Králíci

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Lyonella 4.9.08 10:47

Když už se tady mluví i o hlodavcích, nebudu zakládat nové téma. Naše rodina miluje křečíky. No a dnes nám jeden umřel, asi na stáří - měl více jak 2 a půl roku. Byl to mazlík a při hlazení usínal v dlani. Ted mě čeká nepříjemná chvilka, až se vrátí holčička ze školy. Kluk je otrlejší. Ach jo, není to tak dlouho, co jsem řešila totéž s pískomilem..
Když už jsem se tak rozepsala, nemáte někdo zkušenost s křečíkem Roborovského - snad jsem to správně napsala.. My měli doted jen Džungary.

moajli 4.9.08 10:52

Roborovský je něco obdobného jako Džungár, tak

Lyonella 4.9.08 10:55

No vážně, to nikdo nechápal, jak byl ochočenej. Máme ještě jednoho a to je nebe a dudy. Takovýho druhýho už asi nenajdeme jako byl Messi ( jmenoval se po argentinském fotbalistovi :)

Lyonella 4.9.08 11:05

O těch nádorech vím - měl to ségry křečík, doufala jsem, že našeho to nepotká… a nepotkalo. Je to dost ošklivý. Náš druhej křečík je neochočitelnej. :)

katerinka 4.9.08 14:12
moajli píše:
Roborovský je něco obdobného jako Džungár, tak
moajli 4.9.08 18:51

Katerinka+ Lyonella:

To mi snad říkáte naschvál :-)) já právě měla postupně 3 džungaráky, předtím vždycky toho normální. Normální křeček byl ochočitelný ale tohle nešlo ani vzít do ruky, bylo to jak skákající blechy :) Ten jeden si právě srazil vaz jak pořád vyskakoval, pro vybití energie jsem mu tam pořídila takový to malý šlapací kolo…no a to byl jeho konec…
Ale na pohled jsou krásný, neznám hezčí, docela jste mně načaly s tím, že některý jsou zvladatelný......už mám zase choutky :-)

moajli 4.9.08 18:55

asi před měsícem jsem byla s dcerou vyzvednout minikrálíčka v jedné vesnici přes kterou jezdím na chajdu. Dcera jej vezla jedné paní do Prahy která si nákup domluvila po internetu. Byla to nějaká rasa beránek nebo co, já už nevím ale bylo to prostě nádherný. Já králíky nikdy nemusela ale tohle bylo něco, dlouhý chlupy, nebylo tomu vidět kde to má čumáček a kde prdelku a když jsme to doma posadily na křeslo tak to jenom sedělo a sedělo. Zbytek večera jsem to chovala a básnila jak to chci. Po skončení televize jsem ho šla uložit do přepravky a bylo po básnění, všude samý chlupy, na křesle, na mně, prostě všude, tak už ho nechci.........ale muckací to byl to ano.

Lyonella 4.9.08 20:50

Tak. Byla jsem ve zverimexu na Chodově a měli čerstvou várku křečíků. Malinkatý. Neodolala jsem. Roborovský je v kleci, prská, skáče jako blecha, Moajli :D , váží nic a jmenuje se Číro. Pomalu ho zvykáme na naše ruce. Ale zdá se, že dnes bude spát v toboganu. :)

…a kdy že Ty si půjdeš pro křečíka, Moajli? :D :D :D

Lyonella 5.9.08 00:13

…už hodinu ho hledám.. nemůžu ho chytit, hajzlíka malýho..
když už ho skoro mám, tak zdrhne..

moajli 5.9.08 10:49

Lyonela:
přeji příjemnou zábavu…si tě živě představuji v tom souboji kdo z koho :D :D :D

Arome Šárka02 5.9.08 12:45

Já měla také kdysi králíčka. Měl to být zakrslík, ale vyrostl z něj mutant obřích rozměrů (skoro jako náš pes). Říkali jsme mu Indián. Jelikož se nevešel do akvária, tak jsme ho měli volně v bytě a byl krásně ochočenej, dokonce si chodil na hadřík a nekadil nikde. Mohl se utlouct po čokoládě. Spal s námi v posteli, ráno nás vítal a hopskal nám kolem nohou. Když jsme ho nemohli najít, stačilo otevřít ledničku. Jakmile slyšel ten zvuk, byl u nás jak střela.

janas 5.9.08 14:19

Šárko, to se mi ani nechce věřit! To je stejné jako kocour!
Jedni moji známí měli přes zimu doma malého ježka (našli mládě na podzim v lese) a ten se nechal taky skvěle ochočit - chodil na kočičí záchůdek, žral kočičí stravu a když ho na jaře vypustili do přírody, tak se vracel k domu pro potravu a vůbec nebyl plachý.

cinkja 5.9.08 18:15

Zakrslého králíčka jsme koupili dceři k desátým narozeninám. Dodnes si pamatuji ten její nadšený obličej, který předčilo snad jenom její letošní přijetí na vysněnou lékařskou fakultu. Dceři bude co nevidět 20 a králíček se v plném zdraví letos v srpnu dožil svých desátých narozenin… :lol:

chavah 5.9.08 19:19

10 let, tak to je nádhera, ušáčkovi gratuluji!!!

katerinka 5.9.08 20:36

Krásný věk, mojí Josefě je sedm, doufám , že tu se mnou také tak dlouho pobude. Když zašustím jakýmkoliv pytlíkem taky se hned vedle mě objeví :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie