Králíci

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
manolia 18.10.09 21:15

To jsou krásní ušáčci,gratuluju :heart:

chavah 18.10.09 21:21
klubko píše:
A Čenda zdraví Jonáše! Oni jsou fakt k pomilování, viď? :)

taky je Čendík takový lumpík?Oni ti třísláci mají hrozně uličnický vzhled, když panákují, je to něco mezi svištěm a veverkou, bříško mají rezavé.S fotkou Čendíka mi uděláš vždycky radost.

klubko 18.10.09 21:30

Je to lumpík a uličník, to můžu potvrdit :) Nejvíc mě na něm dostávají ty jeho „záchvaty“, kdy zničehonic začne běhat jak blázen sem a tam a vyskakuje do výšky v běhu. Vždycky si říkáme, že mu přeskočilo, ale je nám jasné, že je takhle spokojený :lol:

chavah 18.10.09 21:32
klubko píše:
Je to lumpík a uličník, to můžu potvrdit :) Nejvíc mě na něm dostávají ty jeho „záchvaty“, kdy zničehonic začne běhat jak blázen sem a tam a vyskakuje do výšky v běhu. Vždycky si říkáme, že mu přeskočilo, ale je nám jasné, že je takhle spokojený :lol:

ve vzduchu hází zadnicí a skáče rittberger.Typická králičí radost ze života.Vůbec, vůně králičího kožíšku je kouzelná.Teplá živočišňá vůnička čistoty.Moje oblíbené místo je pod ouškem. tam to voní nejlíp.

klubko 18.10.09 21:42

Tak to musím zkusit, pod ouško jsem nečichala :wink: Ale zato mu stále čichám k hlavičce, tam ho i neustále pusinkuju. A vážně pořád voní čistotou, je to až neuvěřitelné, jak je tohle zvířátko čistotné!

chavah 18.10.09 22:17
klubko píše:
Tak to musím zkusit, pod ouško jsem nečichala :wink: Ale zato mu stále čichám k hlavičce, tam ho i neustále pusinkuju. A vážně pořád voní čistotou, je to až neuvěřitelné, jak je tohle zvířátko čistotné!

Hlavička je taky voňavá, ale pod puškem, tam, kde končí boltec, to je vůně teploučké králičinky.Náš Jonda miluje i masáž bříška, to od doby kdy měl bolení a ulevovalo mu to.Má nás opravdu rád, jen co se přiblížím, olizuje sytematicky obličej, ruce.Je to moje zlatíčko.Už nemůžu bez králíka být, taky je to 4.generace v naší rodině.Vybral si tu naši familii dobře.

klubko 18.10.09 22:51

Čendíkovi jsem se na bříško ještě nedostala, ale bok už si nechá hladit. Olizuje mě taky pořád, nejraději má krční jamku, ale nepohrdne rukama ani obličejem :) Já už asi taky vždycky budu mít králíka, je to úžasné zvířátko, kamarád :wink:

kengi 3.11.09 18:44

Jaké krmení dáváte mladým králíčkům? Kupujete obyčejné směsky typu Darwins ve zverimexu nebo speciální prestižní juniorské směsi?

Samozřejmě základ je seno + voda! :)

katerinka 3.11.09 21:44

Nejlepší krmení pro králíky je od firmy Sluis, je rozdělené pro beránky a pro normální. My kupujeme beránčí a moooooc nám chutná :wink:

Dávala bych ho i juniorům.

chavah 4.5.10 20:22
Lilian 20.11.10 09:47

Zrovna nedávno jsem na tento článek narazila… Je to vůbec možné?? No, zdá se, že jo… Já mám taky králíka,samičku…Je jí přibližně 7 měsíců, váží asi 2 kg…Ale za nic na světě bych ji nevyměnila. Teď tak trochu je v pubertě, ale je to asi to nejhezčí období… Když má radost, začne běhat, ocásek dá nahoru a už hned ztrácí bobky.. Mělo by to být přechodné…A taky provádí kopulační pohyby.Nejradši má moji ruku, taky jsem pořád poškrábaná a pokousaná s modřinama… Nejhezčí je, když si brouká :) A je to opravdu čistotné zvířátko… Též si musím pořád k ní čichat,to sice nemá moc ráda, ale nevzdávám se :)

katerinka 20.11.10 09:51
Lilian píše:
Zrovna nedávno jsem na tento článek narazila… Je to vůbec možné?? No, zdá se, že jo… Já mám taky králíka,samičku…Je jí přibližně 7 měsíců, váží asi 2 kg…Ale za nic na světě bych ji nevyměnila. Teď tak trochu je v pubertě, ale je to asi to nejhezčí období… Když má radost, začne běhat, ocásek dá nahoru a už hned ztrácí bobky.. Mělo by to být přechodné…A taky provádí kopulační pohyby.Nejradši má moji ruku, taky jsem pořád poškrábaná a pokousaná s modřinama… Nejhezčí je, když si brouká :) A je to opravdu čistotné zvířátko… Též si musím pořád k ní čichat,to sice nemá moc ráda, ale nevzdávám se :)

.......to máš asi chlapečka :mrgreen: (holky bobky neztrácí a nedělají kopulační pohyby :lol: )

Lilian 20.11.10 10:07
katerinka píše:
Lilian píše:
.......to máš asi chlapečka :mrgreen: (holky bobky neztrácí a nedělají kopulační pohyby :lol: )

No jo, to jsem si taky myslela a říkala jsem si, jestli to náhodou není sameček, ale podle zvěrolékaře a i podle toho pána, od kterýho jsem ji kupovala, říkali, že to je samička…Navíc má ty mléčný žlázy nebo jak se tomu říká, tak to je určitě samička… Já myslím, že to v pubertě dělá každý králík :)

katerinka 20.11.10 10:16
Lilian píše:
katerinka píše:
Lilian píše:
No jo, to jsem si taky myslela a říkala jsem si, jestli to náhodou není sameček, ale podle zvěrolékaře a i podle toho pána, od kterýho jsem ji kupovala, říkali, že to je samička…Navíc má ty mléčný žlázy nebo jak se tomu říká, tak to je určitě samička… Já myslím, že to v pubertě dělá každý králík :)
katerinka 20.11.10 10:20

jaké mléčné žlázy??????v sedmi měsících?????? nespletli jste si to s varlátky :mrgreen: Je to kluk , vsaď boty, tvůj vet asi nikdy neviděl králíka :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie