÁ , bez ohledu na zájmy, přání a potřeby ostatních, i za cenu, že je ohrozím, je to sobecké. Takhle to mám nastaveno a takhle se snažím žít - nejsem Mirek Dušín (občas to sprosté slovo užiju ;-) ) ani žádný zanícený altruista, ale na druhých mi záleží.

A když už tu diskutujeme o nehodovosti a jejích následcích u nás a v Německu (a trochu poškádlím - nelze uvádět, že nehodovost je lepší - může být nižší, případně její důsledky mohou být méně tragické ;-) ), nutno brát v úvahu stav komunikací a vozidel u nás a v uvedeném státu - což jsou oblasti, ve kterých my taháme za kratší konec.

lilithc 24.11.21 23:04

@prokera @Nelly 918 @Mizyan Souhlasím s vámi. :srdce:

Mizyan 24.11.21 23:34

Zatim tady vlada prosazuje “to co chci ja, cili napichat pomalu i embryo, kdyby to slo”.
Vy co jste se nechali napichat genovou terapii na vir, ktery tu uz dva roky neni, jste prosadili sve. Nas nechejte rozhodovat za sebe. Taky vam nikdo nebranil stat se soucasti experimentu.

Denni pocty pozitivnich nic nevypovidaji, sam vynalezce pcr testu pred plosnym testovanim varoval cili cisla na novinkach a mz jsou zavadejici. A ze lekari predepisuji Paralen a pak az ventilator, vime vsichni. Kdyby lecili Ivermektinem, Izoprinosinem a Regeneronem, ale vlada dala jasne pokyny a teto vlade ja proste neverim ani slovo.

Tato hra jde mimo me. I kdyz kvuli docasne svobode treba budu donucen se napichat, ale rozhodne ne kvuli zdravotnim benefitum. A myslim, ze jen vystraseni lide jdou na tecku dobrovolne, zbytek kvuli svobode.

Otazka je, kdo nam dela ze zivota peklo. Zda vlada, nebo hloupe stadecko, ktere kontroloje v restauraci nas zdravotni kredit a tim porusuje zakony, nelecici lekari, buzezujici zamestnavatele atd atd. A jedno mate spolecne, jste ockovani. Ockovani netoleranci, utiskem a diskriminaci nas neocko.
A jeste si myslite, jak jste zodpovedni k ostatnim.

Kdyby tu byla skutecna pandemie, tak se lide budou prat o vakcinu a nebude jim ji vlada nutit i pres mrtvoly.

pesalan 25.11.21 05:49
prokera 25.11.21 06:33

@Mizyan Přesně :palec: :kytka:! Mám stejné zdroje.

otakara 25.11.21 08:32

Tak ako sa ľudia nezhodnú v oboch národoch, tak sa nezhodneme ani tu.
Asi to treba nechať tak, nie sme zhodní ani v blízkej rodine, tak na tomto mieste zhodu tiež nečakám-nečakajme.
Správy o tom, aký obidve naše krajiny dosiahli rekord - o čomsi svedčia. Sme šikovníci šikovní, kto na nás má, kto nás dobehne?!

Hanka H 25.11.21 08:53

@otakara :rose: Asi už je třeba tuto debatu ukončit.. Výše píšící účastník už otevřel arzenál urážek, některé jeho názory mi připomínají truc malého dítěte. Jen se divím, že názor, kdy vinu za „současné peklo“ (Co tím mínil?! - vždyť epidemie přeci není, je to něco jako každoroční chřipka, tak že by peklem bylo to, že nelze jít bez jistých omezení třeba do restaurace?! V tom případě si život představuje asi jako procházku růžovým sadem, protože skutečné peklo začíná někde úplně jinde :cert:. ) nese na svých bedrech „ta podlá vláda“, tady padl na úrodnou půdu. I když … zastánci druhého tábora nejspíše pouze mlčky kroutí hlavou, neboť ví, že někdy s někým diskuzi vést prostě nejde. :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 Další »
Váš příspěvek