Králíci

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
chavah 21.9.08 20:23

Poradíte, jak se sem vkládají fotografie ?

janas 21.9.08 21:33

Chavo, musíš si fotku ze svého počítače uložit na nějaký hosting - třeba enter4u.eu a pak to z něj přepošleš sem.

chavah 22.9.08 21:40

dám sem fotku našeho Jonáška.Když byl ještě miminko, chodil spát zatočený do klubíčka do svačinové misky.

chavah 24.9.08 14:56

To je dojemné!

chavah 6.11.08 18:45

je tu nějaký králíkář, co má fígl, jak do umanutého králíka dostat nenápadně Bezo - pet ? Je to pasta pro kočky i králíky na průchodnost střev v době pouštění chlupů. Zkoušela jsem " králičí hamburger ", tj. pasta mezi dvěma listy pampelišek, ale ta chlupatá potvora mě odhalila a hambáče už odmítá.Veterinář radí máznout tlamičku, ale je to boj.Nechci, aby se mě ušák začal bát.

katerinka 6.11.08 18:57

Do tlamičky přímo, jinak to do něj nedostaneš a bát se nezačne, zvířátko musí být ochmatané :)

chavah 6.11.08 19:05

a nešlo by mu to přidat do napáječky ?

katerinka 6.11.08 19:40

To nevypije, pěkně do tlamičky, chce to nacvičit pár králičích chvatů a půjde to. Je dobrý králíka při línání vyčesávat, nesežere pak při opečovávání kožíšku tolik chlupů a nemusíš dávat Bezo pet. Já ho nedávám a Josefa neměla za sedm let žádný problémy, ale češu :D

klubko 15.6.09 09:14

Jsem ráda, že jsem tu tohle téma našla. Zakrslí králíčci se mi totiž moc líbí, vždy, když jdu kolem nějakého Zverimexu, vydržím u nich stát hodiny a jevit se nad nimi jako malé dítě. Včera jsem je viděla v Hornbachu - stála jsem u nich já a kupa malých dětí :) Pak jsem spontánně vykřikla, že chci králíčka a všichni kolem se mohli potrhat smíchy, mého muže nevyjímaje. Tak se rozmýšlím, jestli si ho pořídit. Přece jen jsme celý den pryč a četla jsem, že není dobré, když je dlouho sám.

katerinka 15.6.09 09:22

Ta moje je taky sama, když jsem v práci. Má už rozdělenou denní aktivitu, ráno lítá po bytě +snídaně, pak celý den spí i když jsem náhodou doma, večer od pěti hodin znovu aktivita, v 8 hodin večeře, pak péče o kožich, hlazení , dívání na televizi a různé otravování :wink: v jedenáct hají do bedny. Přes den mě opravdu nepotřebuje :)

klubko 15.6.09 09:34

Katerinko, a co výcvik, je náročný? Ptám se asi blbě, ale vůbec nemám zkušenosti. Moje jediné zvíře, ještě když jsem byla malá, byly rybičky :?

A doporučuješ spíš samičku nebo samečka?
Ještě, kde je nejlepší ho koupit, abych měla opravdu zakrslého králíčka a později se nedivila, co mi z něj vyrostlo :)

Oleka 15.6.09 10:24
katerinka píše:
Ta moje je taky sama, když jsem v práci. Má už rozdělenou denní aktivitu, ráno lítá po bytě +snídaně, pak celý den spí i když jsem náhodou doma, večer od pěti hodin znovu aktivita, v 8 hodin večeře, pak péče o kožich, hlazení , dívání na televizi a různé otravování :wink: v jedenáct hají do bedny. Přes den mě opravdu nepotřebuje :)

Tedy , to je sladký život :lol: !

katerinka 15.6.09 10:26

Doporučuji holku, jsou čistotné, chodí na jedno místečko. S výcvikem je to trochu o lidech, chce to hodně kontaktu, hodně chytat, poponášet, hladit, aby si zvyklo , že se nic neděje. Moc nepřekrmovat. Jsou velmi zvědaví , ale dokážou v rámci možností pochopit, že někam nesmějí. Milují hlazení na hlavě, je to mezi králíky projev velké důvěry a přátelství, navzájem si olizují hlavičky. Ochočený králík za tebou bude sám běhat a dožadovat se hlazení nebo pamlsku (ale s těmi to nepřehánět i králík může mít cukrovku) Je to super zvířátko, doporučuju, jdi do něj :wink:

katerinka 15.6.09 10:29
Oleka píše:
katerinka píše:
Tedy , to je sladký život :lol: !

to je :D chtěla bych být u mě králíkem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie