Krakow a parfumerky

Kriss 24.01.09 23:38

Krakow a parfumerky

Dnes som sa dostala v Krakowe do Douglasu. Moja noha tam vkrocit nemala :oops: Serge Lutens komplet, The Different Company, Etro, Il Profumo, Floris, Guerlain Vol de Nuit a ine specialitky, Kenzo Jungle Elephant, ale kedze priatel stepoval pred dverami..... ako divka na kosteti som preletela cely obchod.

Kto ma blizko Krakow, odporucam Douglas v ulicke, ktora vedie od Sukenic okolo kostola k velkej kamennej brane.

Reklama

tuze 25.01.09 10:27

Díky za tip. Do Krakowa se také chystám. A jaké měli ceny, ve srovnání s těmi u nás? Lze to nějak zhodnotit?

Kriss 25.01.09 10:54

O cenach ani netusim. Nestihla som sa opytat. Myslis, ze ceny sa pri niche lisia moc? Musim sa tam vratit :wink:

tuzezlypes 25.01.09 16:20

Kriss, nejspíš máš pravdu, myslím, že se ty ceny moc lišit nebudou. Nezbývá, než se tam vypravit :)

tuzezlypes 25.04.10 14:47

Tak včera jsem byla v témže Douglasu v Krakowě. Musím říct, že mne zaujal regál Guerlaina - byly tam k vyzkoušení jeho starší vůně jako Jicky, Modrá hodina nebo Voil de Nuit. Opravdu mne to nadchlo, protože u nás jsem nikde tyto vůně neviděla. Kromě toho různé novinky, o kterých jsem zatím četla jen recenze (nová Givenchy). Opravdu kvalitně zásobená parfumerie.

Lyonella 25.04.10 14:50

Nerozumím tomu, proč Douglas u nás není taky takto dobře zásoben.

chavah 25.04.10 15:05
Lyonella píše:
Nerozumím tomu, proč Douglas u nás není taky takto dobře zásoben.

protože vkus a znalost vůní řady Čechů končí u LB.České frňáky nejsou rozmazlené.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama